Skrzynie - Gotowe Zestawy

Piękne skrzynie z naturalnego drewna, wypełnione fantastycznymi upominkami dla Rodziców to gotowy pomysł na zachwycający prezent! Ekskluzywna zawartość skrzyń zachwyci Waszych bliskich, a teksty podziękowań sprawią, że w ich oczach pokażą się łzy wzruszenia. Taka skrzynia na pewno stanie się też ulubionym miejscem do przechowywania pamiątek. Różne motywy graficzne do wyboru sprawią, że z pewnością dobierzecie podziękowania dla Rodziców pasujące do stylu Waszego przyjęcia.

Jest 55 produktów.

Pokazano 1-40 z 55 pozycji

Aktywne filtry

Drewniane skrzynie z podziękowaniami dla rodziców

Rodzice poświęcają dużo czasu i energii na jak najlepsze wychowanie swoich pociech. Dlatego kiedy dorosłe już dzieci zaczynają własną drogę życiową - biorąc ślub i zakładając własną rodzinę, staje się to najlepszym czasem na złożenie własnym rodzicom szczerych podziękowań. Najlepiej zrobić to zaś w dniu ślubu, w podniosłej atmosferze i uroczystej oprawie.

Jak to zrobić? Mogą w tym pomóc starannie przygotowane zestawy prezentów dla rodziców. Ważne, by zostały one elegancko zapakowane i prezentowały się jak najlepiej. Wtedy będzie można wręczyć je rodzicom na przyjęciu weselnym, by razem z pięknymi życzeniami uświetnić tak wyjątkowy moment.

Drewniane skrzynie z podziękowaniami dla rodziców

Aby rodzice wiedzieli jak ważni są dla swoich dzieci, warto przygotować dla nich prezent, który stanie się prawdziwą, a zarazem bardzo stylową pamiątką. Kwiaty szybko zwiędną, słodycze szybko zostaną zjedzone, a tym co może pozostać w domu na długie lata będzie na pewno solidnie wykonana drewniana skrzynia, która oprócz prezentu zawierać będzie również piękne życzenia. Będzie to skrzynia spersonalizowana, to znaczy zawarte będą na niej także imiona Państwa Młodych oraz data ich ślubu. Mogą się na niej znaleźć także imiona rodziców.

Personalizacja może dotyczyć również samych prezentów, to znaczy napisów na kubkach, filiżankach albo kartach dedykacyjnych. Wybrane wypełnienie skrzyni będzie doskonałym prezentem, a tekst podziękowania będzie zawsze przypominał o wdzięczności jaką czuje się wobec rodziców. Zestaw prezentowy może być jeden dla obojga rodziców, jednak zdecydować się można także na skrzyneczki oddzielne. Co ważne, ofiarowana drewniana skrzynka, nawet po usunięciu z niej pierwotnej zawartości, można stać się później praktycznym miejscem przechowywania innych rzeczy. Skrzynkę można zakupić w preferowanym przez siebie rozmiarze i stylu, może mieć ona wybraną zawartość: od kubków i filiżanek, przez świece aż po miód i słodycze. Niezależnie od tego czym wypełniona będzie skrzynka - taki gest na pewno wzruszy rodziców i stanie się dla nich idealnym podziękowaniem.