Kwiatowy wianek dla panny młodej, świadkowej i druhny. Wianek z białymi i różowymi kwiatami.
search
  • Kwiatowy wianek dla panny młodej, świadkowej i druhny. Wianek z białymi i różowymi kwiatami.
  • WIANEK piękna ozdoba głowy delikatne różowe i białe kwiatki
  • Wianek kwiatowy z różowymi i białymi kwiatami. Ozdoba włosów na wesele, ślub, panieński.

WIANEK piękna ozdoba głowy delikatne różowe i białe kwiatki

89,98 zł
Brutto
Jeśli zdecydowałaś się na ślubną suknię z długim, odpinanym trenem albo długi welon, który będzie sięgał aż do ziemi, to nie pozostaje Ci nic innego, jak w uroczystość ślubną zaangażować druhny. Każda z pomocnic panny młodej powinna mieć na głowie wianek dla druhny.
Ilość

24h

Potrzebujesz dodatkowej zmiany?

Jeśli zdecydowałaś się na ślubną suknię z długim, odpinanym trenem albo długi welon, który będzie sięgał aż do ziemi, to nie pozostaje Ci nic innego, jak w uroczystość ślubną zaangażować druhny. Każda z pomocnic panny młodej powinna mieć na głowie wianek dla druhny. W prezentowanej ofercie możesz nabyć wianki dla druhen z delikatnymi kwiatkami w różowo-białej kolorystyce. Co ważne, to produkty ręcznie robione, zatem wykonane z dbałością o każdy szczegół!

Opis:
  • Wianek dla druhny utrzymany jest w romantycznym stylu. Na elastycznym druciku nawinięte są splecione zielone listki. Są one uzupełnione o białą, satynową wstążkę, oplatającą wianek, luźno związaną i zwisającą z tyłu. To oczywiście nie wszystko, bowiem z przodu widoczny jest kwiatowy stroik. Tworzą go białe listki, białe drobne kwiatki i pączki, a także białe i różowe różyczki i różowe kwiaty o szpiczastych płatkach. Wianek dla druhenki jest zatem niezwykle dekoracyjny i efektowny.
Zastosowanie:
  • Wianek dla druhny sprawdzi się nie tylko dla każdej z dziewczynek niosących welon i tren, ale również sypiącej kwiaty. Powinien współgrać ze wszystkimi kwiatowym motywami na weselu. Warto zatem dobrać wianki dla druhen pod kątem dekoracyjnych bukietów w kościele, a także na sali weselnej. Przede wszystkim powinny jednak pasować do bukietu panny młodej. W ten sposób można stworzyć bardziej spójną ślubną aranżację. Niezależnie od tego, jaką dziewczynka ma fryzurę, wianek z kwiatami na głowę świetnie się sprawdzi. Zwisającą z tyłu białą wstążeczkę można podkręcić i wkomponować w loki druhenki albo w ten sposób ozdobić prostą minimalistyczną fryzurę.  
  • Kwiatowy wianek sprawdzi się również ozdoba głowy dla Panny Młodej, w szczególności, jeżeli kolorystyka wesela będzie biało-różowa. Wianek będzie pięknie prezentować się w dniu uroczystości zaślubin, a także podczas poprawin. Wianek z kwiatów to także świetny gadżet do pamiątkowych zdjęć, czy sesji fotograficznej podczas wieczoru panieńskiego. Zdecydowanie będzie to piękny dodatek dla dziewczyn na panieński, ale również dla przyszłej Panny Młodej.          
Wymiary:
  • rozmiar uniwersalny

Zobacz także