Prezenty na Ślub i Chrzest 2w1

Prezenty na ślub i chrzest 2w1 mogą dostarczyć wielu zmartwień osobom, u których kreatywność nie jest mocną stroną. Mamy więc w zanadrzu propozycje, które są pomocne, jeśli nie masz pomysłu, co podarować Parze Młodej na podwójną uroczystość – ślubu oraz chrztu świętego w jednym. Prezenty możesz w łatwy sposób spersonalizować, aby stały się jeszcze bardziej wyjątkowe i odpowiednie do tak niecodziennej okazji jak łączony ślub Pary Młodej i chrzciny ich dzieciątka.

Jest 4 produktów.

Pokazano 1-4 z 4 pozycji

Aktywne filtry

Prezenty na ślub i chrzest 2w1 dla Młodej Pary i maluszka

Prezenty na ślub i chrzest 2 w 1 dla Młodej Pary i maluszka to praktyczne propozycje, spośród których największą popularnością cieszą się: zastrzyk gotówki w gustownej drewnianej szkatule, memory box oraz zestaw prezentowy. Nie ma w tym nic dziwnego, że tak chętnie są wybierane przez krewnych i przyjaciół, którzy zostali zaproszeni na podwójną uroczystość – zaślubiny nowożeńców i pierwszy sakrament ich maleństwa. W eleganckich, praktycznych i pomysłowych skrzyniach Państwo Młodzi znajdą oprócz pieniędzy drobne upominki. Skrzynie są doskonałą prezentową alternatywą zastępującą z powodzeniem tradycyjną kopertę z banknotami. Ciekawą propozycją na upominek dla nowożeńców i maluszka jest personalizowany plakat w ramce, dzięki któremu mogą ciekawie udekorować salon.

Podwójny, praktyczny prezent jest idealny na taką nietypową, łączoną okazję jak zaślubiny i chrzciny w jednym dniu. Jednocześnie możesz obdarować parę, która wypowiedziała sakramentalne: TAK oraz maleństwo, któremu ksiądz udzielił sakramentu Chrztu świętego. W przypadku ceremonii zaślubin w odsłonie cywilnej i Chrztu świętego dziecka w jednym dniu polecamy analogiczną formę obdarowywania rodziny. Warto sięgnąć po praktyczne prezenty na ślub i chrzest 2 w 1, ponieważ mogą cieszyć się nimi zarówno nowożeńcy, jak i ich dziecko. Aby wyróżnić podwójnych bohaterów przyjęcia i podkreślić fakt, jak ważna jest rodzina, ozdobiliśmy opakowania upominków okolicznościową grafiką, cytatem autorstwa Gandhiego i życzeniami. 

Prezenty na ślub i chrzest razem o charakterze praktycznym

Na ślub i chrzciny najlepiej sprawdzają się praktyczne prezenty w skrzyniach, pudełkach oraz boxach, ponieważ są eleganckie i trwałe, a pieniądze rodzina może przeznaczyć na wybrany przez siebie cel lub odłożyć na wspólną przyszłość. Warto więc podarować nowożeńcom drewnianą skrzynię wypełnioną gotówką, drobnymi upominkami bądź pudełko w formie memory boxu. Pieniądze i upominki Para Młoda może od razu wykorzystać, natomiast grawerowaną skrzynię na wspomnienia – uzupełnić rodzinnymi pamiątkami we własnym zakresie. Atutem wszystkich skrzynek prezentowych po opróżnieniu zawartości jest możliwość przechowywania w nich biżuterii, zegarków czy innych drobiazgów.  Również inne praktyczne prezenty – plakaty, ramki i albumy na zdjęcia – mają charakter zarówno dekoracyjny, sentymentalny, jak i użytkowy. 
Prezenty na ślub i chrzest dwa w jednym ozdobiliśmy wzruszającą grafiką – szkicem sylwetek Pary Młodej tulących niemowlę. Dla zaakcentowania więzi rodzinnej wykorzystaliśmy cytat autorstwa Mahatmy Gandhiego. Wewnątrz karty oraz w boxach znajdziesz również gotowe życzenia lub sentymentalny wiersz. Niezależnie od tego, czy wybierzesz na prezent kartę, plakat w ramce, ramkę lub album na zdjęcia, szkatułkę z pieniędzmi, box na wspomnienia, czy zestaw prezentowy, Para Młoda będzie szczęśliwa, a maluszek będzie miał uroczą pamiątkę z Chrztu świętego. Wykorzystując praktyczne prezenty ze Ślubnych Zakupów, nowożeńcy mogą udekorować wnętrze, zainwestować w przyszłość dzieciątka i cieszyć się pięknymi, rodzinnymi wspomnieniami zarazem. 

Personalizowane prezenty na ślub i chrzest jednocześnie

Szkatułkę z pieniędzmi, memory box, plakat w ramce, ramkę na zdjęcia i album fotograficzny możesz zamówić dwóch wariantach – uniwersalnym lub personalizowanym. Wygrawerowana lub naszkicowana sylwetka Pary Młodej tulącej do piersi maleństwo robi efekt WOW, gdy dopełniają ją nadruki imienne. Najbardziej atrakcyjną propozycją jest grawer z wykonturowanym złotym obramowaniem. Trwałość dekoracji graficznej oraz nadruków imiennych gwarantuje metoda druku sublimacyjnego. Pamiętaj o wcześniejszej wpłacie zaliczki, gdy chcesz zamówić jeden z praktycznych prezentów lub zestaw prezentowy z personalizacją. Do wyjątkowych prezentów warto dołączyć przepięknie zdobioną kartę z gotowymi życzeniami wewnątrz.
Prezenty na ślub i chrzciny 2 w 1 z personalizacją sprawiają niebywałą radość osobom otrzymującym imienny prezent od gości zaproszonych na łączoną uroczystość zaślubin i chrzcin. Niepowtarzalność to niewątpliwa zaleta personalizacji, a obdarowani prezentem z etykietą imienną mają wrażenie, że upominek został przygotowany przez Ciebie osobiście – z myślą o szczególnych potrzebach Młodej Pary z niemowlęciem. Życzenia dla rodzinki oraz wiersz z okazji ślubu i chrztu to kolejne detale, które dodają atrakcyjności personalizowanym prezentom i zestawom prezentowym w skrzyniach. Ciekawą propozycją prezentową są również personalizowane upominki o charakterze sentymentalnym, takie jak: ramka na wspólne zdjęcie, pamiątkowy plakat w ramce czy album fotograficzny.