Ramki na zdjęcia

Ramka na pamiątkowe zdjęcie ślubne z pewnością będzie przypominać Parze Młodej o ich wyjątkowym wydarzeniu. Powierzchnia ramki wzbogacona jest o nowoczesne grafiki z naszych kolekcji ślubnych. Personalizacja umieszczona na ramce podkreśli niezwykły, osobisty charakter uroczystości zaślubin. Ozdobną ramkę można podarować w ramach prezentu dla Młodej Pary, a obdarowane osoby zachwycą się takim upominkiem.

Jest 28 produktów.

Pokazano 1-28 z 28 pozycji

Aktywne filtry

Ramki na sesję ślubną

Istnieje wiele sposobów, aby upamiętnić dzień ślubu i z całą pewnością zostanie ci wiele wspomnień po tym ważnym dniu. Ważnym, a dla wielu przecież najważniejszym — dniu, do którego wielu z nas przygotowuje się całe życie, wyobrażając siebie maszerującego lub maszerującą korytarzem kościoła w kierunku księdza. Tak kluczowy dla naszego życia dzień zasługuje na to, aby zachować go w swojej pamięci. Bez wątpienia pozwolą na to oferowane przez nas ramki na zdjęcia, które poprzez umieszczenie w nich ważnego dla was zdjęcia, pozwolą wam na wracanie wspomnieniami do tego wyjątkowo dnia przy każdym spojrzeniu na nie.

Oferujemy szeroką gamę ramek na sesję ślubną. Każdy znajdzie tu model dla siebie, idealnie dopasowany do jego gustu, potrzeb oraz zmysłów estetycznych.Oferowane przez nas ramki mają personalizowany charakter. Pozwalają umieścić na nich różne kluczowe informacje — jak na przykład imiona pary młodej, czy datę ślubu.

Wysoka jakość ramek na zdjęcia ślubne

Ramki na zdjęcie weselne zdobione są ilustracjami, które przyjmują bardziej intensywny, lub subtelniejszy charakter. Pozwala to na dobranie ramki zgodnej z waszymi oczekiwaniami. Ilustracje są pięknie i starannie wykonane, prezentując się niczym z baśniowej opowieści. Wiernie oddająca szczegóły kreska budzi zachwyt i pieści czułe zmysły. Dominują tu ilustracje kwiatów, które stanowią uniwersalną i zawsze, niezależnie od sezonu czy dekady modną dekorację. Kolorystyka ramek na zdjęcia ślubne utrzymana jest w stonowanych, pastelowych barwach, obecnie niezwykle popularnych.

Wybrana kolorystyka sprawia, że ramki na zdjęcia doskonale komponują się z wystrojem wnętrza. Stanowią one charakterystyczny, niebanalny i zapadający w pamięci element dekoracyjny. Pięknie wyglądają w kluczowym miejscu pomieszczenia, z chlubą przypominając o wyjątkowym dniu ślubu zarówno wam, jak i waszym gościom. Na ramkach na sesję ślubną użyto różnorodnych czcionek, jednak wszystkie je łączy elegancja oraz zachowanie jak najlepszy zasad dobrej typografii, a poniektóre z nich prezentują mistrzowskie wręcz opanowanie zasad kaligrafii.

Niektóre posiadają dodatkowe elementy dekoracyjne jak na przykład pięknie ujęte pierwsze litery imion pary młodej. W każdym przypadku całość jest zgrabnie przemyślana, tworząc unikalną i niezapomnianą kompozycję barw oraz kształtów. Nad przygotowaniem ramek czuwali najzdolniejsi z pracujących dla nas projektantów. Są oni prawdziwymi mistrzami swojego rzemiosła, a częścią ich pracy jest nieustanne śledzenie trendów ślubnych. Dzięki temu możesz mieć pewność, że nasze produkty są modne i zawsze na czasie.

Niebanalny upominek - ramki na zdjęcia weselne

Ramka na zdjęcie ślubne doskonale sprawdza się również jako prezent dla pary młodej. Jest to wybór nie tylko sprawdzony, ale również praktyczny, dzięki czemu taki upominek na pewno wyróżni się pośród innych. Jako para młoda bez obaw możecie również podarować ją wraz ze zdjęciem jednej z najbliższych wam osób. W końcu to przyjemne wspomnienie powinno pozostać w pamięci nie tylko pary młodej, ale również bliskich im gości.

Nasze ramki na zdjęcia weselne są wykonane z wysokiej jakości materiałów. Dzięki temu zachowują trwałość i wytrzymałość, stanowiąc upominek na lata. Ponadto wysokiej klasy materiały gwarantują również doskonałą, nieskazitelną prezencję. Ramki na zdjęcia są częścią szerszych, doskonale przemyślanych kolekcji ślubnych. Dobrze prezentują się samotnie, jednak pełni blasku nabierają w zestawie. Przemyślano i zaprojektowano je tak, aby stanowiły niebanalne uzupełnienie uroczystości, podnosząc jej rangę do wydarzenia najwyższego formatu.

Przyłożyliśmy największych starań do selekcji ramek na sesję ślubną. Są one rezultatem dziesiątek prób stworzenia produktów doskonałych, idealnych, niepowtarzalnych i jak najbardziej zapadających w pamięci. Dokonując zakupów w naszym sklepie online ŚlubneZakupy.pl, możesz być pewien, że stawiasz na unikalność oraz najwyższą w swojej klasie jakość. Stanowimy zgrany zespół specjalistów, doskonale rozumiejący potrzeby par młodych. Wybierając nasze ramki na zdjęcie, bez wątpienia będziesz usatysfakcjonowany. Bez jakichkolwiek wątpliwości możesz podarować je w prezencie bliskiej ci osobie będącej na ślubie lub parze młodej, mając przy tym pewność, że swoim podarunkiem zrobisz doskonałe wrażenie.