Pudełeczka w kształcie serduszka w białym kolorze. Wzbogacone o personalizowane etykiety.
search
 • Pudełeczka w kształcie serduszka w białym kolorze. Wzbogacone o personalizowane etykiety.

PUDEŁECZKA SERCA personalizowane dla gości LiMarte 10szt (+etykiety)

23,98 zł
Brutto
Najlepsze prezenty to te prosto z serca. Szczere i osobiste, wybrane i przygotowane własnoręcznie. Nasze upominek na ślub w postaci pudełeczka o kształcie serca zostawia się pełną swobodę kreatywności. Możesz umieścić w nim, co tylko zechcesz! 

Personalizacja zamówienia

 • Maks. 250 znaków
 • Maks. 250 znaków
Ilość

Minimalna ilość do kupienia wynosi 2.

1-7 dni

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Najlepsze prezenty to te prosto z serca. Szczere i osobiste, wybrane i przygotowane własnoręcznie. Nasze upominek na ślub w postaci pudełeczka o kształcie serca zostawia się pełną swobodę kreatywności. Możesz umieścić w nim, co tylko zechcesz! 

Opis:

 • Kształt pudełeczka w oczywisty sposób kojarzy się z miłością, ciepłem oraz troską. Bez wątpienia pozwoli ci ono wyrazić twoje szczere i autentyczne uczucia w stosunku do obdarowywanej osoby. Wyjątkowy nastrój będzie towarzyszyć wam jeszcze przed wręczeniem upominku. Sam widok tak pięknego opakowania na upominek wprawia w błogi i pozytywny nastrój.
 • Pudełeczko w kształcie serca nadaje się jako prezent na ślub zarówno dla gości, jak i pary młodej. Możesz umieścić w nim zestaw słodyczy, ale największe wrażenie zrobi coś wykonanego własnoręcznie! To właśnie takie upominki zwykle niosą w sobie największą wartość emocjonalną oraz sentymentalną. Twoi goście bez wątpienia to docenią!
 • Oferowany przez nas upominek na ślub w postaci pudełeczka o kształcie serca jest prezentem personalizowanym. Znajduje się na nim starannie wykonana naklejka z pierwszymi imionami pary młodej, a także data wyjątkowego dnia ślubu. Na samym dole znajdują się podziękowania, wyrażające twoje szczere i dobre intencje oraz szacunek do gości. Znajdujące się na naklejce napisy zdobione są urokliwymi ilustracjami kwiatów. Wykonane są realistyczną kreska z największą dbałością o szczegóły, dzięki czemu stanowią ucztę dla oka. Subtelna, delikatna kolorystyka nadaje całości sentymentalnego i romantycznego wyrazu.

Zastosowanie:

 • Pudełeczko w kształcie serca stanowi element kolekcji LiMarte. Została ona stworzona z myślą o najbardziej wymagających parach młodych. W rezultacie użyta w komplecie nadaje uroczystości świeżego i zapadającego w pamięci wyrazu.
 • Wszystkie produkty oferowane z naszym sklepie ŚlubneZakupy.pl przeszły proces starannej selekcji. Dlatego dokonując u nas zakupów, decydujesz się na produkty najwyższej jakości. Nie zwlekaj! Kup oferowane przez nas pudełko w kształcie serca i zaimponuj swoim bliskim! Nasz prezent z pewnością zapadnie im w pamięci!

Wymiary:

 • wysokość pudełeczka: 10 cm; szerokość pudełeczka: 10 cm; głębokość pudełeczka: 3,5 cm; średnica etykiety: 4 cm; 

Ważne:

 • zestaw zawiera serduszka i etykiety - kokardki zamów osobno!

 • minimalna liczba sztuk przy zamówieniu jednego wzoru to dwa komplety (20 szt.)

 • pudełeczka do samodzielnego złożenia bez użycia kleju

Zobacz także