Pudełka na ciasto weselne

Oryginalnym podziękowaniem dla gości są pudełka z ciastem weselnym. Ważnym elementem wyjątkowego przyjęcia weselnego jest tort ślubny. Po weselu bardzo miłym akcentem jest obdarowanie gości ciastem i tortem weselnym. Obdarz gości weselnych słodkim upominkiem w stylowym opakowaniu na tort. Pudełka na ciasto weselne to wyjątkowy upominek.

Jest 55 produktów.

Pokazano 1-40 z 55 pozycji

Aktywne filtry

Pudełka na ciasto weselne

Przyjęcie weselne to wydarzenie, podczas którego organizatorom, czyli Młodej Parze, zależy na jak najlepszym ugoszczeniu zaproszonych osób. Jednym z miłych gestów na pożegnanie jest podarowanie smacznego upominku w postaci ciast i słodkości. Aby mogły być przetransportowane bezpiecznie i nienaruszone dotarły z gośćmi do domu, ważne jest ich solidne opakowanie. Jakie powinny być pudełka na ciasta, aby spełniały swoje funkcje i jednocześnie prezentowały się estetycznie?

Na co zwrócić uwagę przy wyborze pudełek na ciasto?

Opakowania gastronomiczne, w tym pojemniki na słodkości weselne mogą być wykonane z kilku różnych tworzyw, które nie zawsze są solidne, wygodne i bezpieczne dla transportu. Najlepszym tworzywem, z którego produkowane są pudełka na ciasta, jest tekturka, z której wyprodukowane są wszystkie produkty w naszej ofercie. Pojemniki na ciasto weselne są wygodne w przenoszeniu, eleganckie i estetyczne.

Pudełka na ciasto weselne – łatwo, szybko i bez problemów! 

Pudełka na ciasta weselne dostępne w naszej ofercie wykonane są z materiału o gramaturze dostosowanej specjalnie do ciast, które bywają ciężkie i wilgotne. Pomimo iż tektura jest rodzajem papieru, pudełka nie przesiąkają i stanowią bezpieczną i wygodną formę transportowania słodkości. Dostępne są tradycyjne i wygodne w przenoszeniu modele z wyciętą na górze rączką, jak i nowoczesne pudełka w pełni personalizowane w kształcie prostokątnej bryły. Złożone bez użycia kleju pudełko tworzy stabilną formę, nie otwiera się, a cała struktura jest szczelna i zapewnia komfortowy transport.

Pudełka na ciasto dla gości powinny być również w odpowiednich rozmiarach. Z jednej strony nie nazbyt małe, by móc pomieścić chociaż podwójną porcję słodkości na każdą osobę. Z drugiej strony jednak zbyt duże nie wygląda już tak estetycznie i wówczas powinno być wypełnione znacznie większą ilością ciasta, co może zostać odebrane niewłaściwie. Pudełka na ciasta dostępne w ofercie są optymalnych i poręcznych rozmiarów, co pozwala na umieszczenie wewnątrz właściwej ilości ciasta w stosunku do zasad savoi vivre. Zmieszczą się w nim zarówno ciasta tradycyjne, jak i porcja weselnego tortu.

Stwórz swój styl i motyw przewodni

Pudełka na ciasta dla gości dostępne w ofercie wycięte są w sposób estetyczny i uniwersalny. Charakterystyczne motywy wzorów umożliwiają dopasowanie podobnych przedmiotów, takich jak pudełeczka na upominki znajdujące się przy talerzach, czy winietki z imionami gości, również dostępne w ofercie. Zachowanie jednego, spójnego wzoru nada przyjęciu wspólny, klasyczny motyw, dzięki czemu całość dekoracji i szczegółów będzie wyglądała profesjonalnie i spójnie.

Pudełka na ciasto na wesele dostępne są z nadrukowanym motywem lub ornamentem w kolorze lub wersji mono, wraz z imionami Państwa Młodych oraz datą uroczystości. Personalizacja usługi jest w cenie. Dostępne są także klasyczne, białe pudełka na ciasto weselne, które można udekorować zgodnie z własnym uznaniem.

Weselne pudełka na ciasto – wygoda składania i bezpieczny transport

Przyjęcie weselne wiąże się z logistyką i przewiezieniem na miejsce wesela bardzo wielu rzeczy. Dlatego pudełka na ciasto dostarczane są do Państwa Młodych złożone, co zajmuje minimalną ilość miejsca. Dołączone są do nich również samoprzylepne etykiety z grafiką i tekstem ustalanymi indywidualnie dla każdego zamówienia. Składanie pudełek tuż przed wydaniem ciasta jest szybkie i bezproblemowe. Trwa zaledwie kilka sekund. Wycięte szablony posiadają specjalnie naznaczone zgięcia, dzięki czemu przygotowanie pojemnika w pośpiechu nie niesie ze sobą ryzyka rozerwania, czy pogniecenia w nieodpowiednim miejscu.

Koszt niepowtarzalnych, personalizowanych pudełek weselnych jest korzystny i praktycznie niezauważalny w porównaniu z całym budżetem wesela. Umożliwia jednak sprawienie gościom miłej niespodzianki, a Młodym gwarancję niezmarnowania świeżych ciast.