Skrzynki, etykiety na alkohol dla świadków

Prezenty dla świadków powinny być oryginalne oraz zaskakujące. Podaruj bliskim wyjątkowe upominki w ramach podziękowania za świadkowanie, otrzymaną pomoc i dobre rady. Aby podziękować świadkom idealnie sprawdzą się personalizowane etykiety i skrzynki na alkohol. Z pewnością takie wyjątkowe prezenty będą wyróżniać się na tle pozostałych, a obdarowane osoby będą zachwycone pomysłowymi prezentami.

Jest 25 produktów.

Sortuj wg:
Pokazano 1-25 z 25 pozycji

Aktywne filtry

Skrzynki, etykiety na alkohol – znakomity sposób na podziękowania dla Świadków 

Skrzynki oraz etykiety na alkohol  to doskonały sposób na wyrażenie wdzięczności Świadkowym i Świadkom za pomoc w wielu sprawach dotyczących wesela. Alkohol w prestiżowej skrzyni to produkt, który nie ma daty ważności, więc Twoje Druhny i Drużbowie może zostawić butelkę z personalizowaną etykietą z motywem wesela na pamiątkę, a ozdobną i praktyczną skrzyneczkę również mającą elementy personalizacji – wykorzystać do przechowywania drobiazgów. Prezent spodoba się zarówno kobiecie, jak i mężczyźnie, tylko kolorystyka trunku na ogół będzie różna. Świadkowa chętniej skusi się na lampeczkę dobrego słodkiego różowego wina, szampana bądź prosecco, natomiast Świadek wybierze tę z białym lub czerwonym winem wytrawnym.

Etykiety na alkohol są minimalistyczne. Najważniejsza jest powierzchnia przeznaczona na treść podziękowań. Skrzynie mają o wiele bogate zdobienia w postaci kwiatów piwonii na drewnianej lub przezroczystej wysuwanej przedniej ściance.

Skrzynki, etykiety na alkohol – co można napisać Świadkom?

Skrzynki, czy etykiety na alkohol z personalizacją będą świetnym wyróżnieniem adresatów prezentów i na pewno przyjmą je z wdzięcznością. Wystarczy, że wybierzesz ulubiony gatunek alkoholu obu Świadków! Zasługują jak nikt inny na odrobinę relaksu i błogiego zapomnienia po tak wyczerpującej nocy.

Co możesz napisać na ściance skrzyni dla Świadkowej? Wystarczą krótkie słowa oraz personalizacja. Podziękuj siostrze, przyjaciółce, czy koleżance za pomoc i wsparcie w tym najważniejszym dniu oraz nieoceniony wkład w przygotowania do Twojej ceremonii ślubnej i zabawy weselnej. Gdyby nie ona – wieczór i noc nie byłyby tak wyjątkowe! Świadek ucieszy się z konkretnych słów, zwłaszcza gdy podkreślisz, że jest wyjątkową osobą i dziękujesz mu za cenne rady, optymistyczne podejście i stworzenie niezapomnianej i bajecznej atmosfery podczas wieczoru.

Na etykiecie masz mniejszą powierzchnię na szczere i serdeczne podziękowania za dodawanie otuchy, podtrzymywanie na duchu i dopilnowanie wszystkich kwestii organizacyjnych. Podziękowania są wypisane atrakcyjną pozłacaną czcionką, co jeszcze bardziej podnosi prezencję podarunku.

Pamiątkowe i eleganckie skrzynki, etykiety na alkohol

Skrzynki oraz etykiety na alkohol to cudowna pamiątka i prezent z klasą. Wino dla Świadkowej przyozdobione personalizowaną etykietą doskonale wygląda za przeszkloną witryną, czy w barku. No chyba, że pragnienie będzie silniejsze, wtedy samą etykietę, można przechować na pamiątkę. Podobnie jak trunek w drewnianej skrzyni z doczepionym sznurkowym uchwytem. Alkoholem chętnie poczęstuje Ciebie, gdy spotkacie się, by powspominać wesele i piękną uroczystość zaślubin. A skrzynia świetnie nadaje się do recyklingu – można ją zaadaptować na różne potrzeby: schowka na sekretną korespondencję, pudełka na nici i inne szpargały do szycia lub zostawić pustą jako ozdobę.

Drewnianą skrzynkę na alkohol z uchwytem Świadek z pewnością przeznaczy na męskie skarby – śrubki, nity, wkręty oraz gwoździe. Może ją przenosić wszędzie, gdzie potrzebuje wykorzystać kreatywną skrzynię na narzędzia. Skrzynia jest bardziej przydatna niż papierowa, zwyczajna torba prezentowa. Personalizowany nadruk wskazuje, kto jest jej prawowitym właścicielem, więc nikt nie ośmieli się naruszyć prywatnej własności. W roli alkoholu sprawdzi się wódka, whisky, gin oraz koniak. Na pewno zorganizuje męski wieczór, by w akompaniamencie trunków i przekąsek powspominać niektóre epizody podczas wesela.