WAZONIK klepsydra 12cm
search
  • WAZONIK klepsydra 12cm
  • WAZONIK klepsydra 12cm
  • WAZONIK klepsydra 12cm

WAZONIK klepsydra 12cm

12,98 zł
Brutto
Piękna dekoracja - niesamowity wazon w kształcie klepsydry!
Ilość

24h

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Piękna dekoracja - niesamowity wazon w kształcie klepsydry!

Opis:

  • wazon w kształcie klepsydry wykonany z wysokiej jakości przezroczystego szkła

Zastosowanie:

  • idealny do wielu zastosowań, pozwoli stworzyć niesamowite kompozycje; jest wspaniałą ozdobą, która pomoże stworzyć wystrój szykowny i elegancki

Wymiary:

  • wysokość: 12cm


Elegancka ozdoba na stół weselny - wazon w kształcie klepsydry

Każdy element składający się na wystrój sali weselnej powinien być wybrany z rozmysłem i dopasowany do pozostałych, tworząc niepowtarzalny nastrój zgodny z wyobrażeniem i życzeniami państwa młodych. Oprócz samych kwiatów i innych ozdób florystycznych istotny jest dobór wazonów. Bardzo elegancko zaprezentuje się wazon szklany klepsydra, idealny do wyeksponowania bukietów z kwiatów o długich łodygach, takich jak tygrysie lilie czy frezje, albo gęstych bukiecików drobnych kwiatów.

Wazonik klepsydra na wesele

Aranżacji kwiatowych nie może zabraknąć na niemal żadnym weselnym stole - są jednocześnie klasyczne i ponadczasowe, a nastrój i styl, który wprowadzą, zależy od indywidualnie przygotowanego projektu, dzięki czemu mogą dopasować się do każdej wizji. Przezroczysty, szklany wazon w kształcie klepsydry jest piękną ozdobą stołu, która pomoże dodatkowo wyeksponować bukiety kwiatów, niezależnie od ich rodzaju. Wazon w kształcie klepsydry nie zdominuje innych ozdób, za to podkreśli charakter kwiatów, pozwalając im subtelnie rozwijać się przed oczami gości. Praktycznie niezależnie od wybranego przez parę młodą głównego tematu, szklany wazonik klepsydra okaże się optymalnym wyborem - nadaje się idealnie do wielu różnych aranżacji.

Wazon szklany klepsydra - stylizacje

Niezależnie od tego, na jaki motyw przewodni zdecydują się państwo młodzi, wazon z przezroczystego szkła w kształcie klepsydry znajdzie swoje zastosowanie. Pozwoli na piękne wyeksponowanie zarówno bukietów z konkretnych gatunków kwiatów, takich jak konwalie, piwonie, lilie czy tulipany, a także bardziej złożonych aranżacji. na przykład jesiennych bukietów z kolorowych liści i kłosów zbóż. Wazonik klepsydra może zostać przewiązany "w talii" wstążką o kolorze odpowiadającym tematowi przyjęcia weselnego.

Wazon klepsydra – cena

Weselne dekoracje powinny być eleganckie i szykowne, jednak nie oznacza to, że muszą być przesadnie drogie. Dobrej jakości wazoniki z przezroczystego szkła w kształcie klepsydry, idealne do aranżacji florystycznych na stół weselny, mogą kosztować od kilkunastu do kilkudziesięciu złotych, w zależności od wielkości. Warto przejrzeć ofertę sklepów internetowych specjalizujących się w dekoracjach weselnych, również w poszukiwaniu inspiracji i podpowiedzi w kwestii aranżacji weselnych stołów, ale także z uwagi na to, że ich asortyment jest dostosowany do oczekiwań i możliwości par młodych. Wazon klepsydra to niewymyślny, a zarazem interesujący element ozdób weselnego stołu, który pomoże w stworzeniu niezwykłego nastroju niewygórowanym kosztem.