świece na stół weselny

Niezbędną ozdobą na ślub i wesele są świece. Świece pienkowe i świece kule idealnie nadają się do kościoła, stwarzając podniosły nastrój. Na sali weselnej świece proste sprawdzą się na stołach, a piękna dekoracja weselna w postaci świec pływających umieszczonych w ozdobnym szkle zachwyci wszystkich zgromadzonych. Tealighty i podgrzewacze stworzą przytulną atmosferę.

Jest 25 produktów.

Pokazano 1-25 z 25 pozycji

Aktywne filtry

Świece ozdobne

Każda zakochana para, która postanowiła przyrzec sobie wieczną miłość, chciałaby, aby ten najważniejszy dzień w ich życiu był wyjątkowy. W związku z tym obmyślają szczegółowo każdy najmniejszy szczegół ceremonii ślubnej. Jednym z takich elementów jest wystrój zarówno kościoła, jak też sali weselnej. Młoda para wybiera kolorystykę, rodzaje obrusów, kwiaty oraz pokrowce na krzesła. Najważniejsza w tej kwestii jest spójność. Jej dopełnieniem mogą okazać się przepiękne świece, które znajdą Państwo na naszej stronie internetowej.

Świece na ślub

Na naszej stronie znajdą Państwo szereg różnych świec, które z pewnością idealnie wpasują się w całokształt wystroju. Najważniejszym momentem w tym dniu jest uroczysta ceremonia, obywająca się w kościele. Wystrój świątyni jest więc niezwykłym elementem przygotowań. Młoda para często decyduje się na wystrojenie tego miejsca kwiatami. My proponujemy państwu dodatkowo świece ślubne do kościoła, które sprawią, że podczas wyznawania sobie sakramentalnego „tak”, chwila ta stanie się bardziej wyjątkowa i magiczna. W tym przypadku świetnie sprawdzą się z pewnością świece pieńkowe i świece walce. Na naszej stronie znajdują się różne ich rodzaje, z których dodatkowo dostępnych jest wiele kolorów. Na pewno dopasują je Państwo do swojego wyobrażenia wystroju kościoła.

Świece na wesele

Kolejną istotną kwestią tego wyjątkowego dnia jest również wystrój sali weselnej. Tak jak w przypadku ozdobienia kościoła, tak samo na stołach mogą pojawić się wyjątkowe świece na stół weselny. Nasza strona oferuje przepiękne świece w kształcie kuli, świece proste czy też podgrzewacze. Wyjątkowości podczas zabawy weselnej nadadzą z pewnością świece pływające, które stają się coraz bardziej popularne, a oprócz tego pięknie prezentują się na stołach weselnych. Wszystkie świece dostępne w różnych kolorach, a dodatkowo posiadają elementy ozdobne w postaci koronek, są metalizowane, a niektóre nawet zapachowe. Z pewnością znajdziecie Państwo odpowiednie świece, które sprostają Państwa oczekiwaniom. Dodatkowo cena świec jest niezwykle zachęcająca i konkurencyjna. W przypadku wątpliwości i pytań, prosimy o kontakt z naszym doświadczonym personelem, który z pewnością pomoże przy wyborze odpowiednich świec.