Magiczna


Kolekcja Magiczna to nasza propozycja kwiatowych dekoracji dla Par Młodych, które chcą zorganizować przyjęcie weselne w oryginalnym, nietuzinkowym stylu. Motyw roślinny przywodzący na myśl zimowe klimaty doskonale sprawdzi się nie tylko w tej porze roku. Przytłumiona kolorystyka w zieleni i błękitach zdobiona jest kwiatami bawełny i gałązkami eukaliptusa. Dzięki temu cała kolekcja jest świeża i naturalna. Znajdziecie w niej wszystko, czego potrzeba do stworzenia spójnej aranżacji. Papeteria ślubna z zaproszeniami ślubnymi na czele pozwoli Wam piękne udekorować stoły na sali. Upominki dla gości, Rodziców i Świadków idealnie komponują się z pozostałymi elementami kolekcji. Natomiast księgi i albumy na zdjęcia będą wyjątkową pamiątką z najważniejszego dnia w życiu.

Jest 44 produktów.

Pokazano 1-40 z 44 pozycji

Aktywne filtry

Niesamowite kwiatowe dekoracje weselne - magicznym upiększeniem uroczystości

Kwiatowe dekoracje weselne potrafią znacznie upiększyć każdą uroczystość zaślubin. Wiosenne, kwieciste motywy, przywołują na myśl błogi czas, gdy przyroda budzi się do życia z zimowego letargu. Roślinne akcesoria ślubne to nie tylko piękne bukiety kwiatów, czy eleganckie stroiki, dedykowane na weselne stoły. To także wszelkiego rodzaju elementy dodatkowe, bez których żadna uroczystość weselna nie może się odbyć.

Roślinne akcesoria ślubne - zaskocz gości jeszcze przed uroczystością

Jednym z najbardziej wydatnych skojarzeń, wiązanych z uroczystością weselną, są kwiaty. Tradycyjnie darowane Pannie Młodej, stanowią nieodzowny element wyjątkowego wieczoru. Nietuzinkowe dekoracje ślubne można wdrożyć jeszcze... zanim wszyscy goście oddadzą się hucznej zabawie. Przykładem może być personalizowane zaproszenie ślubne, utrzymane w kwiatowej kompozycji. Będzie ono preludium do tego, co goście zobaczą na stołach. A tego typu kompozycji może być multum: spójrzmy na ozdobne menu weselne, z ornamentami skrzynki na alkohole, czy pachnące świece stołowe. Wszystkie te elementy działają korzystnie, utrzymując aranżację weselną w znakomitej formie. Jakie jeszcze kwiatowe dodatki weselne będą dobrze prezentować się podczas tej niecodziennej uroczystości?

Nietuzinkowe dekoracje ślubne - idealne na dzień, który zmienia wszystko

Spójrzmy na weselną zastawę, dlaczego nie wykorzystać w niej delikatnych, kwiecistych motywów? Wszak na pokrytym obrusem stole znajduje się wiele rzeczy, które możemy dowolnie modyfikować. Karteczki z imieniem i nazwiskiem gościa nie muszą być nudne, oklepane, czy sztampowe. Zazwyczaj spotykamy się ze zwykłymi, białymi karteczkami - przyznajmy jednoznacznie, że nie są one szczytem piękna. Spójrzmy, jak magicznie będą komponować się te wizytówki, na których umieszczono barwne motywy roślinne. Znakomicie będą współpracować z kwiatami, umieszczonymi w zdobionych wazonach. Sprawią, że cała aranżacja weselna zostanie spięta jedną, piękną klamrą. Stół będzie prezentować się odświętnie - tak, jak wszyscy zaproszeni by sobie tego życzyli. Nie ma bowiem nic gorszego niż chaos i nieporządek, który niszczy starannie budowany klimat tegoż niesamowitego wieczoru.

Wyjątkowy czas nie musi kończyć się na uroczystości weselnej

W jaki sposób zatrzymać wspomnienia z tego wyjątkowego, dla Młodej Pary, zgromadzonych gości i wzruszającego, przede wszystkim dla kochanych rodziców, dnia? Czy dałoby się przywrócić wspomnienia, utrzymując weselny klimat, przypominający o niegdysiejszym wydarzeniu? Wyjątkową pamiątką z uroczystości będą dedykowane albumy oraz księgi, muśnięte kwiatowymi akcentami. Od razu przypomni się wspaniała zastawa stołowa, która była wykonana w podobnej stylizacji. Od dawna wiadomo, że ludzie uwielbiają skojarzenia. Potęgują one odczuwanie przeszłości, skłaniają nas do intensywniejszej kontemplacji. Kwiatowe dekoracje weselne, przeniesione także na akcesoria dodatkowe, każdorazowo będą przypominały o niezwykłym wydarzeniu.