ELEGANCKA filiżanka ze spodkiem PODZIĘKOWANIE DLA MAMY
search
 • ELEGANCKA filiżanka ze spodkiem PODZIĘKOWANIE DLA MAMY
 • ELEGANCKA filiżanka ze spodkiem PODZIĘKOWANIE DLA MAMY

FILIŻANKA ze złotym nadrukiem Podziękowanie dla Mamy

39,98 zł
Brutto
Bestseller dostępny tylko u nas. Wyjątkowa filiżanka dla wyjątkowej osoby. Podaruj swojej mamie jedyny w swoim rodzaju prezent - filiżankę z rozczulającym tekstem podziękowania nadrukowanym bezpośrednio na niej. 
Ilość

24h

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >


Bestseller dostępny tylko u nas. Wyjątkowa filiżanka dla wyjątkowej osoby. Podaruj swojej mamie jedyny w swoim rodzaju prezent - filiżankę z rozczulającym tekstem podziękowania nadrukowanym bezpośrednio na niej. 

Opis
:
 • przepiękna filiżanka w klasycznym białym kolorze, w zestawie ze spodkiem,
 • na filiżance znajduje się wypisany subtelną, elegancką i mieniacą się czcionką w kolorze czarno-złotym tekst:
Mamo 
Dziękuję Ci z całego serca 
za dar prawdziwej miłości, 
czułość i zrozumienie.
Kocham Cię!
 • filiżanka jest zapakowana w piękne pudełko, na którym widnieje rozczulający tekst dedykowany mamie:
Dziękuję 
za radość, zaufanie,
życzliwośc, dobro, zrozumienie,
miłość, troskę
opiekę, pomoc, ciepło,
szczęście...

 • pudełeczko na filiżankę jest wykonane ze sztywnej tektury o gładkiej fakturze,
 • opakowanie w kolorystyce biało-złoto-beżowej idealnie pasuje do filiżanki,
 • wewnątrz pudełka znajduje się przekładka zabezpieczająca filiżankę i spodek, także wykonana w spójnej do całości kolorystyce,
 • pudełeczko jest zamykane, tworzy piękne opakowanie.

Zastosowanie:
 • piękny prezent dla Twoje mamy,
 • oryginalny sposób na wyrażenie wdzięczności za trud wychowania,
 • dzięki takiemu upominkowi Twoja mama będzie myślała o Tobie za każdym razem, pijąc swoją ulubioną kawę czy herbatę.
Wymiary:
 • filiżanka : średnica: 8,5cm, objętość: 200ml,
 • podstawka: średnica: 14cm,
 • pudełko: szerokość: 15cm, długość: 14,5cm, głębokość: 7,5cm.

Najpiękniejsze słowo – Mama

Każda kobieta, która urodziła dziecko, niecierpliwie czeka na najważniejsze i najpiękniejsze słowo, jakim jest: Mama. Matka przytula, karmi, czyta bajki, pociesza, gdy jest źle. Prawdziwa więź dziecka z rodzicielką procentuje również po wielu latach, kiedy ono ma już własne życie i na przykład rozpoczyna relację ze swoim partnerem oraz wchodzi w dorosłe życie pełną parą.

Ślub i wesele to szczególna okazja, aby podziękować rodzicom za wszystkie trudy wychowania. W życiu każdej rodziny zdarzały się sytuacje wymagające szczególnej troski i zadbania o potrzeby dzieci. Takie wydarzenie to okazja, by docenić swoich rodziców. Oczywiście najwspanialsze jest szczerze wypowiedziane słowo: dziękuję, jednak można nie ograniczać się tylko do słów, ale także podarować mamie coś pięknego, coś, co zapewni ją o szczególnej, wielkiej miłości córki czy syna.

Filiżanka dla mamy z napisem

Personalizowana filiżanka z wyznaniem miłości to piękny prezent, który można wręczyć jako ślubne podziękowanie, ale też również można podarować ten prezent na inne okazje. Upominek ten jest nie tylko sentymentalny i budzący duże emocje, ale jednocześnie jest bardzo solidnie wykonany i po prostu ładny. Każda miłośniczka estetyki i pięknego designu to doceni. Filiżanka z nadrukiem sprawi, że mama będzie przywoływała wspomnienia związane ze swoim dzieckiem podczas każdego picia kawy czy herbaty.

W życiu dziecka nadchodzi moment, kiedy wychodzi ze swojego rodzinnego domu. Rodzice powinni być na ten moment przygotowani. W biblii można odszukać fragment: "opuści człowiek ojca i matkę" jest tożsame z tym, co dzieje się w czasach współczesnych - człowiek poznaje drugą połówkę albo wyjeżdża na studia lub za pracą i opuszcza rodzinny dom. To co rodzice włożyli w serce dziecka, zostanie z nim na zawsze. Drobne podarunki wręczane sobie bez okazji bądź podczas szczególnych dni są okazją do podkreślenia niezwykłej więzi między matką a dzieckiem. Najpiękniejsze co rodzice mogą dziecku dać to nie pieniądze ani rzeczy materialne, ale inny kapitał - pewność siebie, przekonanie o własnej wartości, umiejętność radzenia sobie w życiu.

Zobacz także