Drink bar na wieczór panieński

Drink-bar na wieczór panieński to bardzo ciekawa opcja, więc warto rozważyć taką atrakcję dla dziewczyn podczas pożegnania singielki. Mobilny barek z alkoholem pomieści małe buteleczki wypełnione ulubionymi kobiecymi trunkami, takimi jak na przykład: mini szampany, mini wino musujące, mini prosecco czy mini buteleczki z nalewką. Nie może w nim zabraknąć także kieliszków i kolorowych słomek z papieru. Mini szampany oraz małe buteleczki z mocniejszym trunkiem są nie tylko obowiązkowym wyposażeniem barku – możesz je podarować dziewczynom jako prezent po zakończeniu szalonej imprezy. W Ślubnych Zakupach, oprócz mini szampanów, znajdziesz kreatywnie udekorowane etykiety samoprzylepne – uniwersalne i personalizowane, kieliszki do prosecco, wina lub szampana, ozdobne winietki oraz słomki z diamencikiem. Dzięki naszym rozwiązaniom dekoracyjnym dziewczyny chętniej korzystają z barku, ponieważ projektując wszystkie motywy graficzne i nadruki zainspirowaliśmy się modnymi trendami ślubnymi. Kwiaty, rośliny, wianki i pierścionek zaręczynowy pasują do wieczorów panieńskich w różnych stylach, zorganizowanych w domu, lokalu oraz w plenerze. 

Jest 24 produktów.

Pokazano 1-24 z 24 pozycji

Aktywne filtry

Drink-bar na wieczór panieński – modna atrakcja

Drink-bar na wieczór panieński to atrakcja, która coraz bardziej popularyzuje się podczas przyjęcia dla dziewczyn. Do jego obsługi możesz wynająć barmana, który nie tylko zmiesza drinki w idealnych proporcjach, ale także zaprezentuje różne tricki barmańskie. O drink-bar można zadbać samodzielnie, uzupełniając go na bieżąco w wyskokowe i bezalkoholowe trunki. Aby przyciągnąć uwagę gości, warto ustawić na ladzie baru kolorowe mini buteleczki z dekoracyjnymi etykietami samoprzylepnymi, a także kieliszki i słomki. Wszelkie trunki z bąbelkami świetnie wypadają w zaszczytnej roli, ponieważ idealnie nadają się do wznoszenia toastów za przyszłą Pannę Młodą i pomyślność jej małżeństwa. Pamiętaj o dziewczynach, które unikają alkoholu i z myślą o nich wyposaż swój barek w mini szampany bezalkoholowe. 

Drink-bar pozwala zaoszczędzić wiele kosztów i można na bieżąco kontrolować jego wyposażenie podczas trwania kobiecej imprezy – dokładając butelki z trunkami, które zostały opróżnione. Mobilny barek sprawdza się na przyjęciach okolicznościowych dla krewnych i znajomych, jak na przykład: wesela, chrzciny, urodziny, dlatego warto także na niego postawić, organizując wieczór panieński czy kawalerski. Barek sam w sobie jest atrakcją, a na dodatek może pełnić funkcję dekoracyjną w pomieszczeniu, w którym bawią się dziewczyny lub podczas wieczoru panieńskiego w plenerze. W Ślubnych Zakupach proponujemy ci ciekawe opcje dekoracyjne do aranżacji drink-baru na wieczór panieński

Co ustawić w barku z alkoholem na panieński?

Jeśli zdecydowałaś, że na twoim panieńskim nie może zabraknąć mobilnego barku z alkoholem, zadbaj o odpowiednie wyposażenie. Postaw na różnorodność trunków, ponieważ zaproszone dziewczyny mogą mieć różne preferencje co do napojów wyskokowych, bądź ich unikać. Alkoholowe i bezalkoholowe buteleczki to nr jeden na liście zakupowej, na kolejnych miejscach są kieliszki i słomki. Wszystkie komponenty drink-baru powinny mieć atrakcyjny wygląd, żeby goście nie mogli oderwać od niego wzroku. Na wieczorze panieńskim nie może więc zabraknąć różu – najlepiej z metalicznym połyskiem, jak również kwiatów, kompozycji florystycznych i praktycznych akcesoriów, jak na przykład: przyozdobione słomki jednorazowego użytku czy szklaneczki, kufle i kieliszki z personalizowanymi, uroczystymi nadrukami.

Do drink-baru na wieczór panieński przeznacz małe buteleczki z mini szampanem, mini winem musującym i mini prosecco, ze względu na wygodny, kompaktowy format. Są poręczne, dlatego o wiele łatwiej wnieść toast za zdrowie i pomyślność przyszłej Panny Młodej. Zamiast tradycyjnych butelek z napojami wyskokowymi ozdobionych zawieszkami, na ladzie baru ustaw małe buteleczki udekorowane etykietami samoprzylepnymi. Mają wiele funkcji – sprawdzają się w roli prezentów na podziękowania dla dziewczyn, jako szoty oraz jako nagrody w poszczególnych konkursach czy zabawach podczas panieńskiego. Wśród pomysłowych buteleczek nie może zabraknąć takich z zawartością pozbawioną procentów, żeby abstynentki, ciężarne i kierowczynie mogły wspólnie z pozostałymi dziewczynami wznosić toasty.

Jak ozdobić alkohol w drink-barze na wieczór panieński?

Do dekorowania buteleczek z alkoholem lub napojem bezalkoholowym najlepiej wykorzystać kolorowe etykiety samoprzylepne, które dodatkowo można spersonalizować przy pomocy imienia Panny Młodej, daty przyjęcia i treści toastu. Różowe buteleczki na pewno skradną serca wszystkich pań, ponieważ zaprojektowaliśmy je w szykownym stylu glamour. Pozostałe motywy graficzne, dekory i printy są spójne z elementami dekoracyjnymi, akcesoriami i prezentami gotowych kolekcji na wieczór panieński. Są to kolekcje o bardzo wymownych i symbolicznych nazwach, jak na przykład: She Said Yes!BohoRose GoldPowiedziałam TAK!Forever TogetherNarzeczona czy Bride To Be. Wszystkie etykiety ozdobiliśmy kwiatami, wiankami, gałązkami, geometrycznymi ramkami bądź pierścionkiem zaręczynowym.

Drink-bar na wieczór panieński można uatrakcyjnić także, wykorzystując do tego celu personalizowane szklanki, kufle i podłużne kieliszki do szampana. Rekomendujemy wybór naszych mini szampanów, które pomysłowo ozdobiliśmy kolorową etykietą i słomką w biało-złote paseczki, przywiązując ją do szyjki przy pomocy złotej wstążeczki. Do sączenia kobiecych drinków świetnie nadają się kreatywne słomki z przymocowanym diamencikiem lub w różowym (obowiązkowo!) kolorze. Nadruki na kieliszkach są reprezentacyjne, dzięki lustrzanemu efektowi. W identycznej tonacji wykonaliśmy winietki 2 w 1 – z imionami dziewczyn  i zawieszką. Na tle barku udekorowanego i wyposażonego w taki pomysłowy sposób możecie zorganizować fantastyczną pamiątkową sesję fotograficzną.