Zabawny prezent na wieczór panieński. Patelnia z personalizacją i ciekawym wzorem.
search
  • Zabawny prezent na wieczór panieński. Patelnia z personalizacją i ciekawym wzorem.

PATELNIA na męża śmieszny prezent Forever Together

39,98 zł
Brutto
Patelnia Forever Together to prezent na wieczór panieński, który wywoła salwy śmiechu. Zabawa musi być na wesoło, a jednocześnie wskazane są przydatne gadżety dla przyszłej panny młodej. Jednym z nich może być właśnie patelnia, która wbrew pozorom nie musi mieć tradycyjnego zastosowania.

Personalizacja zamówienia

  • Maks. 250 znaków
  • Maks. 250 znaków
Ilość

1-7 dni

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Patelnia Forever Together to prezent na wieczór panieński, który wywoła salwy śmiechu. Zabawa musi być na wesoło, a jednocześnie wskazane są przydatne gadżety dla przyszłej panny młodej. Jednym z nich może być właśnie patelnia, która wbrew pozorom nie musi mieć tradycyjnego zastosowania.

Opis:
  • Chcesz podarować siostrze, przyjaciółce, kuzynce czy koleżance z pracy coś wyjątkowego na wieczór panieński? Patelnia Forever Together doskonale się sprawdzi. Nie przypisze jej roli typowej gospodyni domowej, bo jej funkcja jest inna. Otóż służyć ma ona do dyscyplinowania męża. Oczywiście jest to prezent z przymrużeniem oka, który może spodobać się nawet narzeczonemu, o ile ma poczucie humoru.
  • Patelnia jest czarna i ma średnicę 24 cm. Jej brzegi są srebrne, podobnie jak zaczep rączki. Sama rączka jest czarna i odpowiednio wyprofilowana, aby łatwo można było trzymać ją w dłoni. To jeszcze nie wszystko, bowiem na patelni widnieje okolicznościowa, okrągła etykieta. Na niej u góry widnieje napis: „Wieczór panieński+ imię przyszłej panny młodej”. Dalej jest humorystyczny tekst dotyczący tego, że gdy mąż będzie nieposłuszny patelnia sprawi mu lanie. Poniżej znajdzie się jeszcze data wieczoru panieńskiego. U góry i u dołu nie zabraknie grafiki różowych kwiatów z kolekcji Forever Together.
Zastosowanie:
  • Tekst na patelni kończy się zdaniem: „A jak bardzo wkurzysz żonę, będą jajka usmażone”. Taki gadżet wprawi wszystkie kobiety w pozytywny nastrój, a nawet skłoni do zorganizowania spontanicznej sesji narzeczeńskiej. Oczywiście w niej będzie uczestniczył także przyszły pan młody. Takie zdjęcia mogą potem znaleźć się w albumie z wieczoru panieńskiego albo jako wstęp do albumu ślubnego. Patelnia Forever Together może być rekwizytem do sesji ślubnej. Obok niej sprawdzi się także wałek z tej samej linii produktowej, który ma podobne zastosowanie.
  • Patelnia na pewno zajmie honorowe miejsce w mieszkaniu. Może zostać powieszona w kuchni na wieszaczku obok akcesoriów kuchennych. Ilekroć kobieta na nią spojrzy przypomni jej się wspaniały wieczór spędzony w gronie przyjaciółek. Jeśli mąż faktycznie będzie „brykał”, to kobieta dla żartu może pogrozić mu patelnią. 
Wymiary:
  • średnica patelni: 24 cm,
  • długość z rączką: 38 cm.

Zobacz także