Forever Together

Kolekcja Forever Together w kwiatowym stylu idealnie sprawdzi się na wieczór panieński. Zawiera niezwykłe dekoracje na panieński, upominki dla uczestniczek imprezy oraz pomysłowe prezenty dla Przyszłej Panny Młodej. Grafika kolekcji przedstawia piękne róże, wrzosy i delikatne listki. Ozdoby na panieński w stylu kwiatowym będą pięknie prezentować się na pamiątkowych zdjęciach. Personalizacja również nada niezwykłego charakteru, przy czym podkreśli ważność imprezy.

Jest 15 produktów.

Sortuj wg:
Pokazano 1-15 z 15 pozycji

Aktywne filtry

Kolekcja Forever Together – wieczór panieński pełen kwiatów

Kolekcja Forever Together na wieczór panieński, w której znajdziesz wszystko, co przydaje się podczas aranżacji wyjątkowego przyjęcia dla Panny Młodej, która wkrótce złoży przysięgę małżeńską. Obieca kandydatowi na męża, że będzie mu wierna i na zawsze pozostaną razem. To jedna z ważniejszych decyzji, podejmowanych przez kobietę, dlatego należy psychicznie przygotować przyjaciółkę zanim złoży tak istotną przysięgę. Dekoracje i prezenty z przepięknej kolekcji charakteryzują się wspólnym motywem graficznym kwiatów w różnych odcieniach różu. Są wśród nich zarówno jesienne wrzosy, jak i ponadczasowe róże, dlatego pasują do przyjęcia panieńskiego o każdej porze roku. Wszystkie dziewczyny będą zauroczone designem sali i prezencikami w takiej szacie graficznej.

Urocze kwiaty prezentują się wytwornie, dzięki wkomponowanej w grafikę ramce w kształcie rombu. Fioletowe wrzosy w zestawieniu z ciemnoróżowymi i herbacianymi różami wyglądają zmysłowo, a naturalny urok kwiatowej kompozycji podkreślają zielone listki wplecione pomiędzy kwiatostany. Wiele kobiet pragnie otrzymać taki romantyczny bukiet od ukochanego mężczyzny, widząc go u swojego boku przez całe życie. Kolekcja Forever Together na wieczór panieński sprawdza się znakomicie – na grafice jest wszystko, czego potrzebują kobiety zanim złożą obietnicę wspólnej przyszłości przed ołtarzem lub w urzędzie stanu cywilnego. Napis: na zawsze razem ma podwójne znaczenie – symbolizuje miłość małżeńską i kobiecą przyjaźń.

Co zawiera kolekcja Forever Together na wieczór panieński?

Kolekcja z wrzosami i różami umożliwia stworzenie kreatywnej aranżacji wieczoru panieńskiego. Do projektu wliczają się dekoracje sali i stołów, przy których biesiadują dziewczyny. W celu lepszej organizacji panieńskiego nie może zabraknąć tabliczek z rezerwacją na stoliki, żeby dziewczyny miały zapewnione kameralne przyjęcie w ściśle damskim gronie. Widząc rezerwację, nikt niewtajemniczony nie zajmie miejsca przy stoliku. Obok nakrycia gości możecie zostawić bileciki oraz drobny prezencik w eleganckim pudełeczku bądź buteleczkę z trunkiem procentowym, który przyda się podczas wzniesienia toastu za zdrowie i pomyślność małżeństwa przyszłej Panny Młodej.

Co jeszcze znajdziesz w kolekcji Forever Together na wieczór panieński? Aby zorganizować udane przyjęcie dla przyjaciółki potrzebujesz zaopatrzyć się w: księgę pamiątkową wieczoru panieńskiego, etykiety na mini szampany, etykiety na wino, bileciki z podziękowaniem dla dziewczyn, album fotograficzny, buteleczki na alkohol, czekoladki, ciasteczka chińskie z wróżbą, pudełeczka w rozmaitych kształtach na prezenciki, tabliczki z rezerwacją na stoliki, zeszyt z poradami dla przyjaciółki wychodzącej za mąż, personalizowaną patelnię i wałek na męża, pomysłowe jojo dla dziewczyn, jak również pudełko personalizowane na ciasto, w które można zapakować wypieki pozostałe po przyjęciu dziewczynom na wynos.

Pomysły na personalizowane prezenty z kolekcji Forever Together na wieczór panieński

Najmocniejszym atutem kwiatowej kolekcji na wieczór panieński jest możliwość pełnego spersonalizowania. Nieprzypadkowe jest umieszczenie personalizacji – w centralnej części dekoracji i prezentów. Jasne tło otacza ramka w kształcie rombu z krawędziami w kolorze ciemnego różu. Ramka cudownie koresponduje z różami i wrzosami w wielu kolorach, doskonale eksponując imię przyszłej Panny Młodej również nadrukowane czcionką w ciemnym odcieniu różu. Różową barwę ma także data wieczoru panieńskiego i określenie okoliczności imprezy. Eleganckiego sznytu dodają grafiki herbacianych róż i fioletowych wrzosów przeplatane naturalnie zielonymi listkami.

Kolekcja kwiatowa oprócz dekoracji zawiera ciekawe i zabawne prezenty dla wszystkich przyjaciółek biorących udział w imprezie panieńskiej. Panna Młoda powinna wiedzieć, że na dziewczynach może zawsze polegać – do tego służy notes z mądrymi radami od koleżanek. Natomiast w potyczkach z mężem przydadzą się mocne argumenty, takie jak wałek i patelnia. Kolekcja Forever Together jest pomocna w podziękowaniu przyjaciółkom za organizację i udział w imprezie. Słodkie upominki możesz schować do dekoracyjnych pudełeczek o różnych kształtach, na których jest nadrukowana personalizacja. Napisy i grafiki cechuje trwałość zagwarantowana przez metodę sublimacji.