Prezenty z okazji zaręczyn

Co się daje z okazji zaręczyn? Czy na zaręczyny daje się prezenty?  Prezenty z tej wyjątkowej okazji są dowodem uznania dla pary decydującej się na wspólną przyszłość. Jest to piękny gest, który podkreśla radość i wsparcie dla narzeczonych w tym przełomowym momencie ich życia. Prezent dla narzeczonych powinien być wyrazem szczerego uczucia i życzeń szczęścia na nowej drodze życia. Dlatego w naszym asortymencie znajdziesz takie upominki dla pary, które mogą być również pamiątką na lata. 

Jest 24 produktów.

Pokazano 1-24 z 24 pozycji

Aktywne filtry

Prezenty z okazji zaręczyn dla pary narzeczonych

Prezenty z okazji zaręczyn stały się bardzo popularnym gestem wobec dwojga zakochanych w sobie osób. Zaręczyny są jednym z najważniejszych i najpiękniejszych momentów w życiu pary, niezależnie od wieku. Jest o czas, kiedy decydują się na wspólną przyszłość i obiecują sobie miłość oraz wierność. Dowiadując się o zaręczynach bliskich osób, dobrze jest obdarować ich prezentami o charakterze symbolicznym lub praktycznym. W sklepie internetowym Ślubne Zakupy znajdziesz wiele pomysłów na prezenty zaręczynowe przeznaczone dla pary narzeczonych. Funkcjonalne upominki, takie jak na przykład: niezbędniki i planery ślubne oraz kubki imienne dostarczają powodów do radości, natomiast albumy welurowe – wzruszają zakochanych. 
 
Prezenty z okazji zaręczenia się dwojga ludzi od znajomych powinny być wyjątkowe i osobiste, dokładnie takie jak ich miłość. Warto wybrać coś, co odzwierciedla ich pasje, hobby, wspomnienia lub marzenia. Alternatywnie możesz zdecydować się na coś praktycznego, co przydaje się w codziennym życiu lub w przygotowaniach do ślubu. Jakie są najbardziej popularne propozycje prezentowe? Członkowie rodziny najczęściej wybierają zestawy prezentowe zawierające między innymi: niezbędnik Panny Młodej i Pana Młodego, przyjaciele – albumy na zdjęcia fotograficzne, natomiast znajomi – breloczki do kluczy. Wybierając prezent dla pary narzeczonych, warto wziąć pod uwagę ich wspólne zainteresowania, styl życia i preferencje. Idealnymi prezentami są: vouchery na niezapomnianych przeżycia; personalizowane prezenty z okazji zaręczyn; praktyczne upominki.

Prezent na zaręczyny dla znajomych

Jeśli twoi znajomi ogłosili swoje zaręczyny, to z pewnością chcesz im pogratulować i podarować im coś, co wyraża radość i sympatię w stosunku do zakochanych. W sklepie Ślubne Zakupy znajdziesz wiele pomysłów na prezent na zaręczyny dla znajomych. Żeby trafić z prezentem, dopasuj jego charakter do osobowości, gustu i stylu życia narzeczonych. Możesz zdecydować się na coś zabawnego, kreatywnego lub sentymentalnego. W naszej ofercie są zarówno pojedyncze upominki, jak i zestawy prezentowe, dlatego na pewno jest wśród nich idealny prezent zaręczynowy dla przyjaciół lub krewnych, którzy ogłosili radosną wiadomość o zaręczynach. Niektórzy wybierają osobne prezenty dla kobiety i dla mężczyzny, a inni – wspólny prezent z okazji zaręczyn dla obojga zakochanych.

Jakich konkretnie prezentów narzeczeni mogą spodziewać się w wyjątkowym zestawie prezentowym? Są to na przykład: planer ślubny i szlafrok personalizowany z imieniem przyszłej Panny Młodej, czyli praktyczny niezbędnik z akcesoriami do ślubu i na wesele. Spośród propozycji prezentowych codziennego użytku polecamy kubki z motywem zaręczynowym dla kobiety i dla mężczyzny, doniczkę z podstawką oraz instrukcję obsługi Panny Młodej i Pana Młodego zawierającą szereg zabawnych, praktycznych porad, które gwarantują udany związek małżeński. Równie udaną inspiracją prezentową są pomysły o charakterze sentymentalnym, takie jak albumy na zdjęcia fotograficzne. Ciekawą i popularną opcją prezentową dla zakochanych są także elegancko wydane planery ślubne zaprojektowane w modnych stylach. 

Jak pogratulować zaręczyn?

Zaręczyny to wspaniała wiadomość, za którą warto odpowiednio zareagować, czyli złożyć serdeczne gratulacje i życzenia. Gratulacje możesz umieścić na karcie dekoracyjnej i dołączyć ją do zestawu prezentowego. Prezent z okazji zaręczyn razem z życzeniami zaręczynowymi, miłosnym cytatem oraz autorską dedykacją staje się o wiele bardziej wartościowy i od serca. 

Istnieje wiele sposobów na to, żeby pogratulować zaręczyn. Rekomendujemy wybór jednego z prezentów bądź zestawu prezentowego w wariancie spersonalizowanym. Na upominku nadrukujemy imiona lub inicjały zakochanych, którzy się zaręczyli oraz krótką dedykację, taką jak na przykład: Prawie żona, prawie mąż; Miłość rośnie wokół nas; Specjaliści w różnych sprawach i … winach; Klucz do szczęścia; Razem tworzymy całość; Idealnie dopasowani. Te krótkie żartobliwe i serdeczne zarazem dedykacje z powodzeniem zastępują karty z gotowym, uniwersalnym tekstem gratulacji. Do haseł dobraliśmy grafiki, które sprawiają, że gratulacje zaręczynowe w formie imiennych prezentów są jeszcze bardziej wzruszające i atrakcyjne dla zaręczonych. Zawsze warto pogratulować narzeczonym osobiście oprócz wręczenia im wyjątkowego prezentu personalizowanego czy karty z życzeniami.