Zestaw upominków dla druhny na podziękowanie. Prezent dla małej druhenki,
search
  • Zestaw upominków dla druhny na podziękowanie. Prezent dla małej druhenki,

ZESTAW z upominkami prezent podziękowanie dla druhny w pudełku

49,98 zł
Brutto
Bardzo ważną rolę w czasie wesela pełni druhna. To na nią zwrócone są wszystkie oczy, gdy idzie w stronę ołtarza i sypie płatki kwiatów albo niesie welon panny młodej. Po ceremonii z kolei sypie ryż na szczęście pod nogi nowożeńców. 
Ilość

1-3 dni

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Bardzo ważną rolę w czasie wesela pełni druhna. To na nią zwrócone są wszystkie oczy, gdy idzie w stronę ołtarza i sypie płatki kwiatów albo niesie welon panny młodej. Po ceremonii z kolei sypie ryż na szczęście pod nogi nowożeńców. Zestaw na podziękowanie dla druhny w związku z tym świetnie się sprawdzi. W ten sposób wyrazicie swoją wdzięczność za jej wkład w uroczystość.
  • Zestaw na podziękowanie dla druhny jest zamknięty w kartonowym pudełku, które z zewnątrz jest białe, a wewnątrz brązowe. Jest zatem dość niepozornym prezentem, po otwarciu pudełka druhna zachwyci się bogactwem prezentów. Wśród nich znajdzie pudełeczko z losowo wysłaną grafiką i napisem. W owym pudełeczku mogą znaleźć się np. miętówki. Jest też woreczek z organzy z czekoladkami w złotych papierkach. Wśród prezentów w zestawie na podziękowanie dla druhny jest także jojo, którym dziewczynka będzie się bawić już podczas wesela. Ponadto spodoba jej się także piankowy lizak w owocowym smaku oraz złote piórko, które może posłużyć jako zakładka do książki. Ostatnim elementem zestawu na podziękowanie dla druhny jest opakowanie w kształcie tortu z płynem do robienia baniek mydlanych. Trzeba przyznać, że zestaw na podziękowanie dla druhny jest niezwykle oryginalny, a jego ozdobą jest wklejka pod wiekiem. Na niej umieścimy kolorową grafikę. Będzie na niej widnieć sówka, skunks, a w tle także drzewa. Z gałęzi zwisać będą piórka na sznurkach z koralikami. Ponadto znajdzie się tam napis: Dziękujemy, że byłaś naszą druhną!
  • Zestaw prezentowy dla druhny można wręczyć jej tuż po skończonej ceremonii, czyli po ślubie. Jednak dobrym momentem będzie wręczenie jej prezentu w czasie wesela w obecności wszystkich zaproszonych gości. Dziecko w ten sposób może poczuć się wyróżnione. Na pewno od razu sięgnie do środka i będzie się świetnie bawić aż do końca wesela
 

Zobacz także