Wianek z różowymi kwiatami i zieloną gałązką.
search
  • Wianek z różowymi kwiatami i zieloną gałązką.
  • Ozdoba głowy dla druhny, świadkowej. Wianek z kwiatami w różowym kolorze.

WIANEK z różowymi kwiatami delikatna ozdoba włosów

74,98 zł
Brutto
Druhny w czasie uroczystości ślubnej pełnią bardzo ważną rolę. Poprzedzają pojawienie się w kościele panny młodej albo idą za nią, pomagając jej w drodze do ołtarza, gdy stylizacja ślubna nie pozwala się jej swobodnie poruszać. 
Ilość

24h

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Druhny w czasie uroczystości ślubnej pełnią bardzo ważną rolę. Poprzedzają pojawienie się w kościele panny młodej albo idą za nią, pomagając jej w drodze do ołtarza, gdy stylizacja ślubna nie pozwala się jej swobodnie poruszać. Dzięki temu nie ma obaw o upadek w drodze do ołtarza, gdy wszystkie oczy zwrócone są na pannę młodą. Wszystkie szczegóły są ważne. Stąd każdą z dziewczynek warto wyposażyć w dziewczęcy atrybut, a więc wianek dla druhny z różowymi kwiatami, który jest delikatną ozdobą głowy. Będzie współgrał choćby z kolorystyką kwiatów w bukiecie panny młodej.

Opis:
  • Wianek dla druhny z różowymi kwiatami jest ręcznie pleciony. Na elastyczny drucik nawinięte są zielone części, a więc łodygi i listki, które tworzą podstawę wianka. Mimo iż są wykonane z tworzywa sztucznego, prezentują się jak naturalne, zielone rośliny. Zwieńczeniem i główną ozdobą przedniej części wianka dla druhenki jest stroik kwiatowy. Tworzą go kwiaty różowych róż, a także białe kwiatki z postrzępionymi płatkami oraz pączki, co jeszcze bardziej potęguje wrażenie, że ozdoba na głowę stworzona jest z naturalnych kwiatów. Wianek jest lekki, zatem nie będzie dziewczynce przeszkadzał. Można go też dodatkowo spiąć wsuwkami.
Zastosowanie:
  • Jeśli panna młoda stawia na różowe różyczki w połączeniu z białymi kwiatkami w swoim bukiecie, to podobny zestaw kwiatów może zdobić wianek dla druhny. Istotne znaczenie ma kolorystyczne, a także stylistyczne dopasowanie wszystkich elementów. Dlatego wianek z kwiatami na głowę powinien komponować się także z kwiatowymi dekoracjami kościoła i sali weselnej, a nawet płatkami kwiatów rzucanymi pod stopy panny młodej w drodze do ołtarza. Dziewczynki sypiące kwiaty czy też ryż z wiankami dla druhen będą pięknie się prezentować także na fotografiach z uroczystości.
  • Wianek z różowych kwiatów idealnie sprawdzi się jako prezent dla przyszłej Panny Młodej. Wówczas będzie mogła wykorzystać go na okazję, jaką jest panieński, ślub, czy poprawiny. Ozdobny wianek sprawdzi się jako dodatek do pamiątkowych zdjęć, przykładowo podczas sesji zdjęciowych. 
Wymiary:
  • rozmiar uniwersalny

Zobacz także