Personalizowany album na wieczór panieński. Pamiątka z wieczoru panieńskiego.
search
  • Personalizowany album na wieczór panieński. Pamiątka z wieczoru panieńskiego.

KSIĘGA PAMIĄTKOWA Wieczoru Panieńskiego Rose Gold BIAŁE/CZARNE KARTKI

54,98 zł
Brutto

Ten elegancki album na wieczór panieński to idealna pamiątka, która zatrzyma te niezapomniane chwile na lata. Wykonany w formie prostokątnego albumu o białej sztywnej oprawie, zdobiony personalizacją i piękną grafiką na okładce. Dostępny z białymi lub czarnymi kartkami, ten album pozwoli Wam zachować wspomnienia, wpisy, życzenia i zdjęcia z niepowtarzalnej uroczystości.

Personalizacja zamówienia

  • Maks. 250 znaków
  • Maks. 250 znaków
Kolor kartek KSIĘGA GOŚCI: Białe kartki
Ilość

1-7 dni

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Osobista pamiątka dla Przyszłej Panny Młodej to coś, co przetrwa lata i zawsze będzie przypominać o niezapomnianym wieczorze panieńskim. Prostokątny album o sztywnej, białej oprawie to idealne miejsce na zachowanie tych niezwykłych wspomnień. 

Na okładce albumu znajduje się personalizacja z imieniem Panny Młodej oraz datą, a także napisem "Wieczór Panieński", który nadaje mu wyjątkowy charakter. Dodatkowo, okładkę zdobi piękna grafika z naszej kolekcji Rose Gold, a nadruk w kolorze różowego złota doda mu blasku i elegancji. Wnętrze tego pięknego albumu jest równie istotne. Możecie wypełnić je wpisami, życzeniami i poradami dla Przyszłej Panny Młodej, dzięki czemu będzie to nie tylko album ze zdjęciami, ale również cenna księga życzeń. Kartki albumu są gładkie i dostępne w dwóch kolorach do wyboru - białym lub czarnym. Czarne karty stanowią doskonałą opcję dla tych, którzy chcą stworzyć album ze zdjęciami z imprezy, dodając mu elegancji i niepowtarzalnego charakteru.

Nie ważne, czy wybierzesz białe czy czarne karty, nasza księga stanie się niezastąpioną pamiątką z tego wyjątkowego wieczoru panieńskiego. To miejsce, gdzie możecie zachować wszystkie wspomnienia, wkleić ulubione zdjęcia, przechować drobne pamiątki i gadżety związane z imprezą oraz historią Waszej przyjaźni. To prezent, który na pewno ucieszy Przyszłą Mężatkę i będzie przypominać jej o tych pięknych chwilach przez wiele lat.

Wymiary:

  • 22 cm x 31 cm,
  • 50 kartek (100 stron).

Zobacz także