księgi gości - albumy

Ślub i wesele to niezwykle ważny dzień w życiu każdej Młodej Pary. Obrazy z tych niezwykłych chwil zostają w naszych głowach do końca życia. Warto pomyśleć również o pamiątce, która nie zniknie wraz z upływających czasem - księga gości weselnych jest jednym z takich pomysłów. W formie albumu umożliwi Wam przeglądanie wpisów i życzeń w każdej chwili i miejscu, kiedy tylko zechcecie!

Jest 14 produktów.

Pokazano 1-14 z 14 pozycji

Aktywne filtry

Księgi gości weselnych

Przyjęcie weselne będzie można uznać za naprawdę udane dopiero wtedy, gdy okaże się że zostawiło po sobie niezapomniane i wspaniałe wrażenie. Zarówno dla gości, jak i dla samych nowożeńców. Aby zatrzymać ulotne momenty i dokładnie zapamiętać kto towarzyszył Parze Młodej w tak ważnym dniu, warto się do tego odpowiednio przygotować.

Album księga gości weselnych

Tym, co może stać się wspaniałą pamiątką na długie lata, będzie na pewno miejsce, w którym swój ślad będą mogli zostawić wszyscy goście weselni. W tym celu doskonale posłużyć może specjalnie przygotowana księga w formie albumu, gdzie można zamieszczać swoje wpisy w trakcie wesela. Tradycjonaliści mogą zdecydować się na księgę elegancką, w oprawie ozdobionej tłoczeniem przypominającym koronkę, gdzie do bogatych wpisów zachęcają białe kartki do uzupełnienia. Postawić można też na księgę z bardziej nowoczesnym motywem na twardej okładce, gdzie wewnątrz będzie można na przykład znaleźć podpowiedzi do wpisów. Na wstępie pojawiają się bowiem pytania dotyczące np. tego: - jakie były pierwsze wrażenia odnośnie Pary Młodej, - co goście zapamiętają z wesela, ale także bardziej poważne, dotyczące tego co jest najważniejsze w małżeństwie. Dzięki temu obok miłych życzeń i podpisów, w księdze będzie można później znaleźć nie tylko zabawne teksty, ale również cenne rady.

Może coś bardziej nietypowego?

Zwyczajne księgi papierowe można zastąpić też czymś nieco odważniejszym. Będą to np. składające się w jedną całość drewniane elementy tworzące kształt drzewa. Goście podpisują się i dowolnie ozdabiają wybrany element. Po weselu drewniana układanka może zostać schowana do pudełka albo podklejona, oprawiona i powieszona na domowej ścianie. Równie uroczą opcją jest księga gości w kształcie serca na stojaczku, w którym jest specjalne miejsce na kilkadziesiąt mini serduszek na podpisy gości. Cena takich ksiąg nie przekracza nawet stu złotych. Warto zaś pamiętać, że księgi gości weselnych lub bardziej niekonwencjonalne w swojej formie układanki, są tak naprawdę niezbędnym dodatkiem na przyjęciu, ponieważ słowa są ulotne, a wpisy pozwolą na zebranie podpisów, życzeń i rad w jednym miejscu. Dzięki temu księga stanie się wzruszającą pamiątką na długie lata.