wizytówki uniwersalne

Wizytówki na stół są powszechnie stosowanym rozwiązaniem problemu usadzenia gości weselnych. Winietki w kształcie krzesełek nie tylko podpowiedzą gościom gdzie usiąść, ale są też upominkiem. Wizytówki w kształcie serc i motyli można umieścić na kieliszkach. Tradycyjne winietki na stół mają ogromny wybór wzorów graficznych. Uchwyty do winietek wbite np. w muffinkę są jednocześnie upominkiem dla gości.

Jest 30 produktów.

Pokazano 1-30 z 30 pozycji

Aktywne filtry

Uniwersalne winietki na stół weselny

Wydawać by się mogło, że zakup winietek na ślub jest bardzo łatwy. Wystarczy wybrać uniwersalne wizytówki na stół weselny dla gości i po sprawie, jednak to nie wystarczy. To nie takie łatwe zadanie jak wydaje się niektórym. Wesela mają to do siebie, że powinny być idealne i dopracowane w każdym calu. Takie detale jak winietki na stół również mają znaczenie i to niemałe. Nie wystarczy wybrać winietek w uniwersalnym kolorze i napisać ręcznie bądź wydrukować imiona i nazwiska gości. Teraz winietki zaskakują i są wyjątkowymi pamiątkami dla naszych gości. Obecnie bardzo popularne są winietki umieszczane na przedmiotach, które współgrają z tematem wesela. Mogą być to szyszki, kawałki drewna, krzesełka czy winietki w kształcie serca, niezależnie w jakim klimacie pozostaje wesele, w naszym sklepie znajdą Państwo coś dla siebie. W asortymencie posiadamy mnóstwo wizytówek na stół weselny, który odpowie na potrzeby Państwa Młodych. Nasze winietki można dopasować do zaproszeń ślubnych, numerów stolików, bukietów czy wystroju sali.

W dostępnym asortymencie znajdą Państwo winietki w stylu:

  • • tradycyjnym,
  • • vintage,
  • • minimalistycznym oraz puste winietki do wypisania ręcznie imion i nazwisk zaproszonych gości.

Winietki nie tylko z jednym zastosowaniem

Tradycyjnie winietki służą do rozmieszczenia gości przy stołach, aby nie było zbędnego problemu zaraz po przybyciu na miejsce, jednak nie tylko. Coraz częściej winietki są personalizowane do Państwa potrzeb, a najczęściej znajdują się na nich podziękowania dla gości za przybycie i uczestnictwo w tak ważnym dla nas dniu. Ciekawym pomysłem jest również umieszczenie winietek przy samym wejściu do sali, wówczas goście wyszukują siebie na winietkach, a następnie sami mają możliwość podjęcia decyzji o wybraniu miejsc. Na takich winietkach najlepiej dopisać numer stolika, do jakiego przypisany jest dany gość. Winietki mają zastosowanie już od dawna, najczęściej położone są na stole, ale sposoby umieszczenia winietek na weselu w ciekawy sposób są niezliczone.

Wizytówki uniwersalne - skrojone na miarę różnych potrzeb i oczekiwań

Sposobów na odpowiednie rozmieszczenie gości weselnych przy stole jest kilka, ale największą popularnością cieszą się karteczki z imionami na stół. Pozwalają one nie tylko szybko i sprawnie wskazać gościom ich miejsca, ale także stanowią doskonałą dekorację na stół oraz oryginalną pamiątkę dla uczestników wesela, jeśli dodamy do nich choćby podziękowania za uczestnictwo w najważniejszym dniu Młodej Pary.

Winietki dla gości weselnych - bogactwo wzorów

Chcąc sprostać oczekiwaniom, odmiennym gustom i guścikom naszych Klientów, oferujemy winietki ślubne na stół w różnych graficznych odsłonach. Na pewno każdy znajdzie coś dla siebie. Mogą to być klasyczne karteczki z imionami na stół, jak również nieco bardziej wyszukane winietki w postaci ażurowych serc, krążków z drewna czy też krzesełek. Poza tym winietki dla gości weselnych mogą być umieszczane w sposób tradycyjny na stole - obok zastawy, ale nie tylko. Za ich podstawę może posłużyć na przykład kawałek drewna, szyszka, kieliszek lub widelec, a nawet jabłko, pomarańcza, muffinka lub inny słodki upominek - możliwości jest naprawdę dużo. Dostępne w naszym sklepie winietki ślubne na stół zostały zaprojektowane w duchu różnych stylizacji weselnych. Oferujemy więc tradycyjne karteczki z imionami na stół, ale także w stylu vintage lub minimalistycznym. Mamy również winietki ślubne do samodzielnego uzupełnienia i ręcznego wpisania imion i nazwisk zaproszonych gości.

Winietki dla gości weselnych - coś więcej niż karteczka z imieniem i nazwiskiem

Coraz więcej par decyduje się na organizację ślubu w konkretnym stylu - wybierając aranżację zgodną z ich gustem i upodobaniami, dbając o każdy szczegół, by wszystko tworzyło spójną całość.

Wówczas winietki ślubne na stół pełnią kilka ważnych funkcji, o czym mowa była już wcześniej:
- służą do sprawnego rozmieszczenia gości przy stole weselnym;
- są elementem dekoracji stołu, nawiązując do obranej stylizacji;
- stanowią formę podziękowań i pamiątkę.

Warto przy tym podkreślić, że dostępne w naszym sklepie winietki dla gości weselnych można, w zależności od potrzeb, dopasować do zaproszeń ślubnych, numerów stolików, bukietów czy wystroju sali, by idealnie współgrały z przyjętą stylizacją wesela. W końca jest to najważniejszy dzień w życiu Pary Młodej - musi być on idealny i dokładnie taki, jak sobie wymarzyli. Klasyczne karteczki z imionami na stół dla gości weselnych już nie muszą być takie zwyczajne. Wystarczy nieco wyobraźni, by stały się one wyjątkowe - stanowiąc jednocześnie ważny element całej uroczystości.