plany stołów

Wśród dekoracji ślubnych znajdziecie również plany ślubne, które pomogą Waszym gościom szybko i skutecznie znaleźć swoje miejsce przy stole. Tego typu gadżety weselne doskonale wyglądają zarówno w wersji stojącej, jak i wiszącej. Wybierzcie własny wzór, kolor i niepowtarzalny styl!

Jest 46 produktów.

Pokazano 1-40 z 46 pozycji

Aktywne filtry

Zorganizowane wesele - pomogą w tym plany stołów weselnych

Plan stołów weselnych ustawiony przed salą to jeden z elementów ułatwiających organizację wesela Parze Młodej. Są też świetnym uzupełnieniem przyjęcia, ponieważ dobrane pod wystrój sali lub klimat wesela stają się niezaprzeczalnym detalem całego wydarzenia. Gdy wybieramy plan stołów weselnych, należy poświęcić trochę czasu i dobrać numery na stoliki i winietki w tym samym stylu.

Z czego składa się rozpiska stołów weselnych?

Plan stołów weselnych jest zazwyczaj w formie sztywnej tablicy, ustawionej przed salą, w której odbywa się wesele.

Składa się z:
  • • numerów stolików,
  • • imion i nazwisk gości,
  • • powitań, bądź podziękowań dla gości za przybycie.
Rozpiska stołów na wesele znacznie ułatwia organizację i sam początek przyjęcia. Goście sprawdzają swoje miejsce i się do niego udają, bez zbędnych komplikacji i problemów. Taki dodatek do ślubu jest eleganckim wstępem do zabawy, szczególnie gdy dopasowany został do winietek i numerków na stolikach. Rozkład stolików to niezwykle modny i efektywny dodatek, a mnogość wzorów i kolorów oferowanych w naszym sklepie na pewno przypadnie Państwu do gustu. W naszym sklepie oferujemy nie tylko tradycyjne rozpiski stołów weselnych, ale również pasujące do stylu vintage, glamour czy rustykalnego. Mają Państwo możliwość doboru wzorów, kolorów oraz czcionki, aby ten detal wyglądał estetycznie i stylowo.

Idealny rozkład stołów to nie wszystko

Na naszych planach stołów weselnych, nie tylko muszą znajdować się imiona i nazwiska zaproszonych gości. Może się tam również znaleźć rozpiska całego planu wesela, zaczynając od jego rozpoczęcia, przez kolejność podawania dań i zakończenie. Jak wcześniej wspomniano, może być tam umieszczone podziękowanie za przybycie dla gości weselnych, a miniaturowe plany stołów wraz z planem całego wesela mogą być rozmieszczone na stolikach, aby zaproszeni szybko mogli znaleźć swoje miejsce. Dobrze widoczny rozkład stołów wprowadza ład i porządek podczas szczególnie dużych wesel oraz nie generuje problemów, a nasze plany stołów są nowoczesne, wysokiej jakości i dopasowane do Państwa potrzeb.