wianki i opaski dla małej druhny

Wianki i opaski dla małej druhny są niezbędną ozdobą głowy dziewczynki, która pełni obowiązki małej druhny Panny Młodej podczas ślubu. Dzięki nim stylizacja małej księżniczki staje się bardziej uroczysta i elegancka, jak przystało na ślubną okazję. Małą druhna jest najważniejszą osobą na ślubie, zaraz po Pannie Młodej i świadkowej. Obecne ślubne trendy przynoszą modę, aby towarzyszące kandydatce na żonę dziewczyny miały identyczne nakrycia głowy i stroiki na rękę. Wianki, opaski i kwieciste bransoletki prezentują się uroczo. Mają różne wzory i kolory, cudownie harmonizują się z wizerunkiem Panny Młodej. Świeże i naturalne akcenty kwiatów doskonale wpisują się w styl boho, a wianki i opaski ozdobione różyczkami w różnych kolorach – w trendy modernistyczne i glamour. Niezwykle kobiece

Jest 12 produktów.

Pokazano 1-12 z 12 pozycji

Aktywne filtry

Wianki i opaski dla małej druhny

Wianki i opaski dla małej druhny mogą być bardziej kolorowe i strojne od ozdób na głowę dla Panny Młodej i świadkowej. Dziewczynki uwielbiają kolory, różnorakie kwiatuszki i tiulowe oraz koronkowe akcenty, ponieważ w takiej odsłonie czują się jak księżniczki. Małe pięknisie lubią także naśladować starsze kobiety, uchodzące w ich oczach za damy z klasą, dlatego możliwość ubrania się jak Panna Młoda i świadkowa to małych druhenek zaszczyt i wielkie wyróżnienie. Identyczny wianek, opaska na głowę lub rękę to dla dziewczynek prestiż. Ozdoby na włosy i dłoń zostały zaprojektowane w taki sposób, że nie przeszkadzają małym księżniczkom w pełnieniu obowiązków druhen.

Kwiaty najczęściej wykorzystywane w roli ozdób na głowę i rękę to subtelne i eleganckie różyczki, które doskonale pasują do tak wytwornej okazji jak ślub. Są zrobione z tworzywa sztucznego, by wytrzymały jak najdłużej, ale do złudzenia przypominają płatki róż występujących w naturze. Ich kolory to odcienie różu, fuksji, fioletu, błękitu i bieli, a więc barwy, które szczególnie upodobały sobie kobiety. Wianki są ręcznie przeplatane, przez co wyglądają naturalnie, a do ich ozdabiania służą wstążki i zielone akcenty, które również zostały wykonane z tworzywa sztucznego. Wianki i opaski dla małej druhny to dekoracje sprawiające, że dziewczynka czuje się wyjątkowo.

Naturalne wianki i opaski dla małej druhny – w stylu boho

Przyozdobione różyczkami wianki i opaski świetnie prezentują się na głowach dziewczyn – tych dużych i tych małych – podczas wesel, których motywem przewodnim jest stylizacja boho. Naturalne elementy przyrody zostały idealnie odwzorowane i występują jako dekoracje upiększające fryzury i przeguby kobiecych dłoni. Wianek oplata całą głowę, natomiast opaska pozwala utrzymać w ryzach ślubną fryzurę. Ona nakrycia głowy mają szereg zwolenniczek, gdyż można je do woli przyozdabiać kwiatami i zielonymi akcentami. Taki niezwykle romantyczny dodatek do kreacji ślubnej sprawia wrażenie lekkości, subtelności i naturalności. Stylizacja boho pasuje zarówno Pannie Młodej, jak dużym i małym druhnom.

Wianki i opaski dla małej druhny są nieodzownymi akcesoriami dekoracyjnymi. Opaska na głowę i opaska samozaciskowa na rękę w identycznej odsłonie są znakiem rozpoznawczym drużyny Panny Młodej. Dziewczyny niosą nieocenioną pomoc w orszaku ślubnym, a także podczas wesela. Wyglądają równie elegancko co Pani Młoda, ale w razie potrzeby są gotowe poprawić welon, przytrzymać tren i bukiet ślubny, czy podtrzymać przyjaciółkę na duchu. Małe druhny najlepiej odnajdują się w zadaniach związanych z sypaniem kwiatków, zbieraniem grosików, czy puszczaniem baniek mydlanych w podczas sesji fotograficznej. Zarówno strojne opaski na głowę, jak i te przegub dłoni kierują uwagę gości weselnych na naturalne piękno druhen i druhenek.

Dodatek do wianków i opasek dla małej druhny na głowę – stroiki i opaski na rękę

Opaski i stroiki na dłoń dopełniają wianki i opaski dla małych druhen na głowę. Do złudzenia przypominają bransoletki z naturalnych kwiatów, ale są bardziej trwałe i wytrzymałe, ponieważ wykonano je z tworzywa sztucznego. Niektóre warianty stroików na rękę mają wygodną opaskę samozaciskającą się na przegubie, przez co dziewczyny mogą być spokojne o ten element biżuterii. Na pewno jej nie zgubią w ferworze pełnienia obowiązków druhny. Pozostałe opaski na rękę są obszyte białą taśmą, do której przymocowana jest kwiatowa dekoracja z różyczek, pąków i listków. Stroik kwiatowy do złudzenia przypomina naturalne kompozycje występujące w przyrodzie.

Ozdoba dłoni cudownie prezentuje się w zestawieniu z ozdobami włosów i kobiecymi kreacjami. Sukieneczki małych druhenek mają kolor różowy lub biały oraz sporo wstawek z koronki i tiulu. Panny Młode mogą być spokojne o swój wizerunek i uwagę gości weselnych, ponieważ małe druhny wystylizowane dzięki pięknym i naturalnym ozdobom doskonale prezentują się w ślubnym orszaku. Wszelkie dodatki stylizacyjne nie tylko dodają dziewczynom blasku, ale także są funkcjonalne i reprezentacyjne. Widząc małe druhenki w delikatnych wiankach, z przystrojonymi przegubami, goście oniemieją z wrażenia, a sama Panna Młoda będzie szczęśliwa, mając takie pomocnice.