Białe pudełeczka serce posiadają ozdobne etykiety. Idealny upominek dla gości weselnych.
search
 • Białe pudełeczka serce posiadają ozdobne etykiety. Idealny upominek dla gości weselnych.

PUDEŁECZKA SERCA personalizowane Forever Together 10szt (+etykiety)

23,98 zł
Brutto

Pudełeczka serca z kolekcji Forever Together to idealny sposób, by ogłosić przed światem, a więc zaproszonymi gośćmi swoją miłość. Jednocześnie wybierając takie opakowanie możecie wyrazić także miłość i wdzięczność w stosunku do zaproszonych, którzy chcą z Wami świętować ten wyjątkowy dzień. 

Personalizacja zamówienia

 • Maks. 250 znaków
 • Maks. 250 znaków
Ilość

Minimalna ilość do kupienia wynosi 2.

1-7 dni

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Pudełeczka serca z kolekcji Forever Together to idealny sposób, by ogłosić przed światem, a więc zaproszonymi gośćmi swoją miłość. Jednocześnie wybierając takie opakowanie możecie wyrazić także miłość i wdzięczność w stosunku do zaproszonych, którzy chcą z Wami świętować ten wyjątkowy dzień. 

Opis:

 • Pudełeczka serca z kolekcji Forever Together mają klasyczny design i sprawdzą się na drobne podarunki. Trójwymiarowe serca mogą być złożone i związane dzięki dziurkom znajdującym się w górnej części opakowania. To właśnie w tym miejscu można przeciągnąć sznurek czy też wstążkę i przewiązać. Sprawdzi się złota, która wpisze się w stylistykę glamour.
 • Do każdego pudełeczka dołączamy okrągłą etykietę, którą można nakleić na jedną z części. Widnieje na niej grafika jasnoróżowych i ciemnoróżowych kwiatów z listkami. Są one przesłonięte dekorem rombu, który kojarzy się ze ślubną serwetą lub chusteczką. W tym kształcie zapisane są ważne słowa. Mianowicie w górnej części widoczne będzie „Dziękujemy”. W kolejnym wierszu umieścimy Wasze imiona, a poniżej datę ślubu i wesela.         

Zastosowanie:

 • Pudełeczka serca z kolekcji Forever Together pięknie się prezentują obok innych dekoracji z tej linii produktowej takich jak tabliczka personalizowana czy bilecik. Można do nich włożyć kilka czekoladek czy też krówek z tej linii produktowej. Sprawdzą się na drobną biżuterię, np. bransoletkę dla świadkowej i spinki do mankietów dla świadka. Pudełeczka serca można położyć nie tylko przy każdym nakryciu, ale również przy wejściu na salę w dużym koszu. Design opakowania sprawia, że jest ono samo w sobie pamiątką.
 • Niektórzy goście chętnie sprawdzą co jest w środku już podczas wesela, a inni zostawią sobie tę przyjemność na powrót do domu. Na pewno warto byście i Wy zabrali prezenciki ze sobą. W końcu mogą trafić do szuflady z pamiątkami z wesela. Będziecie je przeglądać w każdą rocznicę i przypominać sobie wspaniałe chwile. Szczególnie gdy pojawi się kryzys warto byście przypomnieli sobie szczere uczucia, jakimi darzyliście się w dniu ślubu.        
Ważne:
 • zestaw zawiera serduszka i etykiety - kokardki zamów osobno!
 • minimalna liczba sztuk przy zamówieniu jednego wzoru to dwa komplety (20 szt.),
 • zamówienie personalizowane, realizowane tylko po wcześniejszej wpłacie na konto,
 • pudełeczka do samodzielnego złożenia bez użycia kleju.

Zobacz także