save the date

Save the date to rodzaj powiadomienia o planowanej uroczystości, które rozsyła się do najbliższych przed oficjalnym wręczaniem zaproszeń ślubnych. Save the date jest formą mniej oficjalną, dlatego przyszła para młoda może pozwolić sobie na wybór formy w jakiej chcą poinformować najbliższych, aby zarezerwowali sobie ten szczególny dzień. W naszej ofercie znajdziecie wyjątkowe formy Save the date - od tradycyjnej kartki ze wzmianką o dacie ślubu po kartki ze zdrapką czy magnesy na lodówkę. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą na powiadomienia o ślubie typu Save the date, abyście mogli w wymarzony dla Was sposób rogłosić tę radosną wieść.

Jest 10 produktów.

Pokazano 1-10 z 10 pozycji

Aktywne filtry

SAVE THE DATE - kolekcja z personalizowanymi zawiadomieniami ślubnymi

SAVE THE DATE to kolekcja, w której znajdziesz personalizowane zawiadomienia ślubne w różnej formie, na przykład w postaci magnesu. Klasyczny i elegancki motyw z pewnością zachwyci obdarowanych. Zawiadomienia ślubne można dostarczyć osobiście lub za pośrednictwem poczty. Radosna wieść o Waszym Ślubie, przekazana w niekonwencjonalny sposób, sprawi, że Wasi bliscy będą mile zaskoczeni. Co więcej, będą mogli w porę zaplanować i zorganizować sobie czas wolny po to, aby towarzyszyć Wam w tym wyjątkowym dniu. Wybierzcie kolekcję ślubną z zawiadomieniami SAVE THE DATE i powiadomcie bliskich o tym, że niedługo bierzecie Ślub!

Co to jest zawiadomienie o ślubie i dlaczego warto się na nie decydować?

Jest to dość nowoczesna alternatywa dla zaproszeń ślubnych. Co więcej, zawiadomienia ślubne nie niosą za sobą takiej siły sprawczej jak zaproszenia na ślub. Co to oznacza? Zawiadomienia ślubne zazwyczaj wysyła się do wszystkich, których chce się powiadomić o uroczystości, np. do kolegów i koleżanek z pracy, dawnych znajomych. Miejsce i godzina z datą ślubu to informacje, które są uwiecznione na wybranej formie zawiadomienia. Natomiast nie znajdują się na nich informacje na temat wesela.

Daje to więcej czasu na zorganizowanie i zaplanowanie rezerwacji w wybranym miejscu. W dalszej kolejności oboje możecie zdecydować czy do wszystkich zawiadomionych wyślecie zaproszenia na Ślub i Wesele, gdy już będziecie mieli zarezerwowane miejsce. Wysłanie zawiadomień ślubnych jest bardzo trafnym działaniem, ponieważ dzięki temu Wasi bliscy będą mogli zarezerwować swój czas na konkretną datę, aby być z wami w tym wyjątkowym dniu. Pozostałe informacje, dotyczące Ślubu i Wesela, dostarczycie im poprzez zaproszenia ślubne, które także są elementem naszej oferty na slubnezakupy.pl.

Jaką formę zawiadomienia ślubnego z kolekcji SAVE THE DATE wybrać?

Na rynku istnieje wiele propozycji zawiadomień ślubnych, np. magnes, zdrapka lub kartka. W końcu wyjątkowe wydarzenia wymagają szczególnej oprawy, a dzień Ślubu jest przez wielu uznawany za najważniejszy dzień w życiu. W sklepie internetowym slubnezakupy.pl oferujemy wyjątkowo oryginalne projekty zawiadomień ślubnych z kolekcji SAVE THE DATE. Jest to naprawdę doskonały sposób na zawiadomienie o Waszych zaślubinach, zanim jeszcze zaplanujecie szczegóły Wesela.

Zawiadomienie o ślubie personalizowany magnes na lodówkę SAVE THE DATE

SAVE THE DATE jako magnes na lodówkę to nadzwyczajna forma powiadomienia najbliższych, która stanie się także piękną pamiątką. Magnes jest wykonany w stylu klasycznym lub z brzoskwiniowymi inicjałami. Na prostokątnym zawiadomieniu w formie magnesu na lodówkę o wymiarach 10,5 cm x 15 cm jest umieszczana przez nas treść oraz wspólne zdjęcie Przyszłej Pary Młodej. Treść zawiadomienia ślubnego, w tym także personalizacja, brzmią następująco:

ZAPAMIĘTAJ NASZĄ DATĘ

TEN DZIEŃ BĘDZIE DLA NAS WYJĄTKOWY

ZAPROSZENIE W DRODZE

IMIĘ PANNY MŁODEJ & IMIĘ PANA MŁODEGO

DATA

Zawiadomienie o ślubie personalizowana zdrapka SAVE THE DATE boho

SAVE THE DATE jako personalizowana zdrapka to niesamowicie interesujący projekt naszego wykonania, który z pewnością zrobi ogromne wrażenie na zawiadomionych o Waszym Ślubie. Aby odkryć waszą magiczną datę, należy zdrapać złote pola na otrzymanej zdrapce za pomocą zawieszki, która zostanie dołączona do kartki. Na dole karty znajduje się informacja o tym, że zaproszenia ślubne są już w drodze. Piękny motyw gałązek eukaliptusa oraz zielonej akwareli doskonale spiszą się, jeśli planujecie zorganizować aranżację weselną w stylu boho. Do kartki dołączona jest elegancka koperta w kolorze brązowym.

Zawiadomienia ślubne SAVE THE DATE - Wasz ślubny MUST HAVE

Zawiadomienia ślubne są cennym elementem organizowania Ślubu i Wesela. Stanowią także wspaniałą formę pamiątki dla Waszych bliskich. Nie zapomnijcie, aby odpowiednio wcześniej zawiadomić rodzinę i przyjaciół o tym wyjątkowym dniu, aby mogli w czas wszystko zaplanować. Wspólnie zaplanujcie swój najpiękniejszy dzień życia i spędźcie go w gronie bliskich. Zapraszamy do skorzystania z oferty!