numerki na stoliki weselne

Aby dopełnić uroczystość tego wyjątkowego dnia, jakim jest Wasz ślub, warto zadbać również o dekoracje ślubne na stół. Bardzo dużym powodzeniem cieszą się w ostatnim czasie tabliczki z numerkami na stoliki weselne. Taki dodatek pomoże weselnikom odnaleźć swoje miejsca i doda elegancji. 

Jest 76 produktów.

Pokazano 1-40 z 76 pozycji

Aktywne filtry

Numerki na stoliki weselne

Obecnie przyjęcie weselne to okazja do jak najbardziej eleganckiego, a czasem nawet nieco artystycznego przygotowania sali. Dlatego tak ważne jest zadbanie o każdą część dekoracji: nie tylko o typowe przyozdobienia stołu i krzeseł, ale także o elementy mniejsze, ale za to mogące nadać stylizacji ostatecznego kształtu. Mowa tutaj np. o numerkach na stół i menu weselnym.

Na temat dekoracji współczesnych przyjęć weselnych można pisać bez końca. Aktualnie Państwo Młodzi mają bowiem do wyboru całą masę możliwości aranżacyjnych, jeżeli chodzi o wystrój sali, czy samych stołów. Ponadto, internet dostarcza nam tak wielu inspiracji, że nierzadko ciężko zdecydować się na konkretną opcję. Skupiając się natomiast stricte na ozdobach, jakie pojawiają się ostatnimi czasy na stołach, warto bliżej przyjrzeć się popularnym obecnie numerkom na stoliki weselne. Pełnią one nie tylko funkcję dekoracyjną, ale przede wszystkim ułatwiają ulokowanie gości na odpowiednich miejscach.

Numerki na stół weselny

Wesele to przyjęcie, na którym pojawia się kilkadziesiąt, a częściej nawet kilkaset osób. Dla każdej z nich musi znaleźć się wygodne miejsce przy stole. Przydzielając miejsca oznacza się je winietkami, a przy wejściu goście sprawdzają, przy którym stole będą siedzieć przez całą noc. Ważne jest jednak wyraźne oznaczenie nie tylko miejsc, ale też numerów poszczególnych stołów. Takie numery można umieścić w różnego rodzaju ramkach - pasujących swoim stylem i kolorem do reszty aranżacji stołu. Mogą być to proste ramki drewniane lub też elementy pozłacane. Same umieszczane w ramkach wydruki mogą mieć różną grafikę i barwy. Można je też spersonalizować - obok numeru stołu umieszczając np. imiona Pary Młodej i datę ślubu. Nietypowym, a bardzo ciekawym rozwiązaniem jest umieszczenie numerków stołów weselnych jako etykiet na butelkach z winem lub na mini drewnianych sztalugach albo cienkich stojakach. Opcji jest tutaj naprawdę wiele.

Zdarza się, że pokaźna liczba osób, zaproszonych na wesele spędza nam sen z powiek już na długo przed uroczystością. Choć pragniemy podzielić się swoim szczęściem z całym światem, kilkadziesiąt, albo nawet kilkaset weselników prawie zawsze rodzi trudności organizacyjne. Istnieją jednak skuteczne sposoby, pozwalające uniknąć niepotrzebnego zamieszania oraz nerwów podczas imprezy. Stąd, wspaniałym pomysłem będą z pewnością wyżej wymienione numerki na stoły weselne, służące, jak sama nazwa wskazuje do oznaczania stołów. Nie są to zaś zwykłe numery, ale często prawdziwe dzieła sztuki. Planując na przykład wesele w stylu boho, wybierzmy wariant z prostą, drewnianą ramką, doskonale współgrający z botanicznymi motywami. Z kolei, celując w klimaty glamour, wprowadźmy klasyczne pozłacane elementy lub ponadczasowe srebro. Ważne, żeby całość kompozycji była spójna i przemyślana, oddająca charakter wesela.

Rozmieszczenie gości na wesele - numery stołów

Modne są również personalizowane numerki na stoliki, z imieniem, nazwiskiem i datą ślubu- według uznania. Kolorystyka i szata graficzna tak samo nie powinny być przypadkowe. Dekoracja sali utrzymana w jednolitej tonacji robi wszak niesamowite wrażenie. Oprócz tego absolutną nowością na rynku gadżetów weselnych są numerki na stół, umieszczane w postaci etykiet na butelkach z winem. Prezentują się one niezwykle elegancko i stanowią oryginalny, zaskakujący akcent. Czymś niebanalnym są też mini drewniane, surowe sztalugi albo cienkie stojaki, na numery. Tabliczki z numerkami (zdobione uroczymi, ilustracjami kwiatków oraz listków) opierające się na  sztalugach, widoczne są wówczas o wiele wyraźniej niż dotychczas spotykane- stojące bezpośrednio na stołach. Mówiąc w skrócie, ogranicza nas wyłącznie wyobraźnia.

Numerki na stołach weselnych – receptą na nieporozumienia i okazją do integracji

Znajomi i rodzina, wiedząc dokładnie, gdzie mają usiąść, nie tracą humoru i ze spokojem udają się w danym kierunku. Dopiero co wchodząc do sali, goście mogą przeczytać skład poszczególnych stołów i oczywiście poznać się nawzajem. Egzamin zdadzą też foliowe balony wypełnione helem w kształcie konkretnej cyfry, serwetki, butelki, świeczki, kartoniki, czy bileciki.

Poza tym, w bardzo dobrym guście są zawsze minimalistyczne, oszczędne formy, kujące niewymuszony, ultranowoczesny styl. Wystarczy wbić w malutki bukiecik karteczki kredowe z numerami na patyczkach, a ten prozaiczny zabieg zagwarantuje nam murowany efekt „wow”. Z drugiej strony, bojąc się, że tabliczki z numerem  ulegną zniszczeniu, do dyspozycji mamy profesjonalne szybki ochronne, odporne na zabrudzenia, zachlapania, a nawet stłuczenie. W asortymencie sklepu internetowego ŚlubneZakupy.pl dostępne są także wdzięczne drewniane cyferki dla par ceniących skromne ozdoby i przywiązujących uwagę do ochrony środowiska.