PLANER ślubny niezbędnik Panny Młodej złocona okładka 224str.

24h

69,98 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Planer ślubny to niezbędnik do organizacji wymarzonego ślubu i wesela. Warto korzystać z zawartych w nim porad, informacji, aby ten dzień był wyjątkowy! Okładka planera jest pozłacana, co daje efekt WOW! Zaplanuj swój wymarzony ślub krok po kroku i z dumą odhaczaj zrealizowane zadania.

Organizer ślubny na spirali posiada sztywną okładkę, która zawiera piękną grafikę. Przedstawia ona garnitur ślubny, suknię Panny Młodej oraz buty do ślubu. Okładka jest dodatkowa złocona, połyskuje. W środku planera można znaleźć wiele porad i informacji, które są niezbędne podczas organizacji. Wnętrze niezbędnika zawiera miejsce na uzupełnienie tabelek, czy zrobienie dodatkowych notatek. Kartki planera wzbogacone są o kolorowe grafiki i inspirujące zdjęcia.

Zastanawiasz się w jaki sposób zaplanować ślub? Mamy na to odpowiednie rozwiązanie! Planer ślubny to niezbędny gadżet, który ułatwi organizację ślubu oraz wesela. Został on stworzony z myślą o tym, aby można było z łatwością zaplanować i zorganizować każdy detal swojego wymarzonego dnia. Nasz planer pozwoli zachować pełen porządek i kontrolę nad wszystkimi aspektami przygotowań do ślubu. Dzięki niemu organizacja ceremonii, przyjęcia i innych elementów uroczystości stanie się łatwiejsza i przyjemniejsza. Praktyczny układ stron i liczna ilość stron wyróżnia nasz niezbędnik Panny Młodej. Znajdziesz w nim także skrócony kalendarz. Planer będzie z pewnością nie tylko praktycznym narzędziem, ale także piękną pamiątką z tego wyjątkowego okresu w Waszym życiu.

Wymiary:
  • format A5,
  • liczba stron: 224.

Produkty powiązane

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: