zawiadomienia ślubne elektroniczne

Wyjątkowe sytuacje wymagają wyjątkowych rozwiązań! Jeśli coś pokrzyżowało Wasze ślubne plany, ale zaproszenia zostały już rozdane - nie martwcie się, ruszamy z pomocą! Elektroniczne zawiadomienia ślubne to proste rozwiązanie, które pozwoli Wam w elegancki i szybki sposób poinformować bliskich o zmianie godziny czy daty uroczystości. Piękny design naszych autorskich projektów zachwyca, a wysoka rozdzielczość pozwoli Wam stylowo przekazać informację o zmianie planów!

Jest 12 produktów.

Pokazano 1-12 z 12 pozycji

Aktywne filtry

Nietypowe elektroniczne zaproszenia ślubne

Każda przyszła Młoda Para, która chce zaprosić swoich gości na wesele ,szuka nietuzinkowych zaproszeń. Dobrze jest zatem także postawić na takie zaproszenia, które będzie można bezpiecznie i szybko wysłać do wszystkich swoich gości.

Gotowe elektroniczne zawiadomienie o ślubie

Obecnie wszystko można wrzucić do Internetu, dlatego też coraz więcej nowożeńców zaczyna szukać alternatywnych rozwiązań na wysyłanie ślubnych zaproszeń. Modne są zawiadomienia ślubne elektroniczne, które mogą dotrzeć do wszystkich gości niezależnie od tego, w którym miejscu na świecie przebywają. Dlatego też są to tak popularne alternatywy wybierane przez młodą parę.

Warto też dodać, że takie elektroniczne zawiadomienia ślubne zawierają przede wszystkim:

- datę ślubu,
- imiona nowożeńców,
- informację o godzinie ślubu,
- informacja, w jakim kościele i miejscowości odbywa się ślub.

Często także są zawierane informacje o tym, by goście dali zwrotną odpowiedź potwierdzającą ich przyjście. Młodzi również na takich zaproszeniach podpowiadają co goście, mogą im przynieść na ślub zamiast kwiatów.

Jak wygląda elektroniczne zawiadomienie ślubne?

Oprócz tego, że są tam umieszczone wszystkie najpotrzebniejsze informacje, to można dodać także dowolną grafikę, która będzie związana z tematyką wesela. Dzięki temu młodzi będą mogli zachować spójną estetykę. Warto też dodać, że takie nietypowe zaproszenia ślubne są dostarczane na maila. Można je potem rozsyłać do gości w postaci sms czy na mediach społecznościowych.

Jak szybko tworzona jest realizacja zaproszeń elektronicznych?

Pary Młode, które szukają swoich nietypowych zaproszeń, chcą je także dostać w szybkim czasie, by można było takie zaproszenia rozesłać gościom. Dlatego też wiemy, jak bardzo przyszłym nowożeńcom zależy na czasie, więc nasza firma dba o swoich klientów i wykonujemy zaproszenia w ciągu siedmiu dni. Przed potwierdzeniem zaproszenia młodzi muszą zatwierdzić przysłane wcześniej zaproszenie tak, by zgadzał się cały tekst oraz wizualizacja. Dzięki temu uniknie się nieporozumień. Wysyłane zaproszenia są tylko wtedy, gdy pieniądze dotrą na konto bankowe, które jest podawane po zawarciu umowy z parą młodą.

Czemu warto wybrać takie nietypowe zaproszenia?

Przede wszystkim dlatego, że są one tworzone indywidualnie oraz w szybkim czasie, co daje możliwość młodej parze możliwość rozesłania ich do wszystkich gości. Jest to nowoczesne rozwiązanie, które jest ekologiczne, gdyż nie wpływa ono negatywnie na środowisko. Jest to także inwestycja ekonomiczna, gdyż takie zaproszenia są szykowane elektronicznie dla każdego gościa i nie ma obaw o to, że można pominąć jakiegoś gościa, co wiązałoby się z tym, że trzeba by dokupić kolejne zaproszenia. Są to zaproszenia, które nie zginą ani się nie pobrudzą, a goście zawsze będą mieli je pod ręką. Dlatego też, gdy szukacie nietuzinkowych zaproszeń ślubnych, to nasze zaproszenia elektroniczne są świetnym wyborem. Jest to rozwiązanie bardzo nowoczesne i coraz popularniejsze. Zaproszenia elektroniczne są również niezawodne.