BALONY foliowe czerwone LOVE 40cm
search
  • BALONY foliowe czerwone LOVE 40cm

BALONY foliowe INICJAŁY 35cm

9,98 zł
Brutto
Super zestaw balonów foliowych z Waszymi inicjałami to modna dekoracja sali weselnej. Idealnie sprawdzą się umieszczone np. na ściance za Parą Młodą. Wypełnione helem będą też świetnym gadżetem do zdjęć.

Personalizacja zamówienia

  • Maks. 250 znaków
Kolory: Złoty
Ilość

24h

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Super zestaw balonów foliowych z Waszymi inicjałami to modna dekoracja sali weselnej. Idealnie sprawdzą się umieszczone np. na ściance za Parą Młodą. Wypełnione helem będą też świetnym gadżetem do zdjęć.

Opis:

  • zestaw 3 balonów foliowych w wybranym przez Was kolorze - zestaw składa się z Waszych inicjałów oraz znaku "&"
  • można napełniać je powietrzem lub helem

Zastosowanie:

  • balony ułożone w Wasze inicjały pięknie wyglądają powieszone nad stołem weselnym
  • znajdą zastosowanie również w candy barze
  • można wykorzystać je także do sesji zdjęciowej - taki dodatek gwarantuje świetny efekt!

Wymiary:

  • wysokość każdego balona: 35cm
Ważne:
  • w ofercie nie ma dostępnych balonów z polskimi znakami


Balony na wesele

Ślub to jeden z najpiękniejszych dni w życiu. Często poprzedzają go miesiące przygotowań i radosnego oczekiwania. Warto dobrze przemyśleć motyw przewodni czy chociażby kolor przewodni wesela, ponieważ wtedy łatwiej będzie się zdecydować na wybór dekoracji. Idealnie dobrany, spersonalizowany wystrój sprawi, że to piękne wydarzenie zapadnie w pamięć nie tylko wam, ale też wszystkim gościom.

Balony foliowe na wesele

Ostatnie lata to wielki come back balonów. Pojawiają się one zarówno na weselach w stylu boho, jak i tych bardzo eleganckich. Wróciły do łask i widać je nie tylko we wnętrzach, ale też jako element dekoracyjny zdjęć. O ile balony często kojarzą nam się z przyjęciami urodzinowymi dla maluchów czy też weselami w stylu lat osiemdziesiątych, o tyle nowoczesne balony dla pary młodej, nie mają z nimi nic wspólnego. Dziś są to na przykład wypełnione helem balony w kształcie liter czy nawet całe napisy. Dobrym pomysłem jest utrzymanie ich w kolorze przewodnim wesela.

Umieszczenie balonów z inicjałami Pary Młodej na ścianie za nimi czy też nad stołem weselnym, sprawi, że goście od razu będą wiedzieć gdzie siedzi para młoda, a całość dekoracji nabierze lekkości i nowoczesnego charakteru! Duże, foliowe balony napełnione helem będą wspaniale wyglądać z daleka. Nie będą też przeszkadzać w komunikacji, jak to czasem bywa w przypadku klasycznych stroików.

Balony z helem na wesele

Balony ślubne z helem przedstawiające inicjały pary młodej mogą być umieszczone przy stole, ale równie dobrze sprawdzą się jako ozdoba candy baru czy też jako tło dla zabawnych fotografii, będą ciekawym i charakterystycznym elementem scenografii. Warto wybrać balony w kolorze przewodnim wesele, wtedy całość będzie bardzo spójna i elegancka. Balony są bardzo chętnie wykorzystywane zarówno przez florystów jako "baza" wokół której budują oni resztę dekoracji; jak i przez fotografów. Balony ślubne z helem, genialnie sprawdzą się również na sesji zdjęciowej, fotografowie wręcz uwielbiają tego typu gadżety, ponieważ urozmaicają zdjęcia.

Zobacz także