MONETA czekoladowa z kraftowym bilecikiem Słodkie Podziękowanie dla gości
search
 • MONETA czekoladowa z kraftowym bilecikiem Słodkie Podziękowanie dla gości

MONETA czekoladowa z kraftowym bilecikiem Słodkie Podziękowanie dla gości

3,98 zł
Brutto
Drobne upominki dla gości zawsze sprawiają, że robi im się miło. Ciekawy poczęstunek w postaci czekoladowej monety w złotym papierku z kratowym bilecikiem będzie dla każdego z gości pysznym i sympatycznym słodkim poczęstunkiem.

Personalizacja zamówienia

 • Maks. 250 znaków
 • Maks. 250 znaków
Ilość

Minimalna ilość do kupienia wynosi 20.

1-7 dni

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Drobne upominki dla gości zawsze sprawiają, że robi im się miło. Ciekawy poczęstunek w postaci czekoladowej monety w złotym papierku z kraftowym bilecikiem będzie dla każdego z gości pysznym i sympatycznym słodkim poczęstunkiem.

Opis:
 • Czekoladowa moneta o wysokich walorach smakowych. Opakowana jest w złote metaliczne opakowanie. Czekoladka umieszczona jest dodatkowo na ozdobnym bileciku z personalizacją, z którym w połączeniu tworzy piękną kompozycję wizualną jako prezencik dla gości weselnych.
 • Bilecik wykonany jest z kraftowej papeterii i ma ciekawy kształt, ponieważ górne rogi ma ścięte, dzięki czemu prezentuje się oryginalnie.
 • Nad monetą znajduje się napis, który będzie wyrażał podziękowanie, a dodatkowo był spójny ze słodką monetą:
SŁODKO DZIĘKUJEMY!
WASZA OBECNOŚĆ
JEST DLA NAS BEZCENNA!
imiona nowożeńców
data ślubu

Zastosowanie:
 • Tak skomponowany bilecik ze słodkim elementem wywoła wśród gości wiele śmiechu i radości. Z pewnością będą, mimo że drobnym upominkiem bardzo zauroczeni.
 • Kraftowe dodatki oraz papeteria to obecnie jedne z najbardziej rozchwytywanych dodatków, dlatego bileciki z monetą, wykonane właśnie z papieru w tym stylu będą wyrazem dobrego gustu. Ponadto jeśli planujecie wesele w stylu natural, boho i rustykalnym to właśnie dekoracje w stylu kraft będą znakomicie się prezentowały w połączeniu z całą aranżacją wesela.
 • Czekoladowe monety z bilecikami można rozłożyć na talerzach gości, tym samym witając ich w ten słodki sposób. Może być to także dodatek do słodkich podziękowań rozdawanych na zakończenie uroczystości.
Wymiary:
 • bilecik: 6,5 cm x 11 cm,
 • średnica czekoladowej monety jest losowa
Ważne:
 • Minimalna możliwa do zamówienia liczba czekoladowych monet to 20 sztuk.
 • Czekoladki należy przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
 • Wzór papierka monety, jej średnica wysyłana losowo.

Moneta czekoladowa dla gości weselnych

Ciężko o ważniejszy moment w życiu człowieka niż jego własny ślub. To właśnie w ten dzień zakochani decydują się zawrzeć związek małżeński i zobowiązują się do wspólnego życia już na zawsze. Jest to niezapomniane wydarzenie, które pozostaje w pamięci na wiele długich lat. Organizacja ślubu wymaga sporej ilości pracy i wielkich przygotowań – wynagradza ją jednak radość i szczęście, jakie towarzyszą Parze Młodej w ten piękny dzień. Podczas uroczystości zakochani stają wspólnie na ślubnym kobiercu i składają przysięgę miłości. Biorą także udział w tradycyjnych obrzędach, takich jak wymiana obrączek czy pierwszy taniec. Wszystko to tworzy niezapomnianą atmosferę i sprawia, że ślub jest jednym z najważniejszych wydarzeń w życiu zakochanych. Nie można jednak przy tym wszystkim zapomnieć o tym, jak istotną rolę odgrywają podczas tego wydarzenia zaproszone osoby. W dobrym guście byłoby podarowanie najbliższym drobnego upominku, a takim bez wątpienia jest moneta czekoladowa dla gości weselnych.

Słodkie podziękowania dla gości weselnych

Moneta czekoladowa z kraftowym bilecikiem to doskonały sposób na podziękowanie swoim gościom za ich obecność na weselu. Słodki dodatek pozwoli Parze Młodej wyrazić swoją wdzięczność za pamięć o tym wyjątkowym dniu. Kraftowe bileciki dodają monecie czekoladowej charakteru i sprawiają, że prezent zdaje się jeszcze bardziej elegancki. Bileciki można spersonalizować zgodnie ze swoimi wymaganiami, dodając na nie imiona Pary Młodej czy datę ślubu. Z kolei sama moneta dla gości weselnych wykonana została z pysznej czekolady, która z pewnością zachwyci zarówno wszystkich łasuchów, jak i tych, którzy delektują się słodyczami raz na jakiś czas. Chcąc wyrazić gościom swoją wdzięczność za obecność podczas tak ważnego dnia, warto zdecydować się na zakup monet czekoladowych. Choć z powodzeniem można rozłożyć je na talerzach gości, to równie ciekawym pomysłem jest dodanie ich do słodkich podziękowań rozdawanych na koniec uroczystości.

Moneta czekoladowa dla gości weselnych

Wszyscy ci, którzy planują swoje wesele w stylu rustykalnym, natural lub boho z pewnością będą zachwyceni wyglądem dostępnych w naszym sklepie monet czekoladowych. Goście z kolei bez dwóch zdań docenią pomysł Pary Młodej – w końcu któż nie lubi słodkości? Dobrze wykonana, pyszna i rozpływająca się w ustach – taka właśnie jest nasza moneta czekoladowa. Cena produktu jest na tyle niska, że warto zdecydować się na zakup większej ilości czekoladek. Słodkiego nigdy za wiele!

Zobacz także