Pudełka na ciasto weselneOryginalnym podziękowaniem dla gości są pudełka z ciastem weselnym. Ważnym elementem wyjątkowego przyjęcia weselnego jest tort ślubny. Po weselu bardzo miłym akcentem jest obdarowanie gości ciastem i tortem weselnym. Obdarz gości weselnych słodkim upominkiem w stylowym opakowaniu na tort. Pudełka na ciasto weselne to wyjątkowy upominek.

Aktywne filtry

Pudełka na ciasto weselne

Przyjęcie weselne to wydarzenie, podczas którego organizatorom, czyli Młodej Parze, zależy na jak najlepszym ugoszczeniu zaproszonych osób. Jednym z miłych gestów na pożegnanie jest podarowanie smacznego upominku w postaci ciast i słodkości. Aby mogły być przetransportowane bezpiecznie i nienaruszone dotarły z gośćmi do domu, ważne jest ich solidne opakowanie. Jakie powinny być pudełka na ciasta, aby spełniały swoje funkcje i jednocześnie prezentowały się estetycznie?

Na co zwrócić uwagę przy wyborze pudełek na ciasto?

Opakowania gastronomiczne, w tym pojemniki na słodkości weselne mogą być wykonane z kilku różnych tworzyw, które nie zawsze są solidne, wygodne i bezpieczne dla transportu. Najlepszym tworzywem, z którego produkowane są pudełka na ciasta, jest tekturka, z której wyprodukowane są wszystkie produkty w naszej ofercie. Pojemniki na ciasto weselne są wygodne w przenoszeniu, eleganckie i estetyczne.

Pudełka na ciasto weselne – łatwo, szybko i bez problemów! 

Pudełka na ciasta weselne dostępne w naszej ofercie wykonane są z materiału o gramaturze dostosowanej specjalnie do ciast, które bywają ciężkie i wilgotne. Pomimo iż tektura jest rodzajem papieru, pudełka nie przesiąkają i stanowią bezpieczną i wygodną formę transportowania słodkości. Dostępne są tradycyjne i wygodne w przenoszeniu modele z wyciętą na górze rączką, jak i nowoczesne pudełka w pełni personalizowane w kształcie prostokątnej bryły. Złożone bez użycia kleju pudełko tworzy stabilną formę, nie otwiera się, a cała struktura jest szczelna i zapewnia komfortowy transport.

Pudełka na ciasto dla gości powinny być również w odpowiednich rozmiarach. Z jednej strony nie nazbyt małe, by móc pomieścić chociaż podwójną porcję słodkości na każdą osobę. Z drugiej strony jednak zbyt duże nie wygląda już tak estetycznie i wówczas powinno być wypełnione znacznie większą ilością ciasta, co może zostać odebrane niewłaściwie. Pudełka na ciasta dostępne w ofercie są optymalnych i poręcznych rozmiarów, co pozwala na umieszczenie wewnątrz właściwej ilości ciasta w stosunku do zasad savoi vivre. Zmieszczą się w nim zarówno ciasta tradycyjne, jak i porcja weselnego tortu.

Stwórz swój styl i motyw przewodni

Pudełka na ciasta dla gości dostępne w ofercie wycięte są w sposób estetyczny i uniwersalny. Charakterystyczne motywy wzorów umożliwiają dopasowanie podobnych przedmiotów, takich jak pudełeczka na upominki znajdujące się przy talerzach, czy winietki z imionami gości, również dostępne w ofercie. Zachowanie jednego, spójnego wzoru nada przyjęciu wspólny, klasyczny motyw, dzięki czemu całość dekoracji i szczegółów będzie wyglądała profesjonalnie i spójnie.

Pudełka na ciasto na wesele dostępne są z nadrukowanym motywem lub ornamentem w kolorze lub wersji mono, wraz z imionami Państwa Młodych oraz datą uroczystości. Personalizacja usługi jest w cenie. Dostępne są także klasyczne, białe pudełka na ciasto weselne, które można udekorować zgodnie z własnym uznaniem.

Weselne pudełka na ciasto – wygoda składania i bezpieczny transport

Przyjęcie weselne wiąże się z logistyką i przewiezieniem na miejsce wesela bardzo wielu rzeczy. Dlatego pudełka na ciasto dostarczane są do Państwa Młodych złożone, co zajmuje minimalną ilość miejsca. Dołączone są do nich również samoprzylepne etykiety z grafiką i tekstem ustalanymi indywidualnie dla każdego zamówienia. Składanie pudełek tuż przed wydaniem ciasta jest szybkie i bezproblemowe. Trwa zaledwie kilka sekund. Wycięte szablony posiadają specjalnie naznaczone zgięcia, dzięki czemu przygotowanie pojemnika w pośpiechu nie niesie ze sobą ryzyka rozerwania, czy pogniecenia w nieodpowiednim miejscu.

Koszt niepowtarzalnych, personalizowanych pudełek weselnych jest korzystny i praktycznie niezauważalny w porównaniu z całym budżetem wesela. Umożliwia jednak sprawienie gościom miłej niespodzianki, a Młodym gwarancję niezmarnowania świeżych ciast.