Pudełeczka w kształcie serca na podziękowanie dla gości. Idealne opakowanie prezenciku.
search
  • Pudełeczka w kształcie serca na podziękowanie dla gości. Idealne opakowanie prezenciku.

PUDEŁECZKA SERCA personalizowane Greenery 10szt (+etykiety)

23,98 zł
Brutto
Pudełeczko serce podziękowanie z kolekcji Greenery będzie nietuzinkowym opakowaniem prezentu dla gościa weselnego. Jest tak piękne, że na pewno zostawi je sobie na pamiątkę.

Personalizacja zamówienia

  • Maks. 250 znaków
  • Maks. 250 znaków
Ilość

Minimalna ilość do kupienia wynosi 2.

1-7 dni

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Pudełeczko serce podziękowanie z kolekcji Greenery będzie nietuzinkowym opakowaniem prezentu dla gościa weselnego. Jest tak piękne, że na pewno zostawi je sobie na pamiątkę.

Opis:
  • Pudełeczko serce podziękowanie z kolekcji Greenery wykonane jest z papieru o większej gramaturze. Ma idealnie symetryczne dwie połowy, wszak odwołuje się do tego, że Wasze serca tworzą jedno, bijące w tym samym rytmie. Podkreśla zatem Wasze idealne uczucie. W górnej części serca poniżej miejsca, gdzie łączą się dwie jego połowy, znajduje się niewielki otwór. Przez niego można przewlec tasiemkę czy aksamitną wstążkę i związać. W ten sposób stworzy się niezwykle estetyczne i zachwycające podarunki dla gości weselnych. To jeszcze nie wszystko, bowiem do każdego serca dołączamy personalizowaną etykietę. Wystarczy, że przy zamówieniu podacie swoje imiona, a także datę planowanego ślubu i wesela. Otrzymane wraz z pudełeczkami etykiety nakleicie na każdą sztukę. Na etykiecie znajduje się napis: „Dziękujemy!” Poniżej nadrukujemy Wasze imiona i datę Waszego ślubu i wesela. Ponadto etykieta będzie zdobiona grafiką przedstawiającą fragment wianka z kolekcji Greenery.
Zastosowanie:
  • Pudełeczko serce podziękowanie z kolekcji Greenery może znaleźć się na stole weselnym przy nakryciu gościa. Oczywiście można położyć je bezpośrednio na nakrycie, tak by od razu zostało zauważone przez osobę zaproszoną do wspólnego świętowania. Pudełeczko jest malutkie na pewno jednak pomieści kilka czekoladek okolicznościowych albo bransoletkę czy też kolczyki. Zmieści się w nim także niewielki kamień ozdobny, np. przypisany do znaku zodiaku. Pudełeczko będzie wpisywać się w minimalistyczny wystrój. Może być to opakowanie na szczególne prezenty przeznaczone dla rodziców. Wtedy dla ojców można wybrać np. spinki do mankietów, a dla mam – broszki czy też bransoletki. Oczywiście pudełko może sprawdzić się także na prezent dla świadka i świadkowej. Może się w nim zmieścić dedykowany im brelok. Takie opakowanie zapewne nie trafi do kosza, gdyż jest niezwykle dekoracyjne. Przede wszystkim jednak będzie pamiątką dla Was. Możecie je umieścić obok innych weselnych dekoracji, w specjalnie przygotowanej skrzynce.        
Ważne:
  • zestaw zawiera serduszka i etykiety - kokardki zamów osobno!
  • minimalna liczba sztuk przy zamówieniu jednego wzoru to dwa komplety (20 szt.),
  • zamówienie personalizowane, realizowane tylko po wcześniejszej wpłacie na konto,
  • pudełeczka do samodzielnego złożenia bez użycia kleju.

Zobacz także