Boxy prezentowe dla świadków

Świadkowie to wyjątkowe osoby, którym należy odpowiednio podziękować za okazane wsparcie i pomoc. Specjalne prezenty przygotowane wyłącznie dla nich z pewnością pozytywnie ich zaskoczą i wywołają ich radość. Piękne skrzynie na alkohol, personalizowane skarpetki, kubki czy bransoletki zapakowane w wyjątkowe pudełka to doskonały sposób aby wyrazić swoją wdzięczność.

Jest 50 produktów.

Pokazano 1-40 z 50 pozycji

Aktywne filtry

Drobne upominki dla Świadków i Rodziców – elegancka forma podziękowania

Drobne upominki dla Świadków i prezenty dla Rodziców są doskonałą formą okazania wdzięczności za pomoc w przygotowaniach do ślubu i wesela. Skrzynki na alkohol i drobiazgi ucieszą Świadków, a czekoladowniki, świece, czy statuetka Oscara lub pamiątkowy medal uhonorują Rodziców w należyty sposób. 

Dzięki podarkom personalizowanym w postaci lusterka oraz skarpetek, zapytasz rodzeństwo i przyjaciół, czy zechcą świadkować na Twoim ślubie i weselu. Tak oryginalnie wyróżniona osoba z pewnością Ci nie odmówi. Lusterko, bransoletka oraz czarne skarpetki są nie tylko gustowne i eleganckie, ale również praktyczne. To prezent przypominający, że kandydaci na Świadków są dla Ciebie szczególnie wyjątkowi oraz, że ufasz im na tyle, by powierzyć tak odpowiedzialne zadanie. 

Drobne upominki dla Świadków – podziękuj praktycznie i zabawnie

Drobne upominki dla Świadków, takie jak: skrzynie na alkohol, zestawy prezentowe w drewnianych skrzyniach, czy koszulki z napisem zawsze się przydadzą. Kobiety będą zadowolone z lusterek skórzanych, kubków, bransoletek, potpourri, czy pomadek do ust. To dobry pomysł na podziękowania za rolę Świadkowej. 

Świadkową zachwyci wyciągnięty z welurowego pudełka zestaw do makijażu. Na pewno wykorzysta pędzle, pomadkę oraz gąbeczkę, by zrobić się na bóstwo, a pięknie pachnący balsam do kąpieli oraz maskę, by zregenerować się po imprezie. Świadek natomiast wzmocni się po weselu kubkiem wyśmienitej kawy, a fotkę ze statuetką Oscara za rolę Super Świadka może wrzucać na konta społecznościowe – na pewno zgarnie masę lajków. Świadkowa i Świadek wyciągając ulubiony trunek z pięknej drewnianej skrzynki na alkohol będą zaszczyceni, mogąc zachować na pamiątkę tak elegancko zapakowaną butelkę wina, whiskey, czy wódki. 

Pachnące świece, czy potpourri są dobre na każdą okazję – siostra, przyjaciółka, czy kuzynka mogą je ustawić na komódce jako dekorację oraz rozkoszować się niezwykłym zapachem w zimowe wieczory. Lusterka to również niezbędnik kobiecy, zawsze muszą się znaleźć w torebce. Złocisty płyn z pianką przypomni Świadkowi szalony wieczór, jeśli wypije go w kuflu z napisem: Super Świadek. Czarne skarpety, czy spinki do mankietów personalizowane przydadzą mu się na ważne wyjścia i eleganckie okazje.

Prezenty dla Rodziców – podziękuj z klasą

Prezenty dla Rodziców są szczególnie istotnym elementem po weselu. Cudownych rodziców masz, więc możesz dodatkowo im podziękować, ponieważ gdyby nie oni, nie byłoby Ciebie i wesela. Swoją rolę odegrali znakomicie nie tylko podczas wesela, ale i przez całe życie – nikomu innemu jak im należy się złota statuetka Oscara. Zmagali się również z przeciwnościami w wielu życiowych dyscyplinach, dlatego podaruj im pamiątkowy złoty medal. Na pewno ucieszą się z takiego wyróżnienia! 

Mamom przyda się również coś na osłodę – wyfruniesz przecież z rodzinnego gniazda. Na otarcie łez, wręcz im elegancki czekoladownik w ekskluzywnym opakowaniu z napisem: Dla kochanej Mamy! Bądź oryginalny! Tekst podziękowań zamknij w tubie – odwijanie prezentu dostarczy wielu emocji oraz wzruszeń. By odwdzięczyć się ojcu bądź teściowi za pomoc w ślubnych przygotowaniach, podaruj gustowne spinki do mankietów. To prezent dla mężczyzny z klasą.

Upominki dla Świadków – niech powiedzą tak! 

Upominki dla Świadków z pytaniem o świadkowanie, to nowy, ale bardzo atrakcyjny pomysł. Jak oryginalnie zapytać siostrę, przyjaciółkę i kuzynkę o to czy będzie najważniejsza druhną na Twoim weselu? Jak niebanalnie poprosić brata, przyjaciela, kuzyna, czy kumpla, czy zostanie Twoim świadkiem? Jest kilka patentów – zabawnych, wzruszających oraz praktycznych.

Lustereczko powiedz przecie… kto może być najlepszą Świadkową na świecie? Czyje odbicie się ukaże po otwarciu lustereczka? Na jego oprawie znajdzie napis: OMG, wychodzę za mąż. Zobacz, kto będzie moją Świadkową! Łzy szczęścia, wzruszenia gwarantowane, a zgoda to tylko formalność.

Czarne skarpetki to elegancki dodatek do garnituru każdego mężczyzny. Wyróżnij faceta wybranego do roli świadka, podarowując mu skarpetki z personalizacją. Postaw go przed faktem dokonanym. Jego imię, rola świadka i data ślubu na elemencie garderoby sprawią, że powie tak!