dodatki do prezencików

Twoi goście weselni z pewnością poczują się docenieni otrzymując od Pary Młodej drobny upominek. Aby gadżety ślubne spełniały swoją rolę, muszą być również pięknie zapakowane i wyglądać nietuzinkowo! W naszym sklepie znajdziecie nie tylko prezenty dla gości weselnych, ale i personalizowane dodatki do prezencików, jak np. bileciki z podziękowaniami!

Jest 97 produktów.

Pokazano 1-40 z 97 pozycji

Aktywne filtry

Bileciki do prezentów dla gości weselnych

O rangę ważności chwil w życiu każdej pary można się długo spierać, z pewnością jednak - pierwsze miejsce na liście zajmie dzień ślubu.

Przygotowania do tego uroczystego dnia zazwyczaj rozpoczynają się od momentu zaręczyn – wtedy to dwoje ludzi postanawia stworzyć nową rodzinę, którą połączy dwa, dotychczas sobie obce klany. To bardzo ważne wydarzenie, dlatego jego realizacja powinna być poprzedzona wieloma rozmowami, wspólnymi postanowieniami, przygotowaniami oraz wykonywaniem innych koniecznych działań, prowadzących do szczęśliwego finału.

Lista gości – pozycja obowiązkowa podczas przygotowań do ślubu

Jak to zwykle bywa z dużymi uroczystościami, czy nawet bardziej kameralnymi, ale o wysokim stopniu ważności, ślub i przyjęcie weselne wymagają szczególnej oprawy, począwszy od powitania gości weselnych po wyrażenie wdzięczności za ich przybycie oraz pożegnanie.

Przygotowania można rozpocząć od sporządzenia - najpierw orientacyjnej, później w miarę postępu działań ostatecznej – listy zaproszonych gości. Ponieważ większość osób ma rodzinę bardziej lub mniej liczną, wybranie z niej gości najbliższych naszemu sercu może być kłopotliwe w momencie niewielkiego przyjęcia ślubnego; natomiast jeżeli wesele planowane jest z rozmachem, ten problem nie będzie specjalnie duży i nie zakłóci prac organizacyjnych.

Zaproszenia ślubne i bileciki z podziękowaniami dla gości weselnych

Po ustaleniu ostatecznej listy przychodzi czas na wypisanie zaproszeń, których wzór narzeczeni wybierają wspólnie oraz razem adresują do zaproszonej rodziny lub pojedynczego gościa. Wybór zaproszenia to trudna decyzja, gdyż na rynku dostępnych jest ogrom wzorów i rodzajów, a oprócz gotowych blankietów można zamówić w drukarni własne spersonalizowane, wyjątkowe i niepowtarzalne. Dotyczy to również bilecików z podziękowaniami dla gości wręczanych po zakończonym przyjęciu weselnym – każdy bilecik może być indywidualnym wyrażeniem uczuć przeniesionych na ozdobny kartonik.

Spośród różnorodnej stylistyki zaproszeń i bilecików można wyróżnić modny od kilku sezonów styl boho, a także skandynawski, glamour, eko lub z motywami roślinnymi, kwiatowymi czy geometrycznymi wzorami. Każdy bilecik wykonany jest ze szczególną dbałością o detale, umieszczony jest w eleganckiej kopercie i dołączany do okolicznościowego prezentu dla gości, wręczanego na pożegnanie. Bileciki nie są obowiązkowe, traktowane są jako dodatki do prezencików dla gości weselnych, jednak jest to bardzo miły gest ze strony państwa młodych, wart kultywowania podczas każdej uroczystości ślubnej i weselnej.