czekoladki ślubne

Mleczna czekolada to smakołyk, któremu nikt się nie oprze. Małe czekoladki belgijskie to więc doskonały sposób na podziękowanie gościom za przybycie na Waszą uroczystość. Czekoladki zapakowane w złote lub srebrne papierki, dodatkowo zdobione pięknymi grafikami to też oryginalna dekoracja nakryć dla gości. Czekoladki występują w wersji uniwersalnej lub personalizowanej - Wasze imiona umieszczone na upominkach dla gości sprawią, że wesele będzie jeszcze bardziej unikatowe!

Jest 97 produktów.

Pokazano 1-40 z 97 pozycji

Aktywne filtry

Słodkie podziękowania dla gości weselnych

Ślub to niezwykle istotne wydarzenie, para młoda dokłada wszelkich starań do tego, aby jak najlepiej zorganizować ten wyjątkowy dzień. Ceremonia zaślubin i wesele nie są oczywiście wyłącznie dla zakochanych, chcą oni spędzić te niezwykłe chwile z bliskimi. Zaproszeni goście budują podniosłą atmosferę uroczystości i chociaż to dla nich wszystko zostaje pięknie udekorowane, stoły suto zastawione, to warto zadbać jeszcze o jeden szczegół, a mianowicie o oryginalne podziękowania dla gości. Świetnie sprawdzają się w tej roli słodkości personalizowane, czyli czekoladki ślubne z imionami.

Wyjątkowe czekoladki weselne dla gości weselnych

Świetnym pomysłem na weselne upominki dla gości będą personalizowane czekoladki podziękowania. Będzie to miły gest ze strony pary młodej. Warto docenić zgromadzonych gości za pomocą czegoś unikalnego, wyrazić wdzięczność za to, że zgodzili się poświęcić swój czas i wspólnie celebrować ten wyjątkowy dzień. Czekoladki ślubne z imionami wywołają uśmiech zadowolenia na twarzach obdarowanych, co jest przecież niezwykle istotne dla każdego organizatora imprezy. Coraz więcej par decyduje się na podarowanie czegoś swoim gościom, może być to coś drobnego typu czekoladki. Mają one symboliczne znaczenie, stanowią wyraz wdzięczności i służą do podziękowania za przybycie. Czekoladę można oczywiście kupić w każdym sklepie spożywczym, z kolei gościom należy wręczyć coś unikalnego, czyli spersonalizowaną pamiątkę weselną. W wolności od tego, w jakim klimacie zostało urządzone przyjęcie, jaki jest motyw przewodni wesela, należy dobrać odpowiednie opakowanie do upominku. Znajdą się na nim data ślubu oraz imiona zapisane elegancką czcionka i piękna grafika.

Słodki prezent, który wywoła uśmiech na twarzy bliskich

Czekoladki spersonalizowane dla gości weselnych w ramach podziękowania będą niezwykle miłym gestem, który zostanie pozytywnie odebrany przez bliskich. Czekolada to uniwersalny wybór, który sprawdzi się w każdej sytuacji. Gości ucieszy widok pięknie zapakowanej, pysznej czekolady, która będzie czekać na nich przy wyznaczonych miejscach. Wszyscy lubią być mile zaskakiwani, będzie to wspaniały sposób na ocieplenie atmosfery. Nie ma niczego lepszego niż zacząć imprezę od uśmiechu zadowolenia na twarzy. Warto przygotować coś specjalnego dla rodziców, wyjątkowy upominek, może być to przykładowo czekoladowy telegram, elegancka skrzyneczka z czekoladkami itd. Pomimo tego że na przyjęciu weselnym nie brakuje słodkości, to warto zafundować gościom wyjątkowe czekoladki kupione z myślą o nich. Po zakończeniu imprezy wyjdą z niej zadowoleni i z pamiątkami.