balony ślubne

Sala weselna pięknie prezentuje się, gdy zdobią ją balony metaliczne w pięknych mieniących się kolorach. Jeśli mają być one tylko drobnym dodatkiem do dekoracji weselnej, warto wybrać balony pastelowe. Balony foliowe w pięknych kształtach jak i balony serca z pewnością zwrócą na siebie uwagę, a tańczące balony w kształcie pary młodej zrobią furorę. Wystrzelony balon olbrzym będzie nielada atrakcją podczas pierwszego tańca.

Jest 59 produktów.

Pokazano 1-40 z 59 pozycji

Aktywne filtry

Tradycyjne i nowoczesne balony ślubne

Trudno wyobrazić sobie salę weselną bez zdobiących ją balonów. Nie ma w tym nic dziwnego, ponieważ są one najczęściej wybieraną ozdobą służącą do aranżacji dekoracji ślubnych. Balony towarzyszą nam podczas wielu ważnych uroczystości, takich jak urodziny, chrzty, przyjęcia towarzyskie oraz naturalnie śluby. Kojarzą się z radosnymi chwilami i przywołują wyłącznie miłe wspomnienia.

Balony ślubne w tradycyjnym wydaniu

Jeśli sięgniemy pamięcią kilkanaście lat wstecz, łatwo zdamy sobie sprawę, że dawniej wybór balonów był niewielki. Większość z nich posiadała owalny kształt, była nieprzezroczysta, a oferowane kolory mieściły się w podstawowej palecie barw. Obecnie posiadamy więcej możliwości, ale tradycyjne owalne balony kolorowe oraz białe cieszą się niesłabnącą popularnością. Ci, którzy chcieliby nawiązać do tradycji znajdą w naszej ofercie owe wieloletnie klasyki. Z ich pomocą przywołają miłe wspomnienia sprzed lat, a goście weselni w otoczeniu tradycyjnych balonów zawsze będą czuć się dobrze.

Nowoczesne balony ślubne

Staramy się, aby nasza oferta nadążała za zmieniającą się modą. Śledzimy aktualne trendy i na podstawie zdobytej wiedzy uaktualniamy listę naszych produktów. Balony na wesele znajdujące się w prezentowanej Państwu ofercie zaspokoją nawet najbardziej wybredne gusta.

Posiadamy szeroki wybór balonów w różnych rozmiarach oraz kształtach. Na uwagę zasługują foliowe balony w kształcie liter i cyfr, idealne do tworzenia napisów. Równie ciekawą propozycją są balony w kształcie serca, wręcz stworzone do tego, aby ozdobić sale weselne. Na uwagę zasługują również balony olbrzymy o średnicy jednego metra. Z pewnością zwrócą uwagę gości weselnych, w szczególności dzieci. Polecamy balony z napisami podkreślającymi charakter uczuć, jakimi darzą siebie państwo młodzi. Popularne są także balony transparentne, wewnątrz których można umieścić konfetti lub inne ozdoby.

Absolutnym hitem są podświetlane balony ledowe, które szczególnie nocą zachwycają swoim kolorem. Prócz samych balonów oferujemy też wstążki do ich ozdabiania oraz inne akcesoria, takie jak pompki do dmuchania czy hel.