pozostałe upominki dla gości

Nie od dziś wiadomo, że wesela nie robi się dla Pary Młodej, tylko dla gości :) Aby podziękować im za obecność na ślubie i weselu podarujcie im niebanalne upominki - szklane buteleczki na samodzielnie zrobione wino lub nalewkę z pewnością ucieszy każdego gościa. Szklane buteleczki z korkami mogą być wypełnione czym chcecie - aromatyczną herbatą, ziarnami kary lub suszonymi płatkami róż. Bańki w personalizowanych fiolkach sprawią gościom mnóstwo frajdy i zapewnią Wam urocze zdjęcia ślubne. Ogromna oferta nie ułatwia wyboru, ale jedno jest pewne - niezależnie od wybranych podziękowań Wasi gości będą zachwyceni!

Jest 75 produktów.

Pokazano 1-40 z 75 pozycji

Aktywne filtry

Jak podziękować gościom weselnym za przybycie?

Podziękowanie gościom za przybycie na wesele i wspólne świętowanie tej ważnej uroczystości dla pary młodej jest czymś oczywistym. Warto jednak nie poprzestawać na słowach, ale pójść o krok dalej i wręczyć bliskim jakiś upominek. Wystarczy drobny prezent, który będzie przypominać o weselu, stanowić niebanalną pamiątkę. Świetnie nadają się buteleczki na podziękowania dla gości. Taki niepozorny upominek sprawi wiele radości. Każdy lubi czuć się doceniony, otrzymać jakiś prezent, nawet jeśli jest on tylko symboliczny. Można wręczyć butelki po zakończeniu przyjęcia lub zaskoczyć miło gości podarunkiem, który będzie na nich czekał na weselnym stole.

Dlaczego podziękowania dla gości buteleczki to dobry pomysł?

Chociaż podziękowania dla gości weselnych nie są czymś obowiązkowym, to jednak warto o nich pamiętać, bo zostanie to pozytywnie odebrane przez bliskich i sprawi im przyjemność. Słowa wdzięczności to jedno, ale warto je wzmocnić upominkiem. Wiele par ma to na uwadze już podczas przygotowań do ślubu i przeznacza budżet na zakup prezentów dla gości weselnych. Nie trzeba jednak ponosić wysokich kosztów. Świetnie sprawdzą się mini buteleczki z alkoholem, na których znajdzie się etykieta dopasowana do motywu przewodniego przyjęcia. Zgodnie z tradycją to nowożeńcom wręcza się prezenty, ale para młoda wiele zyska w oczach zaproszonych, jeśli wyjdzie z inicjatywą i zapewni im coś więcej niż tylko imprezę wraz z jedzeniem. Podziękowanie za przybycie na przyjęcie i towarzyszenie młodej parze w ważnych chwilach jest zawsze pięknym i cenionym gestem.

Mini buteleczki dla gości weselnych - miła forma podziękowania za przybycie

Jest wiele opcji na podziękowanie gościom za przybycie na przyjęcie weselne. Niektórzy decydują się na słodkości, ale świetnym rozwiązaniem będą weselne buteleczki z alkoholem. W ten sposób można przywitać lub pożegnać gości z klasą i elegancją. Taki uniwersalny upominek, czyli wytworny trunek w ładnym naczyniu, będzie wspaniałą pamiątką. Mini alkohole w ładnej oprawie to niebanalny prezent, który wywoła uśmiech na twarzy obdarowanych. Będzie odpowiedni zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn. Stanie się wyrazem wdzięczności, który zapadnie na długo w pamięci. Można również wzbogacić mini buteleczki z alkoholem o personalizowaną czekoladkę lub inną słodycz.

Mini buteleczki na ślub, które wywołają uśmiech zadowolenia na twarzy

Świetnego pomysłu na prezent dla bliskich, który będzie stanowił wyraz wdzięczności za ich przybycie, nie trzeba długo szukać. Buteleczki weselne dla gości to uniwersalne rozwiązanie. Sprawdzą się w przypadku każdego przyjęcia weselnego, niezależnie od wybranego motywu przewodniego. Jest to upominek taktowny, może mieć także charakter imienny. Personalizowane prezenty nadają się idealnie, są bardzo cenione przez obdarowanych. Wystarczy umieścić na butelce imię i nazwisko osoby, której chce się wręczyć podarunek. Do wyboru są różne kategorie alkoholi. Największą popularnością cieszą się miniaturki whisky, wódki, koniaku, ginu i rumu.