pytania do Świadków

Świadkowie to bardzo ważne osoby na ślubie i weselu. Wspierają Młodą Parę i pomagają im organizacyjnie - jest to więc bardzo odpowiedzialne zadanie. Warto zapytać najbliższe osoby o świadkowanie w wyjątkowy sposób. W ten sposób pokażecie im, że zależy Wam na ich pomocy i obecności. Tak wyróżnione osoby nie mogą się nie zgodzić :) Wybierzcie spośród najnowszych trendów - eleganckie skrzyneczki, oryginalne etykiety na wino lub zabawne zdrapki to tylko część naszych propozycji na pytanie do Świadków.

Podkategorie

  • Pytania do świadkowej

    Zastanawiasz się, jak poprosić przyjaciółkę czy siostrę o zostanie świadkową na Twoim ślubie? Nasz asortyment oferuje wyjątkowe pytania do świadkowej, zaprojektowane specjalnie, aby uczynić ten moment niezapomnianym. Wybierając nasze produkty, zyskujesz wyjątkowy i oryginalny sposób na wyrażenie jednej z najważniejszych prośb przed ślubem. Nasze produkty są idealne, aby zadać to ważne pytanie: "Czy zostaniesz moją świadkową?". Spraw, aby pytanie o zostanie świadkową stało się pięknym rozdziałem w przygotowaniach do Twojego wielkiego dnia.

  • Pytania do świadka

    Jeśli szukasz wyjątkowego sposobu, aby zapytać przyjaciela lub członka rodziny: "Czy zostaniesz moim świadkiem?", oferujemy szeroki wybór produktów stworzonych specjalnie do tego celu. Nasza oferta obejmuje różnorodne produkty, od spersonalizowanych upominków po kreatywne gadżety, które doskonale nadają się jako prośba o świadkowanie dla mężczyzny. Wybierając prezent dla świadka z pytaniem, nie tylko wyrazisz swoją prośbę o świadkowanie w oryginalny sposób, ale również podarujesz coś, co będzie świadczyć o Twojej wdzięczności i szacunku dla tej osoby. 

Jest 73 produktów.

Pokazano 1-40 z 73 pozycji

Aktywne filtry

Spersonalizowane pytania do świadków

Świadkowanie na ślubie najbliższej osoby to ważne zadanie, związane zarówno z szeregiem obowiązków, ale i przyjemności. Funkcja ta przypada najczęściej rodzeństwu, kuzynostwu lub przyjaciołom, najbliżej związanym z Parą Młodą. W jaki sposób poprosić o świadkowanie na ślubie? Przedstawiamy kilka oryginalnych pomysłów na pytanie o świadkowanie.

Prośba o świadkowanie na ślubie

Rola świadka na ślubie nie ogranicza się jedynie do dopełnienia kwestii prawnych. To również mnóstwo różnych obowiązków, związanych bezpośrednio z organizacją ślubu, wieczoru panieńskiego oraz kawalerskiego, a także wsparcie Pary Młodej w tym najważniejszym dniu.

Prośba o świadkowanie na ślubie powinna zostać zatem skierowana do najbliższych osób, które doskonale znają potrzeby oraz oczekiwania Państwa Młodych. Jak oryginalnie poprosić o świadkowanie?

W naszym sklepie znajdą państwo niepowtarzalne upominki, które z pewnością przypadną do gustu przyszłym świadkom. Oferujemy państwu spersonalizowane skrzyneczki z prezentami, w których znaleźć można:

  • skrzynka dla świadkowej: świeczka zapachowa w szklanym słoiku, ozdobne lusterko lub kubek, saszetka aromatyzująca o różanym zapachu oraz belgijskie czekoladki;
  • świadka: oryginalny otwieracz do piwa, mini kufel do piwa lub przypinka do koszuli z napisem "super Świadek", cygaro wykonane z czekolady.

W sklepie dostępne są również skrzynki ze słodkimi ciasteczkami, w których wnętrzu znajduje się karteczka z pytaniem do świadka. Prośba o zostanie świadkiem na ślubie może zostać również przekazana za pomocą spersonalizowanych kubków.

Posiadamy również duży wybór ozdobnych kartek upominkowych, które można wręczyć świadkowej wraz z zapakowaną w pudełeczko bransoletką. Ciekawym pomysłem są również zdrapki - świadek lub świadkowa zdrapują ozdobną powłokę, odkrywając ważne pytanie "Czy zostaniesz moim świadkiem?". Do wyboru mamy także etykiety na wino lub inny alkohol, których wygląd oraz napis dostosować można do indywidualnych potrzeb osoby zamawiającej.