Dekoracje na Ślub i Chrzest 2w1

Dekoracje na ślub i chrzest 2w1, które znajdziesz w ofercie sklepu Ślubne Zakupy pomogą Ci zaaranżować kompleksowy wystrój stołów podczas ślubu i chrztu jednocześnie. Są one praktyczne i bogato zdobione, dzięki czemu zaproszeni goście na obie uroczystości w jednym dniu będą zachwyceni. Papierowe akcesoria i gadżety mają przepiękne motywy graficzne charakterystyczne dla kolekcji gotowych dekoracji i prezentów ślubnych. Są to motywy na tyle uniwersalne, że pasują do obydwu uroczystości. Wśród dekoracji stołów nie może zabraknąć bieżników, obrusów, kieszonek na sztućce i papierowych serwetek. Jako dodatkowe ozdoby proponujemy świeczki i świeczniki w różnych wariantach dekoracyjnych. 

Jest 7 produktów.

Pokazano 1-7 z 7 pozycji

Aktywne filtry

Dekoracje na ślub i chrzest 2w1 – idealny wystrój stołów na zaślubiny i chrzciny razem

Dekoracje na ślub i chrzest 2w1 umożliwiają nie tylko przepiękne nakrycie stołów podczas przyjęcia z okazji ślubu i chrztu, ale także są bardzo praktyczne. Pełnią funkcję ochronną i dekoracyjną jednocześnie, dlatego Pary Młode planujące samodzielną organizację przyjęcia z powodu zawarcia związku małżeńskiego i udzielenia dziecku sakramentu Chrztu świętego chętnie po nie sięgają. Tak dużą popularność dekoracje zawdzięczają również temu, że dzięki niebanalnym kolorom i wzorom pozwalają stworzyć estetyczny i harmonijny – wręcz idealny – wystrój przyjęcia. Wykorzystując do dekoracji, zaproponowane przez nas rozwiązania, goście będą zachwyceni, a stoły będą zjawiskowo wyglądać na pamiątkowych fotografiach ze ślubu i chrzcin jednocześnie.   

Jeśli szukasz opcji najbardziej uniwersalnej, postaw na dekoracje i akcesoria sygnowane kolekcją ślubną Białe Kwiaty. Zdeklarowanym fanom nurtu eko na pewno przypadną do gustu grafiki liści eukaliptusa, a Parom Młodym zakochanym w rustykalnych zwiewnościach – kolekcja ślubna Boho. Najbardziej wymowną opcją jest grafika łącząca subtelne listki i gałązki z tematyką sakralną. Jeśli ustawicie lampiony ozdobione eukaliptusem i kościółkiem na stołach, gościom udzieli się podniosły nastrój i radosna atmosfera zarazem. Wrażenie na zaproszonych zrobią również dekoracje na ślub i chrzest 2w1 w konwencji stylistycznej boho oraz te, które ozdobione zmysłowymi oraz subtelnymi białymi kwiatami. 

Jakie są dekoracje na ślub i chrzest 2w1?

Jakich dekoracji potrzebujesz, aby efektownie ozdobić stoły na przyjęcie z okazji ślubu i chrzcin razem? Sprawdź ofertę Ślubnych Zakupów! Znajdziesz u nas: bieżniki i obrusy flizelinowe, kieszonki na sztućce, serwetki papierowe, lampiony, świeczki i świeczniki. Każdy z elementów pełni inną funkcję na stole, ale mają wspólny cel – sprawić, aby goście czuli się dobrze podczas łączonego przyjęcia i byli zachwyceni. Dzięki bieżnikom i obrusom w różnych kolorach i o różnych wzorach zabezpieczysz stoły przed przypadkowym uszkodzeniem – usztywniona tkanina, z której są wykonane, stanowi doskonałe tło do pozostałych ozdób stołów. Możesz wybrać zarówno jednolity bieżnik w beżowym kolorze lub dekoracyjny z kwiatowym printem. 

Pomysłowe kieszonki na sztućce to dekoracje na ślub i chrzest 2w1, które są pomocne do utrzymania sztućców w czystości, a jednorazowe kolorowe serwetki gwarantują osobistą higienę, gdyż nie tylko przepięknie wyglądają, ale przede wszystkim, dzięki nim usta i ręce są czyste.  Innym rodzajem dekoracji są wszelkiego rodzaju lampiony, świece i świeczniki. Wyczarują podczas ślubu i chrzcin razem cudowną oraz romantyczną atmosferę, ponieważ nie tylko świetnie prezentują się na stołach, ale także bosko pachną. Mamy w ofercie zarówno duże świece w formie walca, jak i świeczniki 2w1 na długą tradycyjną świeczkę czy tealight. Lampiony są świetne nie tylko w roli dekoracji stołów, sprawdzą się również jako upominek na podziękowanie dla gości chrztu i zaślubin. 

Jak wyglądają dekoracje na ślub i chrzest 2w1?

Grafiki zaprojektowane z myślą o tak wyjątkowym przyjęciu jak jednoczesny ślub Pary Młodej i chrzciny ich potomka są subtelne, estetyczne oraz wymowne. Dzięki dekoracyjnym akcentom wspaniale nawiązują do charakteru uroczystości. Interesującym detalem jest zwłaszcza maleńki rysunek kościółka w skontrastowanym z eukaliptusową zielenią kolorze złota.  Przepięknie zdobione świece w stylistyce boho mają pastelowe kolory i przedstawiają suszone rośliny, trawy oraz gałązki. Dla uzyskania wrażenia lekkości nad kompozycją z suszków umieściliśmy girlandę z gwiazdek w analogicznym kolorze. Niejedna romantyczna dusza wzruszy się na widok dekoracji na ślub i wesele 2w1 w klimacie boho. Stawiając lampion na bieżniku lub obrusie boho, aranżacja stołów staje się spójna i estetyczna. 

Grafiki z kolekcji Białe Kwiaty z gotowymi dekoracjami i prezentami na ślub oraz chrzciny są bardzo popularnym wyborem, ponieważ w jednej konwencji stylistycznej możesz zaaranżować zarówno wystrój stołów i sali weselnej, jak i podarować uczestnikom przyjęcia drobne upominki z identyczną grafiką. Kwiaty w białym kolorze oraz zielone listki tworzą zmysłowe bukiety, które zachwycają subtelnością i romantycznością. Białe kwiaty to symbol niewinności, dlatego doskonale pasują na taką podwójną uroczystość jak zaślubiny i chrzciny w jednym. Możesz zdecydować się na dekoracyjny total look z tematyką wiodącą w postaci białych kwiatów lub wybrać pojedyncze elementy składowe kolekcji, takie jak na przykład: bieżnik, kieszonki na sztućce, lampiony lub papierowe serwetki.