tatuaże ślubne

Co podarować gościom na weselnym przyjęciu? Świetne i nowoczesne tatuaże będą fantastycznym dodatkiem do imprezowych kreacji. Tatuaże przepięknie prezentują się na skórze, mieniąc się złocistymi odblaskami. Można wykorzystać je także jako ciekawy dodatek do strojów Młodej Pary. "Najlepszy towar w mieście", "Żona doskonałego Męża", "Królewna weselna" czy też "Pijany z miłości" to nasze hity!

Jest 18 produktów.

Pokazano 1-18 z 18 pozycji

Aktywne filtry

Spośród uroczystości ważnych i doniosłych, które wpisują się w tradycję wielu narodów na całym świecie, ślub jest celebrą wyjątkową. Dwoje ludzi łączy się na całe przyszłe życie. Przyrzekają kochać się wzajemnie. Za to, że on jest jej, a ona jego. Ślubują sobie być razem wciąż i każdego dnia rozganiać szare chmury codzienności. Wspólnie pokonywać drogę, która często prowadzi przez szare pagórki prozy życia. I tylko czasem podróż, prozaicznie zwana związkiem, przynosić będzie dzień szczęśliwy jak słoneczny letni poranek.

Przedtem, jednak zanim do tego dojdzie, wysiłkiem obu rodzin trwać będą przygotowania do najważniejszego święta dwojga młodych ludzi. Przygotowania zwykle trwają dość długo. Wyzwań jest sporo i wciąż przybywa. Kolejka rośnie, sprawy i następne decyzje do podjęcia napływają w takim tempie jak niechciane maile. Wybór miejsca na przyjęcie, zakup strojów ślubnych… W końcu przychodzi czas na punkty z listy o mniejszym kalibrze, jednak nie mniej ważne. Dopracowane szczegóły w swej ogromnej ilości sprawią, że przyjęcie odbędzie się bez zgrzytów, a pamięć o nim pozostanie na długo w głowach i sercach biesiadników, powtarzana jako rodzinna przypowieść.

O czym jeszcze warto pomyśleć, by uświetnić połączenie dwóch serc i rodzin?

Tatuaże Ślubne dla młodej pary i weselnych gości – slubnezakupy.pl

Chcąc rozwiązać kolejną łamigłówkę organizacyjną i ułatwić podjęcie decyzji, prezentujemy pomysł niecodzienny − tatuaże ślubne. Pragnąc podkreślić własne przywiązanie do przyszłego małżonka, można to ogłosić wszem wobec i artystycznym tatuażem. Wzór tatuażu z pewnością podkreśli charakter osoby, która będzie go nosić, a także zdecydowaną kreską naszkicuje wasz związek. Emocje zaklęte w obrazach powiedzą więcej niż opasłe tomy ksiąg o życiu. Tatuaż ślubny dla panny młodej i gości weselnych stanie się niezapomnianym podarunkiem, który można zabrać ze sobą w każdą podróż i każde miejsce. Nie obawiajcie się zagrać najlepszą kartą. Wszystko, co zrobicie i tak będzie nowatorskie. Wzory tatuaży zależą wyłącznie od waszego gustu i fantazji.