Polne Kwiaty

Zarówno wybór motywu, jak i kolorystyki przyjęcia weselnego to niezwykle ważne kwestie, które wpływają na ostateczny wygląd i atmosferę uroczystości. Okazuje się więc, że warto poświęcić nieco czasu na przemyślenie tego, jaki styl i kolorystyka najlepiej odzwierciedlą upodobania i charakter Pary Młodej. Wybierając motyw przyjęcia weselnego, ważne jest, aby brać pod uwagę przede wszystkim swoje osobiste preferencje. Koniec końców to przecież zdanie zakochanych jest tego dnia najważniejsze i to właśnie oni powinni być możliwie najbardziej zadowoleni ze swojej decyzji. Dostępna w naszym sklepie internetowym kolekcja ślubna Polne Kwiaty to znakomita propozycja dla wszystkich tych, którzy cenią sobie eleganckie przyjęcia z charakterem.

Jest 26 produktów.

Pokazano 1-26 z 26 pozycji

Aktywne filtry

Ślub z motywem polnych kwiatów

Nasza kolekcja ślubna z motywem polnych kwiatów będzie świetnym wyborem dla osób, które pragną, aby ich wesele było romantyczne, pełne delikatności i naturalności. Polne kwiaty są nie tylko piękne, ale także symboliczne – od wieków kojarzą się przecież z miłością, czułością i płodnością. W skład kolekcji wchodzą m.in. winietki, podziękowania dla gości, albumy, a także wszelkiego rodzaju ozdoby i dodatki. Wszystkie elementy zostały zaprojektowane z myślą o tym, aby harmonijnie ze sobą współgrać i tworzyć spójną, piękną całość.

Zaproszenia z kolekcji Polne Kwiaty przedstawiają delikatne, kolorowe motywy kwiatowe na tle białej kartki. Winietki natomiast to niewielkie kartoniki z imionami gości, także w motywie kwiatowym. Pastelowe barwy i delikatność idealnie wpisują się w romantyczną atmosferę przyjęcia weselnego. Księga pamiątkowa to kolejny element kolekcji Polne Kwiaty, którym zachwycają się pary poszukujące nowoczesnych i jednocześnie eleganckich ozdób. Pastelowe kolory i delikatność na pewno będą miały pozytywny wpływ na nastrój przyjęcia, a goście bez dwóch zdań będą zadowoleni, mogąc wpisać się do tak pięknie wykonanej księgi.

Dekoracje weselne Polne Kwiaty

Nie każdy ma czas, aby samodzielnie przygotować ozdoby na przyjęcie weselne. Wręcz przeciwnie – najczęściej czasu jest zbyt mało, aby zająć się wszystkim, czym by się chciało, dlatego możliwość skorzystania z gotowych rozwiązań okazuje się nieoceniona. Upominki weselne Polne Kwiaty to propozycja dla osób, które cenią sobie romantyzm i piękno. Kolorowe motywy kwiatowe na białym tle wprowadzą do wnętrza sali weselnej niepowtarzalny klimat i stworzą nastrojową, niezapomnianą atmosferę, dzięki której całe wydarzenie pozytywnie zapisze się w pamięci wszystkich uczestników.