Kubek świąteczny z motywem dziadka do orzechów.
search
  • Kubek świąteczny z motywem dziadka do orzechów.
  • Kubek z Dziadkiem do orzechów. Prezent na Boże Narodzenie.
  • Świąteczny kubek z motywem Dziadka do orzechów.
  • Kubek świąteczny w pudełku. Gotowy prezent na Święta.
  • Białe kubki z motywem Dziadka do Orzechów.

KUBEK Świąteczny Dziadek do orzechów Prezent na Święta

12,98 zł
Brutto
Ilość

24h

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Świąteczny kubek to wyjątkowa ozdoba domowego zacisza, która wprowadza magię Bożego Narodzenia za każdym razem, gdy sięgamy po ulubiony ciepły napój. Na pierwszy plan tego urokliwego naczynia wybija się grafika z Dziadkiem do Orzechów – ikoną świątecznych opowieści, ubraną w charakterystyczny mundur, udekorowaną detalami nawiązującymi do zimowego okresu.

Kubek świąteczny zdobią motywy Dziadka do orzechów, śnieżynki, gwiazdki oraz słodkości, które są synonimami zimowej atmosfery i tradycyjnych elementów Bożego Narodzenia. Każdy kubek jest niepowtarzalny dzięki unikalnemu doborowi kolorystyki grafiki, co nadaje prezentowi indywidualny charakter i element zaskoczenia. Kubki wykonane są z wysokiej jakości ceramiki, co gwarantuje ich trwałość i odporność, będąc nie tylko przedmiotem użytkowym, ale i trwałą dekoracją. Ich ergonomiczny kształt jest zaprojektowany tak, aby komfortowo leżał w dłoni, co sprawia, że są idealne do rozkoszowania się poranną kawą, relaksującą herbatą czy bogatą w smaku gorącą czekoladą w chłodne dni. Kubek zapakowany jest w stylowe pudełko prezentowe, zdobione świątecznymi motywami, co sprawia, że jest gotowy do wręczenia od razu po zakupie, eliminując potrzebę dodatkowego pakowania.

Świąteczny kubek z Dziadkiem do Orzechów to nie tylko użyteczny przedmiot codziennego użytku, ale również oryginalny element dekoracyjny, który wniesie świąteczną atmosferę do każdego wnętrza. Stanowi idealny prezent dla osób, które cenią sobie praktyczność połączoną z estetycznym wykończeniem. Taki kubek to doskonała propozycja dla tych, którzy pragną podarować bliskim coś więcej niż tylko przedmiot – to gest, który w sezonie świątecznym ogrzeje serca i dłonie, a także wprowadzi do domu powiew świątecznej magii. To upominek, który będzie towarzyszył obdarowanym przez cały rok, przypominając o cieple świąt i bliskości osób, które go ofiarowały.

Wymiary:
  • 340 ml

Ważne:
  • wzór wysyłany losowo

Zobacz także