teczki na dokumenty ślubne

Teczka na dokumenty ślubne może okazać się dla Was niezbędnym gadżetem. Wewnątrz możecie umieścić dokumentację związaną ze ślubem i weselem. Idealnie sprawdzi się jako miejsce na umowy z usługodawcami, takimi jak z salą weselną, Dj-em, fotografem. Na teczkach umieścimy etykiety, które posiadają modne grafiki, wpisujące się w aktualne trendy weselne. Personalizowany charakter sprawi, że również po latach będzie to wspaniała pamiątka z Waszego ślubu.

Jest 55 produktów.

Pokazano 1-40 z 55 pozycji

Aktywne filtry

Personalizowane teczki na dokumenty ślubne

Teczki na dokumenty ślubne z elementami personalizowanymi są miejscem na wszystkie umowy, akta oraz inne dokumenty dotyczące ślubu – ale również wyjątkową pamiątką. Dzień, w którym składasz przysięgę małżeńską wiąże się z formalnościami. Dobrze, gdy masz wszystkie niezbędne dokumenty w specjalnej teczce – najlepiej opatrzonej imionami lub inicjałami nowożeńców oraz datą ślubu. Dodatkowym elementem wyróżniającym teczkę jest grafika nawiązująca do motywu przewodniego wesela albo zaprojektowana według osobistych preferencji stylistycznych. Niezależnie, czy wybierzesz konkretny wzór czy kolorystykę, indywidualna aktówka to przydatna rzecz.

Dokumenty, certyfikaty, umowy z firmami obsługującymi wesele, DJ-em, zespołem muzycznym, wedding plannerem oraz fotografem, a także sam akt zawarcia małżeństwa powinny być przechowywane w jednym miejscu. Teczka gwarantuje porządek w dokumentach związanych ze ślubem i łatwy dostęp do konkretnego dokumentu, gdy zajdzie taka potrzeba. Podpis: dokumenty ślubne oraz imiona Pary Młodej wraz z datą zaślubin sprawią, że teczka na dokumenty ślubne staje się niepowtarzalna. Nie pomylisz jej z żadną inną aktówką. Imiona, data ceremonii i specjalnie wybrany motyw graficzny są integralną częścią teczki, dzięki personalizowanemu nadrukowi wykonanemu metodą sublimacji. 

Jakie grafiki mają teczki na dokumenty weselne personalizowane z imionami?

Kolorystyka i wzornictwo wyjątkowych, spersonalizowanych ślubnych teczek przyprawi cię o zawrót głowy. Zapierające dech w piersi, cudowne i kobiece grafiki zainspirowane zostały naturą i najmodniejszymi w sezonie trendami ślubnymi. Niezależnie, czy jesteś zwolenniczką stylistyki boho lub natural, czy wytwornego granatu przełamanego złoceniami, znajdziesz swoją idealną teczkę. Kwiaty, owoce, rośliny, symbole ślubne to wzory, którymi udekorowana jest wierzchnia strona aktówki. Bogata gama kolorystyczna – od bieli i różu po błękit, srebro i złoto przyciąga uwagę – ozdobna teczka od razu rzuca się w oczy spośród innych teczek z dokumentami. Każda z grafik związana jest ze ślubem, małżeństwem i charakterystyczną dla okazji – symboliką, tematyką i kolorystyką.

Grafiki poszczególnych teczek na dokumenty ślubne nawiązują do kolekcji ślubnych. Są to: Białe Kwiaty, Sweet Peony, Only Love, Marsala, Rustic Pampas, All You Need Is Love, Świeży Eukaliptus, Delikatne Lilie, Boho Wedding, Geometryczne Serce, Eteryczna Zieleń, Botanica, Butelkowa Zieleń, Barwy Jesieni, Flora, Błękitny Sukulent, Coś Niebieskiego, Magiczna, Elegancja Złota, Fuksjowy Jaskier, Geometric Rose, Greenery, KarmeLove, Srebrna Koronka, Klasyczne Srebro, Lawenda, LiMarte, Słoneczna Cytryna, Słoneczniki, Młoda Para, Subtelna Hortensja, Polne Wrzosy, Obrączki, Modern, Rocznica Ślubu, Różowe Złoto, Granatowa, Pastelowa Akwarela, Podróż Poślubna, Miesiąc Miodowy, Vintage Lace, Zielony Wianek, Wedding, Złoto-Granatowa, Vintage, Rustykalna i Srebrne Love. 

Teczki na dokumenty ślubne - zastosowanie

Jak możesz wykorzystywać odświętnie udekorowane aktówki z personalizacją? Oprócz typowo dekoracyjnej funkcji, aktówki są niezastąpione w roli segregacyjno-organizacyjnej. Możesz w nich trzymać całą papierologię związaną z zaślubinami i weselem. Jest to niezastąpione miejsce na pamiątkowe dyplomy dla rodziców i świadków, bileciki z podziękowaniem dla weselników, a nawet zaproszenia i zawiadomienia. Teczkę na dokumenty ślubne łatwo transportuje się z miejsca na miejsce, a dokumenty są zabezpieczone przed przypadkowym uszkodzeniem lub zalaniem. Dzięki rzepom, które trzymają brzegi teczki razem, żaden z nich nie wysunie się przypadkowo. 

Teczki ślubne to nie tylko ozdobne i praktyczne gadżety do przechowywania dokumentów. Mają również ogromne znaczenie sentymentalne. Teczka na zdjęcia z fotobudki jako pamiątka z dnia ślubu i wesela to świetny środek terapeutyczny – w trudnych chwilach przypomina słowa przysięgi i najważniejsze chwile zaślubin oraz przyjęcia. Akt zawarcia małżeństwa cementuje związek i jest niezaprzeczalnym świadectwem miłości oraz wzajemnych zobowiązań. W teczce personalizowanej pomieszczą się zdjęcia oraz akty narodzin dzieci. Segregator ślubny jest pojemny i ma format A4, aby chronić dokumenty urzędowe związane ze ślubem, które najczęściej występują w tym rozmiarze. Specjalna teczka ułatwia organizowanie i utrzymanie porządku w dokumentach.