ZaręczynyOświadczyny to pierwszy poważny krok w stronę ślubu, marzy o nim każda kobieta, która jest w związku od dłuższego czasu. Panowie często zwlekają, z kupnem pierścionka, a jeśli już go mają, zapominają o tym, by klęknąć w nietuzinkowy sposób. Aby oświadczyny były oryginalne i jedyne w swoim rodzaju, warto opracować specjalny plan. Ona z pewnością powie TAK! Jeśli jednak chcesz, by moment oświadczyn był wyjątkowy, zamów dodatki do oświadczyn u nas! Pomysły na oświadczyny, jakie Tobie podsuwamy pod postacią naszych produktów, pomogą Ci w organizacji. Kubek magiczny z pytaniem do dziewczyny, etykieta na wino i wiele, wiele innych prezentów, które wesprą Cię w zadaniu tego ważnego pytania: "Czy wyjdziesz za mnie?"

Aktywne filtry

Sprawdź, jak z pomocą kilku oryginalnych gadżetów zaplanować perfekcyjne zaręczyny!

Masz już ten jedyny, niepowtarzalny, wyrażający miłość na całe życie pierścionek zaręczynowy. Co więcej wiesz na który palec zakłada się pierścionek i jak poinformować o zaręczynach rodzicow. Zastanawiasz się, jak jeszcze sprawić, żeby ten wieczór był dla Niej niezapomniany? Idealna sceneria, dobra restauracja, romantyczny wyjazd, odpowiednia muzyka, szampan. Czy to zagwarantuje sukces? Jak zaplanować ten niezwykły dzień i co zrobić, żeby zapamiętała oświadczyny na całe życie? Wcale nie musisz wydawać majątku, żeby jeszcze bardziej osłodzić tę chwilę. W przypadku oświadczyn najbardziej liczy się element zaskoczenia, oryginalny pomysł na zaręczyny oraz romantyczny nastrój, którego stworzenie wcale nie wymaga nakładu dużych funduszy, za to wyboru kilku oryginalnych gadżetów. Poznaj nasze propozycje!

Oryginalny pomysł na zaręczyny

Co zrobić, żeby Twoja Wybranka chciała jeszcze bardziej powiedzieć TAK? Jak powinny wyglądać zaręczyny?Po pierwsze, możesz nie zadać jej tego magicznego pytania wprost. Zamiast tego zamów kubek z naszego sklepu, na którym będzie ono nadrukowane wraz z jej imieniem. Potem niby przypadkiem podaj jej w nim kawę do łóżka albo ciepłą herbatę w domku w górach podczas romantycznego weekendu. To bardzo oryginalny sposób na zaręczyny. Jeśli chcesz, żeby wypadło jeszcze bardziej romantycznie, możesz ustawić kubek na tacy ze śniadaniem czy kolacją, przyozdobiony czerwonymi balonami w kształcie serca, które też znajdziesz u nas.

Zaręczyny na luzie

Oboje nie lubicie sztywnych i wymuszonych sytuacji i doskonale wiesz, że Twoja wybranka nie chciałaby klasycznych oświadczyn z czekoladkami, serduszkami i romantyczną kolacją? W takim wypadku oświadcz się jej w dowcipny i luźny sposób. Niby mimochodem, ale w sytuacji, która będzie sprzyjała temu niezwykłego wydarzeniu, podaj jej na przykład jedną z naszych zdrapek oświadczynowych, na której będzie widziała tylko swoje imię, a zaręczynowe pytanie będzie musiała już sama „zdrapać”.

Super pomysł na zaręczyny to również puzzle z nadrukowanym zaręczynowym pytaniem do ułożenia. Możecie ułożyć je wspólnie po miłym obiedzie albo wieczorem na zorganizowanym przez Ciebie weekendowym wypadzie nad morze czy w góry.

Romantyczne sposóby na zaręczyny

A możesz jesteś typem romantyka i chcesz, żeby Ten Moment był idealny i przepełniony romantycznymi gestami? W takim wypadku przygotuj sam kolację i umieść sztućce w naszej białej kieszonce Powiedz Tak. Możesz też wręczyć Jej pierścionek z oświadczynowym misiem i bombonierką, które również kupisz w naszym sklepie. To pomysł na oświadczyny w wersji klasycznej, które nie są być może jakoś bardzo zaskakujące, ale czy może być coś bardziej romantycznego?

Równie romantycznym gestem, który na pewno doceni Twoja Przyszła Żona, będzie poduszka z napisem Powiedz Tak i jej imieniem, którą możesz umieścić w sypialni po romantycznej kolacji w Waszym domu albo na hotelowym łóżku na zaręczynowym wyjeździe. Taki gest na pewno sprawi, że Twoja świeżo upieczona narzeczona będzie jeszcze długo opowiadać swoim przyjaciółkom, jak wyglądały jej niesamowicie oryginalne i romantyczne oświadczyny! Teraz pozostaje już poinformowanie rodziców o zaręczynach i planowanie daty ślubu.