Szklana buteleczka na podziękowanie. Idealny upominek dla gości weselnych.
search
  • Szklana buteleczka na podziękowanie. Idealny upominek dla gości weselnych.

BUTELECZKA szklana z korkiem Młoda Para (+etykieta)

3,98 zł
Brutto

Buteleczka na podziękowanie od Młodej Pary to doskonały podarunek dla gości weselnych. W środku buteleczki można umieścić dowolną zawartość.

Personalizacja zamówienia

  • Maks. 250 znaków
  • Maks. 250 znaków
Ilość

Minimalna ilość do kupienia wynosi 12.

1-7 dni

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Buteleczka na podziękowanie od Młodej Pary to doskonały podarunek dla gości weselnych. W środku buteleczki można umieścić dowolną zawartość.

Opis:
  • Buteleczka na podziękowanie od Młodej Pary jest w formie fiolki zakończonej korkiem, w której znajduje się miejsce do samodzielnego wypełnienia, np. herbatą. Podarunek jest niewielki, ale na pewno bardzo efektowny. Goście chętnie odkorkują go po przyjściu do domu z imprezy weselnej. Na podłużnej buteleczce będziecie mogli nakleić specjalnie przygotowaną dla Was etykietę. Nadrukujemy na niej Wasze imiona, a także datę ślubu i wesela. Wszystkie napisy będą wykonane białą czcionką, która świetnie odbija się od czarnego tła. Na tym tle w rogu etykiety widoczna jest ponadto grafika kwiatów, które także są białe.
  • Buteleczka jest przezroczysta zatem goście od razu zobaczą co się w niej znajduje. Bez wątpienia wpisuje się w naturalistyczną i ekologiczną stylistykę. Korek nie tylko zapobiega wietrzeniu, ale również pełni funkcję dekoracyjną. Herbata podziękowanie od Młodej Pary wzbudzi wspomnienia mile spędzonego czasu.
Zastosowanie:
  • Buteleczka na podziękowanie od Młodej Pary może zostać podarowana razem z okolicznościową filiżanką. Taki zestaw na pewno spodoba się gościom. Oczywiście można postawić na minimalizm i podarować im np. samą herbatę. Goście mogą poprosić obsługę o zaparzenie jej na miejscu albo spróbować jej dopiero w domu. Na pewno przyda się do tego tradycyjny imbryk z sitkiem do parzenia. Buteleczka od Młodej Pary sprawdzi się także na wesele w stylu orientalnym. Prezent dla gości weselnych można położyć na deserowym talerzyku albo obok filiżanki. Moment krojenia tortu może być tym, gdy goście będą mogli spróbować herbaty do tortu czy innych słodkości. 
Wymiary:
  • wys. 8 cm, śr. 2 cm
Ważne:
  • produkt personalizowany, wysyłany po wcześniejszym opłaceniu,
  • minimalna możliwa liczba fiolek do zamówienia to 12 sztuk,
  • cena dotyczy jednej buteleczki i jednej samoprzylepnej etykiety, którą należy samodzielnie umieścić na fiolce.

Zobacz także