PODGRZEWACZE tealighty 50szt/4,5h
search
  • PODGRZEWACZE tealighty 50szt/4,5h

PODGRZEWACZE tealighty 50szt/4,5h

23,98 zł
Brutto

Klasyczne tealighty, to niezastąpiony element każdej uroczystości! Stwórz piękną dekorację swojego wesela!

Ilość

24h

Potrzebujesz dodatkowej zmiany?

Klasyczne tealighty, to niezastąpiony element każdej uroczystości! Stwórz piękną dekorację swojego wesela!

Opis:

  • tradycyjne białe tealighty w srebrnej osłonce

Zastosowanie:

  • aby stworzyć oryginalną dekorację, która zachwyci gości warto wsypać piasek dekoracyjny do szklanych bombek wiszących, gdzie umieszczone będą podgrzewacze, sprawią one, że wesele nabierze elegancji i romantyzmu, jeśli wolisz klasyczne dekoracje możesz umieścić tealighty w ozdobnych świecznikach i poukładać je na stole weselnym

Wymiary:

  • czas palenia: 4,5 godzin

WAŻNE:

  • podgrzewacze nie kopcą i nie wylewają się


Podgrzewacze tealighty - jasna oprawa wesela

Kto by pomyślał, że tak proste przedmioty mogą zrobić klimat w każdych okolicznościach?! Podgrzewacze tealighty zawsze znajdą dla siebie miejsce i delikatnie rozproszą światło, tworząc niesamowity efekt. Szczególnie pożądane są podczas wesela. Jakie zastosowanie mają w czasie tej ważnej uroczystości?

Podgrzewacze tealighty - jak je wykorzystać, aby wesele rozjaśniło się blaskiem świec?

Sala weselna nie może nie być ustrojona. Chociaż na pierwszym miejscu stawiane są kwiaty, to niezastąpionym podkreśleniem dekoracji są duże podgrzewacze tealighty.

W jaki sposób można nimi zaaranżować romantyczne wesele?

- włożyć do wysokich wazonów wypełnionych wodą
- lekkość świeczek będzie delikatnie unosiła się na powierzchni, tworząc elegancki efekt;
- położyć na stole w dowolnej konfiguracji
- duże podgrzewacze na świeczki 8h będą paliły się przez całą imprezę, rzucając romantyczne światło na powierzchnię blatu;
- ustawić w lampionach, gdzie będą wesoło mrugały, rozpraszając światło po sali.

Świeczki tealighty lubią towarzystwo wszystkich dekoracji, a wręcz go pożądają. Chcąc stworzyć wyjątkową oprawę, warto ułożyć je na powierzchni piasku, wsypanego do szklanego naczynia; położyć na kolorowych świecznikach lub powiesić w powietrzu na przezroczystych bombkach. Światło jest najcenniejszą dekoracją, a dzięki podgrzewaczom może znaleźć swoje miejsce wszędzie.

Podgrzewacze na świeczki 8h - długi czas wypalania to ważna zaleta!

Duże podgrzewacze na świeczki 8h palą się długo, dlatego nie ma obaw przed ich nieustanną wymianą. Trzeba też wspomnieć, że taka forma oświetlenia jest bardzo bezpieczna. Świeczki nie kopcą się ani nie wylewają. Oznacza to, że mogą być stawiane w sąsiedztwie kwiatów, nie bojąc się, że te mogłyby się zająć ogniem. Trzeba jedynie pamiętać, że ciepło podstawki może się odbić na powierzchniach, na których stoją, dlatego warto stawiać je na świecznikach lub wazonach. Proste, a takie wyjątkowe! Podgrzewacze tealighty często udowadniają, że ślub i wesele bez nich mogą nie być takie same. Oprawa światłem zawsze dodaje romantyzmu, a o to przecież chodzi podczas tak ważnego wydarzenia w życiu młodej pary!

Zobacz także