Etykiety na wino weselne

Etykiety na wino weselne to świetny pomysł na udekorowanie butelek z winem w drink-barze i na weselnych stołach. Nalepki na alkohol weselny są dwustronne – mają różnorodne motywy graficzne z jednej strony, natomiast z drugiej – przypisane trunkowi konkretne super moce wraz z opisem, jakie dolegliwości likwidują, na co pomagają, w jaki sposób pobudzają, a w jaki uspokajają. W ten sprytny sposób wino weselne zamienia się w lek, serum, nektar, a nawet w eliksir. Goście chętnie będą sięgać po butelkę wina i testować na sobie jego działanie zdrowotne, rozweselające i rozluźniające, a ponadto będą sprawdzać, czy po zażyciu odpowiedniej dawki wzrośnie ich odwaga i zdolność do uwodzenia, a zniknie niepokój, ból głowy lub kac. Naklejki na weselne wino do samodzielnego nalepiania zaprojektowaliśmy zgodnie z modnymi weselnymi trendami, podobnie jak pozostałe gotowe elementy dekoracyjne i prezenty z poszczególnych kolekcji ślubnych. Wybierz etykietę o motywie zbliżonym do kolorystyki lub tematyki przewodniej wesela. Warto wyposażyć drink-bar w pomysłowe wina lub po prostu ustawić butelki na stołach. Proponujemy, żeby obdarować nimi szczególnego gościa na zakończenie imprezy weselnej, bądź przeznaczyć je na nagrodę za zwycięstwo w konkursie tanecznym czy zabawie oczepinowej. 

Jest 12 produktów.

Pokazano 1-12 z 12 pozycji

Aktywne filtry

Etykiety na wino weselne – pomysłowa dekoracja butelek w drink-barze

Etykiety na wino weselne z powodzeniem zastępują tradycyjne zawieszki na alkohol, czy nawet etykiety personalizowane, dlatego warto wykorzystać nasze pomysłowe rozwiązanie dekoracyjne i ozdobić butelki przy ich pomocy. Gdy ustawisz wino weselne w nietuzinkowej odsłonie w drink-barze, szybko znajdą się amatorzy i testerzy nadzwyczajnych mocy wina, a do barku ustawi się wianuszek rozbawionych gości. Warto zlecić obsługę drink-baru profesjonalnemu barmanowi, ponieważ ma zawodową wprawę i cierpliwość do obsługiwania lekko podchmielonych zwolenników wyskokowych trunków. Ozdobne wina możesz również porozkładać na weselnych stołach, żeby zapewnić weselnikom dodatkową rozrywkę, gdy barman, DJ lub zespół udadzą się na przysłowiowego jednego.  

Etykiety przyciągają uwagę kolorami i dekorami, dlatego barek cieszy się sporym zainteresowaniem podczas wesela. Nawet koneserzy whisky, miłośnicy bąbelków oraz piwosze z chęcią sięgną po wino weselne, żeby przeczytać nalepioną na odwrocie butelki instrukcję stosowania lub nawet przetestować na własnych kubkach smakowych, czy wino na wesele ma moc leczniczą, jak lek bądź eliksir. Warto wybrać charakterny gatunek wina dla gości weselnych, żeby łatwiej było aktywować jego specjalne zdolności. W drink-barze ustaw również wino pozbawione procentów, ale za to z identycznymi etykietami na wino weselne, jak tradycyjne wina wytrawne, półwytrawne czy słodkie. Dzięki temu abstynenci, ciężarne i kierowcy będą mogli wypróbować, jak na nich zadziała wyjątkowe serum. 

Jak wyglądają etykiety na wino weselne?

W jaki sposób zaprojektowaliśmy pomysłowe nalepki dwustronne do dekorowania weselnego alkoholu? Zabawne etykiety do dekorowania wina na wesele to jeden z elementów tworzących kolekcję z gotowymi dekoracjami i prezentami, przeznaczonymi na ślub i wesele. W Ślubnych Zakupach znajdziesz kolekcje ślubne ze wspólnym motywem graficznym dla wszystkich dekoracji, akcesoriów i prezentów, takim jak na przykład: kwiaty w kolorze białym, niebieskim, fioletowym i brzoskwiniowym, jaskier w kolorze fuksji, trawy pampasowe, piwonie, zielone rośliny, delikatne listki, bordowe róże oraz subtelne wianuszki i gałązki. Wybraliśmy najbardziej modne i popularne dekory ślubne, przenosząc je na etykiety na wino weselne, a także na pozostałe dekoracje ślubne. 

Dobierz etykietę do dekoracji sali i stołów, tematyki i kolorystyki przewodniej wesela, bądź wybierz taką, która po prostu najbardziej ci się podoba. Każda z wyjątkowych etykiet ma swój urok! Najbardziej polecamy tę udekorowaną dziko rosnącymi polnymi kwiatami. Warto postawić na całą kolekcję ślubną i stworzyć dekoracyjny total look na weselu przy pomocy kolekcji z wybranym motywem graficznym. Jakim? Popularnymi dekorami są kwiaty w wielu odsłonach kolorystycznych, naturalne listki, gałązki lub wianki oraz kompozycje kwiatowo-roślinne z kolekcji o wymownych nazwach dotyczących trendów dekoracyjnych, zwyczajów ślubnych, kolorów przewodnich na wesele, znanych piosenek miłosnych, romantycznych miesięcy oraz nastrojów związanych z zaślubinami. 

Do czego służą naklejki na wino na wesele?

Pomysłowo przyozdobione butelki z winem weselnym są wielofunkcyjne. Skutecznie wabią gości do drink-baru, dzięki dekoracjom etykiety na wino weselne oraz pomysłowej instrukcji i opisu nalepionego na odwrocie butelki. W żartobliwej nomenklaturze wino weselne to:
  • Płyn Rozweselający, 

  • Eliksir flirtu i uwodzenia, 

  • Lek na wszystkie dolegliwości, 

  • Serum szczerości, 

  • Nagroda dla niestrudzonego tancerza, 

  • Napój gaszący pragnienie, 

  • Środek przeciwbólowy, 

  • Syrop przeciw kacowy, 

  • Nektar odwagi.

Posiada więc najbardziej pożądane moce, których weselnicy oczekują od oryginalnie przyozdobionego wina weselnego. Bardzo chętnie przetestują na sobie wszystkie zalecenia i środki ostrożności. Niezależnie od tego, czy ulokujesz cudowne eliksiry w barku weselnym, czy rozłożysz butelki z winem na stołach, zrobisz na gościach mocne wrażenie.
Wino doskonale wypada jako prezent dla wyróżnionych gości, takich jak na przykład: świadkowie lub rodzice. Możesz wręczyć im kreatywną butelkę weselnego trunku za pomoc oraz poświęcenie w trakcie przygotowań do wesela. Na pewno uśmiechną się na widok zabawnych zaleceń na odwrocie butelki. Jeśli masz wiele butelek wina w zanadrzu, przeznacz jedną z nich jako nagrodę dla weselnika, który wygrał konkurs taneczny lub inną oczepinową zabawę. Wino weselne ma aż dziewięć zastosowań, więc na pewno jedna z wielu winnych mocy skutecznie upora się z dolegliwościami, czy innymi bolączkami gościa weselnego. Najlepiej można zweryfikować działanie lecznicze syropu na kaca w trakcie poprawin, natomiast płynu rozweselającego – podczas wesela.