MIĘTÓWKI z personalizacją podziękowanie dla gości Klasyczna Elegancja
search
  • MIĘTÓWKI z personalizacją podziękowanie dla gości Klasyczna Elegancja

MIĘTÓWKI z personalizacją podziękowanie dla gości Klasyczna Elegancja

8,98 zł
Brutto

Miętówki z personalizacją z kolekcji "Klasyczna Elegancja" to idealny sposób, aby podziękować gościom za uczestnictwo w Waszym wyjątkowym dniu. Te orzeźwiające słodkości nie tylko zachwycają smakiem, ale również pięknym, eleganckim opakowaniem. Każda miętówka jest zapakowana w białe opakowanie, które można spersonalizować za pomocą dołączonych etykiet. Personalizacja jest niezwykle prosta, a efekty wizualne zachwycają.

Personalizacja zamówienia

  • Maks. 250 znaków
Ilość

Minimalna ilość do kupienia wynosi 10.

1-3 dni

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Miętówki są zamknięte w estetycznych, białych pudełkach, które można łatwo spersonalizować, naklejając dołączone etykiety z napisem „Nasz Dzień Ślubu” oraz imionami Państwa Młodych. Dzięki temu każda miętówka staje się unikalnym upominkiem, który goście zabiorą ze sobą jako pamiątkę z Waszego wesela. Złote serce na etykiecie dodaje subtelnego akcentu, podkreślając elegancję i uczucie towarzyszące tej wyjątkowej uroczystości.

Naklejanie etykiet na miętówki jest niezwykle proste i pozwala na pełną personalizację zgodnie z Waszymi preferencjami. Dzięki temu możecie mieć pewność, że każda miętówka będzie idealnie dopasowana do Waszej wizji i stylu wesela. To nie tylko piękny gest wdzięczności dla gości, ale również element, który wzbogaci estetykę całego przyjęcia. Miętówki są małe, praktyczne i stanowią doskonały sposób na podkreślenie elegancji Waszego wesela. Te orzeźwiające słodkości, zapakowane w eleganckie pudełka, będą idealnym uzupełnieniem dekoracji stołu weselnego. 

Miętówki z personalizacją "Klasyczna Elegancja" to praktyczny i stylowy dodatek, który doskonale sprawdzi się na każdym weselu. Goście z pewnością docenią ten mały, ale znaczący gest wdzięczności. Można je umieścić na stołach, w koszyczkach czy przy talerzach, dodając uroku i elegancji każdemu miejscu. Wybierając miętówki z personalizacją, zapewniacie swoim gościom nie tylko smaczny upominek, ale także piękną pamiątkę, która na długo zostanie w ich pamięci.

W poszukiwaniu pomysłów na podziękowanie dla gości zajrzyjcie do kategorii Upominki dla Gości.

Wymiary:

  • średnica: 4,6 cm;
  • wysokość: 1,4 cm

Ważne:

  • etykiety do samodzielnego umieszczenia.
  • minimalna możliwa do zamówienia liczba miętówek to 10 sztuk.

Zobacz także