Pudełeczka w kształcie serca. Idealne miejsce na upominki dla gości weselnych.
search
  • Pudełeczka w kształcie serca. Idealne miejsce na upominki dla gości weselnych.

PUDEŁECZKA SERCA personalizowane Błękitny Ślub 10szt (+etykiety)

23,98 zł
Brutto

Pudełeczko serce z kolekcji Błękitny Ślub to propozycja pięknego, a zarazem nietuzinkowego opakowania na prezent dla gości weselnych. Ponieważ serce ma szczególną wymowę, możecie je podarować rodzicom, chrzestnym, a także świadkom. W końcu to oni najbardziej Was wspierają w ślubnych przygotowaniach.

Personalizacja zamówienia

  • Maks. 250 znaków
Ilość

Minimalna ilość do kupienia wynosi 2.

1-7 dni

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Pudełeczko serce z kolekcji Błękitny Ślub to propozycja pięknego, a zarazem nietuzinkowego opakowania na prezent dla gości weselnych. Ponieważ serce ma szczególną wymowę, możecie je podarować rodzicom, chrzestnym, a także świadkom. W końcu to oni najbardziej Was wspierają w ślubnych przygotowaniach.

Opis:

  • Bez wątpienia opakowanie prezentu ma duże znaczenie, bo budzi ekscytację, ciekawość tego, co znajdzie się w środku. Podobnie jest w przypadku upominków ślubnych. Dlatego wybierając drobne upominki typu słodkości, można wybrać pudełeczko serce z kolekcji Błękitny Ślub. W końcu znane powiedzenie mówi, że przez żołądek wiedzie droga do serca człowieka. Jednak nie tylko kształt jest atutem tego opakowania. Każde pudełeczko serce z kolekcji Błękitny Ślub możecie ozdobić przygotowaną specjalnie dla Was okolicznościową etykietą. Widnieją na niej niebieskie i beżowe kwiaty, a także figura rombu, w której znajdą się Wasze imiona i słowo „Dziękujemy”. To ostatnie będzie zapisane dekoracyjną, pochyłą czcionką.

Zastosowanie:

  • Pudełeczko serce z kolekcji Błękitny Ślub będzie pięknie się prezentować na nakryciu gościa. Od razu wzbudzi jego ciekawość i skłoni do zajrzenia do środka. Do pudełeczka możecie włożyć czekoladki, krówki albo szczęśliwy kamień. W przypadku tego ostatniego możecie wybrać kamienie dopasowane do znaków zodiaków gości. Pudełeczka serce z kamieniami możecie wręczyć podczas popularnej zabawy „Kto w styczniu urodzony jest...” W czasie jej trwania wymieniane są kolejne miesiące. W ten sposób każdy dostanie podarunek pasujący do swojego znaku zodiaku. Pudełeczko serce z kolekcji Błękitny Ślub będzie pięknym opakowaniem na biżuterię, którą chcecie podarować Waszym rodzicom czy też świadkom.
Ważne:
  • zestaw zawiera serduszka i etykiety - kokardki zamów osobno!
  • minimalna liczba sztuk przy zamówieniu jednego wzoru to dwa komplety (20 szt.),
  • zamówienie personalizowane, realizowane tylko po wcześniejszej wpłacie na konto,
  • pudełeczka do samodzielnego złożenia bez użycia kleju.

Zobacz także