banery ślubne

Baner ślubny to produkt, który nie tylko pozwoli Wam obwieścić wszem i wobec dla kogo zebrali się w danej sali wszyscy goście, ale i uświetni wystrój pomieszczenia, dopełniając pozostałe dekoracje ślubne. W naszej ofercie znajdziesz litery o różnej kolorystyce i stylu, dzięki czemu sprawisz, że Wasz baner będzie naprawdę niepowtarzalny i jedyny w swoim rodzaju!

Jest 34 produktów.

Pokazano 1-34 z 34 pozycji

Aktywne filtry

Banery ślubne

Banery ślubne są bez wątpienia doskonałym elementem dekoracyjnym sali weselnej, które można wykorzystać na różne sposoby. Dzięki nim wystrój pomieszczenia staje się niebanalny - nabiera blasku i charakteru. Ponadto, pełnią nie tylko funkcję estetyczną, ale również informacyjną - podkreślając dla kogo zebrali się wszyscy goście.

Personalizowane banery ślubne by podkreślić wyjątkowość uroczystości

Sklep Ślubne Zakupy z niezwykłą starannością przygotowuje swoją ofertę, ponieważ chcemy aby planowanie ślubu stało się proste i przyjemne. Jesteśmy profesjonalistami i znamy najnowsze trendy. Staramy się inspirować, bo wiemy jak ważny jest to dzień i że należy go celebrować w wyjątkowy sposób.

Proponujemy personalizowane banery ślubne w różnej kolorystyce i stylu, więc każdy z pewnością znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. Pochodzą one z różnych kolekcji oraz idealnie komponują się ze rozmaitymi weselnymi stylami przewodnimi. Sprawdzą się nie tylko jak element dekoracyjny wystroju klasycznego czy retro, ale też nowoczesnego W ofercie znajdują się pojedyncze litery, z których można stworzyć oryginalny baner. Dodatkowo istnieje możliwość nadrukowania zamiast litery dowolnego tekstu, będącego dopełnieniem całego napisu.

Banery ślubne to świetny sposób na wyjątkową dekoracje nie tylko sali weselnej, ale również samochodu czy bramy. Bądź kreatywny i stwórz niepowtarzalną dekorację na swój ślub i zachwyć wszystkich gości!

Odmienne gusta - różne banery

W zależności od preferencji i potrzeb można wybrać banery ślubne z dowolnej kolekcji bądź też stworzyć własny napis wybierając baner DIY - gotowy zestaw składający się ze 120 elementów. Ciekawą propozycją są na przykład banery weselne mąż i żona, Just Married bądź Mr & Mrs, które z pewnością będą niezastąpione podczas weselnej sesji zdjęciowej, która dostarczy wyjątkowych pamiątek. Poza tym w prosty sposób dodadzą magii i swoistego uroku sali weselnej. Idealne do zawieszenia na tarasie czy w ogrodzie, jak również na samochodzie czy krzesłach Państwa Młodych.