tablice rejestracyjne

Aby podkreślić wyjątkowość dnia ślubu, watro zdecydować się na weselne tablice rejestracyjne. Zabawne tablice mają różne wzory, teksty i kolory. Niezwykła dekoracja ślubna to tablice ozdobne z różnymi ornamentami. Jednak najciekawsze są tablice personalizowane w kolorze lub motywie przewodnim wesela, z dowolnym tekstem wybranym przez parę młodą. Wykonane specjalnie dla nich, będą niezwykłą pamiątką.

Jest 55 produktów.

Pokazano 1-40 z 55 pozycji

Aktywne filtry

Tablice rejestracyjne dla nowożeńców

Podczas przygotowań do ślubu Para Młoda zwykle dba o najdrobniejsze szczegóły, również dotyczące ślubnych dekoracji, które idealnie ze sobą wszystkie współgrają i podkreślają wyjątkowy charakter uroczystości. Zdobiony jest więc między innymi samochód, którym jadą do ślubu. Jedną z możliwości jego dekoracji są oryginalne personalizowane tablice rejestracyjne.

Oryginalna dekoracja i wyjątkowa pamiątka

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważne są dla Pary Młodej drobiazgi w tym wyjątkowym dla nich dniu. Sklep ŚlubneZakupy.pl został stworzony po to, by przygotowania do ślubu były proste i przyjemne. Znamy aktualne trendy i oczekiwania naszych Klientów - inspirujemy i doradzamy. Personalizowane tablice rejestracyjne dla nowożeńców są numerem jeden pośród ślubnych dekoracji samochodu, którym Para Młoda jedzie do ślubu. Personalizacja Tablic Rejestracyjnych pozwala stworzyć je według indywidualnych preferencji, co nadaje im oryginalnego charakteru. Z całą pewnością będzie to nie tylko dokonała ozdoba, podkreślająca wyjątkowy charakter ceremonii, ale również fantastyczna pamiątka na lata.

Bogate wzornictwo i wysoka jakość wykonania

Oferujemy tablice rejestracyjne ślubne w różnych wariantach, by każdy znalazł tą idealną i najbardziej trafiającą w jego gust oraz przyjęty motyw przewodni ceremonii ślubnej. W związku z czym proponujemy: - modele klasyczne wyglądem zbliżone do zwykłych tablic rejestracyjnych; - tablice zdobione przepięknymi motywami roślinnymi, humorystycznymi czy vintage.

Personalizacja Ślubnych Tablic Rejestracyjnych dotyczy (w zależności od modelu):

  • • imion Pary Młodej;
  • • daty ślubu;
  • • zabawnego tekstu.
Istnieje również możliwość przygotowania własnej grafiki. Personalizowane Tablice Rejestracyjne dla Nowożeńców są wykonane z wysokiej jakości grubego papieru pokrytego jednostronnie ochronną folią, zabezpieczającą je przed deszczem. Poza tym pasują do standardowych ramek do tablic rejestracyjnych samochodów. Można je także zamocować za pomocą dwustronnej taśmy klejącej.