Oryginalne podziękowania dla świadkowej

Podziękowanie świadkowej za pomoc podczas ślubu za świadkowanie ma symboliczne znaczenie i jest ważne z kilku powodów. Świadkowa odgrywa ważną rolę w życiu pary młodej, a jej pomoc i wsparcie są nieocenione w tym dniu! Podziękowanie może bardzo mocno wpłynąć na relację z przyjaciółką w przyszłości, szczególnie jeśli ma ona trwać przez długie lata!

Jest 61 produktów.

Pokazano 1-40 z 61 pozycji

Aktywne filtry

Jak podziękować świadkowej?

Do zadań do wykonania przez parę młodą należy także wybranie świadków. Już samo otrzymanie prośby o świadkowanie jest niezwykle miłym gestem. Można poczuć się bardzo wyjątkowo. Warto jednak sprawić świadkom jeszcze więcej radości w postaci miłego upominku. Świetnie sprawdzą się nietuzinkowe podziękowania dla świadkowej, które wywołują uśmiech na jej twarzy. Opcji do wyboru jest multum, ale niekoniecznie musi wiązać się to z wysokimi kosztami. W przypadku prezentu dla świadkowej znacznie ważniejsza od jego ceny będzie oryginalność. Warto miło zaskoczyć bliską osobę, aby na długo wspominała swoją rolę na ślubie.

Pomysły na oryginalne podziękowania dla świadkowej

Podziękowania dla świadkowej nie muszą kończyć się tylko na słowach, warto zadbać o miłą niespodziankę, cenną pamiątkę, która będzie przypominała o podniosłej uroczystości. Świadkowie są niezwykle pomocni, zależy im na tym, aby wszystko przebiegło sprawnie. Stanowią ogromne wsparcie dla zakochanej pary młodej. Niosą nieocenioną pomoc podczas przygotowań związanych ze ślubem i weselem. Warto wobec tego docenić ich starania za pomocą czegoś wyjątkowego. Pojawia się jednak pytanie, co sprawdzi się w roli upominku pełniącego rolę dowodu wdzięczności.

Uniwersalnym rozwiązaniem dla każdej świadkowej będzie piękna biżuteria. Powinna być ona jednak wyjątkowa, dlatego nie może zabraknąć dedykacji. Świetnie sprawdzi się włożenie łańcuszka lub bransoletki do eleganckiego pudełeczka z bilecikiem z podziękowaniami. Dobrym pomysłem będzie personalizowana biżuteria, czyli z grawerem, który stanie się niezwykłą pamiątką. Kolejną opcją do wyboru jest fotoksiążka dla ukochanej przyjaciółki, w której znajdą się wspólne zdjęcia. Przeżycia i doświadczenia uwiecznione na fotografiach to idealna opcja. Świadkowa będzie zachwycona, gdy otrzyma pudełko wypełnione prezentami. w skrzynce z dedykacją. Mogą znaleźć się w nim rozmaite kosmetyki, trunki lub słodkości. Zamawiający może wybrać dowolny tekst, który zostanie umieszczony na wieczku szkatułki.

Jakie będą wyjątkowe podziękowania dla świadkowej?

Sposobem na wyjątkowe podziękowania dla świadkowej będzie wspólny wyjazd do SPA, czyli tylko we dwoje. Możliwość zrelaksowania się i bycia obsługiwana przez profesjonalistów będzie niezwykłą nagrodą po intensywnych przygotowaniach ślubnych i weselnych. Wspaniałym przeżyciem jest przykładowo relaksujący masaż przy użyciu pięknie pachnących olejków, przy świetle świec i kojącej muzyce. Można również wybrać się na wspólną kolację ze świadkową, do jej ulubionej restauracji. Każda świadkowa doceni również prezent w postaci pięknie pachnących perfum. W przypadku pań najlepiej sprawdzają się kobiece zapachy, delikatne, świeże, kwiatowe. Warto mieć oczywiście na uwadze ulubione nuty zapachowe swojej przyjaciółki. Jeszcze innym rozwiązaniem jest zakup zestawu rozmaitych kosmetyków. Można zdecydować się na produkty ulubionej marki świadkowej, świetnie sprawdzi się także limitowana seria kosmetyków. Wspaniale nadają się dekoracyjne świece zapachowe. Można sprezentować zestaw kubków lub filiżanek z personalizowanymi napisami i grafikami.